Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Wcale sie nie oswiadczylam :-o a poza tym co to za oswiadczyny? Przez net? :-o. No i ja jestem staroswiecka i przenigdy nie oswiadczylabym sie pjako pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm gdybys byla staroswiecka to bys siedziala w domu gotowala i dzieci rodzila ... ;) a nie tak wybiorocz to co mi sie podoba to wezme reszte zmienie ... ale bede staroswiecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohohoho, a skad wiesz, ze nie gotuje? Gotuje i to podobno calkiem niezle, chociaz ponoc na gotujaca nie wygladam ;). A z ta cala reszta, to ja mam troche inne zdanie, ja zwyczajnie nie trafilam na odpowiedzialnego pana, ktory podjalby sie zalozenia rodziny i tylko dlatego zostalam skazana robienie zawrotnej kariery zawodowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a jak wyglada kobieta ktora dobrze gotuje ? ;-) ... rozumiem ze fartuch i duza chochla ... cos jeszcze ? A gdzie SSSSS ? jedyna kobieta ktora mnie pragnie* na tym forum ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlej zonie mam zaproszenie slubne wysylac ... jakies nowe zwyczaje ;/ . Jedno pytanie... co w posagu ... ?:) w koncu slub to interes zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na Wasze zaproszenie slubne, Twoje i SSSS :D. Szurawy, nie mieszcze sie w Twoich kryteriach, Ty zdaje sie szukasz normalnej, no a ja (zwazywszy na wiek) niestety jestem z drugiego obiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat mam
Teraz innych nie ma chyba ze bym poszedl do podstawowki szukac... i przez pare lat pod szklanym kloszem trzymal ... wtedy niewinna niewiasta by byla a tak to nie ma co marzyc nawet. To co z tym posagiem podobno zawrotna kariere robisz... :P sama napisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Zepsuty jest ten nasz swiatek. Co widze ... ? sam po sobie ze zaczynam patrzec na kobiety jak na przedmioty seksualnego uzytku ;-/ nie podoba mi sie to ale chyba tak ma to wygladac. Seks i pieniadze krzyczace do mezczyzny z kazdego punktu. Facet karmi sie tym wszystkim pieknymi cialami usmiechami idealnym cialem a pozniej cos mu sie w glowie przestawia i szuka takich kobiet z plastiku* ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz pieruny jasne co ja tu widze?? chwile mnie nie ma a tu co? slub? oswiadczyny? matko swieta nawet wymiana fotek...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka wyslala mi swoje nagie fotki w czasie kapieli... z zolta kaczuszka plywajaca w obfitej pianie... cudenka :) jeszcze brakuje mi Twoich ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to Ty chyba basen masz a nie wanne... ;) wiecej fotek nie bedzie bo swoje lico publicznie juz pokazalem ... w zamian dostalem emotikona ;) serduszko... lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak odemnie to takie przyziemne rzeczy chcesz tak? a inne masz od czego innego? ja sie tak nie bawie..matka polka nie jestem... ani animalmama tez nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka tak swoja droga to ja tez chce takie zdjecie Twoje..z kaczuszka;) ja Ci moge gąsiorka wyslac;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiorek? hahahah no tez moze byc:)...ale w sumie gdybys potrzebowala wiecej kaczuszek daj znac..moja corcia do kapieli ma komplet kazda w innym kolorze....tak ze wiesz...wal jak w dym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś tygryś
:o znowu SZU szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka hahah to jakies male zboczonko z tymi mydelniczkami?? haha loj ludziska co z Wami sie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak788
SZubrawic no co ty???????zdesperowany jestessSSSSS??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak788
SZubrawic no co ty???????zdesperowany jestessSSSSS??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×