Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Ta ja herbate sobie musialem zrobic a ze pod najblizsze gniazdko serwer podpiety to go na chwile... ;) Pomaranczowa holota czego znowu tutaj chce ? To mnie szukaja ! ;-) i znalezc nie moga... A teraz ide odsypiac weekend ... sie klaniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez pisalem ze jestem desperatem ... zboczencem ... dewiantem ze mam w piwnicy kolekcje sloikow z niewiastami poznanymi na tym forum ...ktora caly czas sie powieksza ... a i ze jestem chorobliwie niesmialy ... ktos mnie nazwal idiota to tez prawda :) to chyba wszystko ... Znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szubrawy
Olcia-nka chce z Tobą pogadać na bitwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam nic nie rozumiesz ja tez :) Dzisiaj zaliczylem dwa upadki... ;/ kto opatrzy moje bite rany... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudne warunki na rower... ZDRADZIECKI sniezek przykryl warstwe lodu no i wpadlem w ta jakze misternie przygotowana pulapke... lecz dzieki mojej arcyzrecznosci i kilku piruetom na tylnim kole po czym kolanie barkach ...glowe oszczedzilem udalo mi sie wyjsc z tego calo... zostalo pare siniakow ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja umiem tylko jezdzic do przodu, czasem skrece, jak wymaga tego sytuacja, a jesli mam gwaltownie zahamowac, z reguly hamuje na osobie przede mna albo tylkiem na lodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka tak wlasnie, tyle ze kurcze tyle tych gasiorków ze juz sie w wannie nie mieszcza :-o chyba z lekka przesadzilam.. ale coz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×