Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

wiesz ja tam moge byc elastyczna..ale co TY myslisz, ze bede robila za friko??? nie ma tak... nie te czasy;) a wolontariuszka nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ober zbieram sie do domu.. jeszcze apteke musze nawiedzic tym razem nie po plaster :) Udanej reszty dnia klaniam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka czerwona
"chołota"!z facetem,który jest na takim poziiomie to ja nie chce nawet jednego kroku zrobić!załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie na wczesniejsze moje posty dziecino to zrozumiesz dlaczego holota a nie cholota... ;) a pozniej baw sie w wytykanie bledow ortograficznych ... dyslektykowi Rofl ... p.s. Co do poziomu to co Ty o mnie wiesz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Autoreczka:) mam dzisiaj fatalny dzien.. a na domiar zlego czytalam soebie dzisiaj tu przerozne topiki i trafilam na topik naszego tulipana..i hm..powiem jedno nie bylam mile zaskoczono, gdyz stwierdzono ze ten topik przepelniony jest samymi wariatkami..itd.. w kazdym razie milo mi sie zrobilo...i chyba nie bede juz tu pisac bo za wariatke sie nie uwazam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS nic nie musisz ... to tylko forum do niczego nie zobowiazuje. Moge Ci lapka pomachac .. dobrej drogi. Z reszta nie rozumiem o co Ci chodzi ten topik dla wariatek na wstepie napisalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczko jezeli Tobie tez cos nie odpowiada to wal z grubej rury ;) tylko celnie zebys przypadkiem jakis nieszczesnikow nie trafila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... SSSS ja glownie bylam tu dla Twojego towarzystwa, to zajrzyj tu chociaz na chwile i powiedz gdzie bedziesz bywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelcia
wiem, że ludzie często nie lubią, bo zazdroszczą stałej pracy, pieniedzy, sukcesu..;) coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Szurawy, pewnie gdzies sie jeszcze spotkamy, ale bez SSSS ten topik nie jest juz dla mnie taki atrakcyjny. Wiem, jestem wariatka, ale juz taka moja wariacka dola, ze z reguly trzymam z kobitami ;). Pozwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZU i stąąąąąąąąąąąąąąaaaa
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miala pelne prawo, zeby sie obrazic. Doskonale ja rozumiem. a ze ja sie nie obrazilam... nie przywiazuje wiekszej wagi do netowych znajomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) niesprecyzowala zbytnio o jaki moj tekst jej chodzilo ... ale mniejsza z tym. Wiekszosc tego co napisalem to moje zdanie i moj punkt widzenia a ze komus sie slowa nie podobaja jakich uzylem no coz... jego sprawa. Co do znajomosci przez net to roznie bywa jak w zyciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczko ... ;) tak tez tam napisalem ze albo cos z kobietami nie tak albo ze mna wiec tylko sie powtarzasz :P A jej to chyba bardziej o stwierdzenie : obieg wtorny chodzilo. ... ktore jest bardzo prawdziwe i jednoznacznie okresla o jakie kobiety mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×