Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Dziewczyny jestem nowa w BB i od jakiegoś czasu już szukałam dobrego gina. Przewertowałam Biała Liste na gazecie no i padło na dr Lasatowicza i muszę wam powiedzieć, że się zawiodłam :( Nie wiem czy to przypadek, że akurat tak trafiłam czy co w każdym razie ja go nie polecam. Nie odradzam, ale też jestem trochę zawiedziona :O Poszłam kontrolnie na USG i tak: przy badaniu na samolocie po raz pierwszy w życiu mnie bolało, co było dla mnie pewnym zaskoczeniem, że baanie może boleć - nie mógł chwycić mi wiernikiem szyjki, męczył się przy tym strasznie, ja też przy okazji. Potem na USG stwierdził PCO, (USG też na maxa bołało). Po postwieniu diagnozy (a dodam, że staram sie o dziecko), dr powiedział, że nic z tym nie będzie robił mam przyjść za rok. :O Po wizycie czułam się jeszcze bardziej skołowana niż przed. Nie zlecił mi żadnych badań hormonalnych, żeby potwierdzić to PCO, trochę był podirytowany jak się pytałam co to oznacza i czy mam owulację, jakie szanse na ciąże są itd. Powiedział, że jak jestem ciekawa to mogę sobie zrobic testy owulacyjne... Wróciłam do domu i zaczęłam szukac innego gina. I tu na kafe ktoś polecił doktor Zemanek - Wojnowską - i jestem już po 2 miesiącach leczenia u tej kobiety i jestem absolutnie zachwycona jej osobą. Przemiła doktor, wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, badanie wykonuje delikatnie z wyczuciem. Zleciła mi badania hormonalne, maiłam już jeden cykl monitorowany (owulacja jest ! :) ). I okazało się że diagnoza dr L. była nadinterpretacją - z badań hormonalnych wyszło również że problem lezy gdzie indziej - w podwyższonej prolaktynie a nie w PCO. Pierwszy raz poczyłam, że lekarz zajął sie mną tak jak powinien i nie olał. Jestem strasznie szczęsliwa że znalazłam tą ginkę - naprawdę ŚWIETNA LEKARKA. I jest z nią kontakt telefoniczny między wizytami jak coś się dzieje, a to też bardzo ważne. No i na koniec - wizyta u niej kosztuje 50 zł (u doktora L. 70 zł...) - same plusy. AnnoDomini - nie wiem jak dr Zemanek leczy nadżerki - ale zadzwoń do niej i spytaj. Młoda i przesympatyczna ginka na pewno ci odpowie i poradzi. Oto namairy na nią: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med Agnieszka Zemanek-Wojnowska Specjalista ginekolog-położnik Bielsko-Biała, ul. Zajazdowa 21 (Osiedle Karpackie) Przyjmuje: wtorek 16.00-18.00, czwartek 17.15-19.15 tel. kontaktowy 0-608-630-668 Zakres działalności: •prowadzenie ciąży •konsultacje ginekologiczne •USG przezbrzuszne i transvaginalne •profilaktyka i diagnostyka onkologiczna •pobieranie cytologii i ocena wg najnowocześniejszych standardów - system Bethesda •profilaktyka raka szyjki macicy - testy wykrywające infekcję HPV, szczepienia przeciwko HPV •diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych (w tym zaburzeń utrudniających zajście w ciążę) •leczenie zaburzeń okołomenopauzalnych: metody naturalne, terapia hormonalna dostosowana indywidualnie do pacjentki •indywidualne i przyjazne podejście do nastoletniej pacjentki •leczenie stanów zapalnych pierwotnych i nawracających (wymazy i posiewy, ocena pH pochwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie czy ktoś leczył sie u dr.Jerzy Englert z Bielska? Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu- Witam! cieszę się, ze jestes zadowolona z wizyt i postępów leczenia u dr Zemanek Wojnowskiej. Pewno czytałaś na Kafe mojego posta. Ja już jestem na końcówce ciaży i z jednej strony żałuję, ze skończa się moje regularne wizyty u p. doktor. Ale \"na szczęscie\" mam do wyleczenia jeszcze nadżerkę, więc...:). a i na kontrole trzeba chodzić :). Pozdrawiam serdecznie i życze owocengo \"dzidziusiowego\" zakończenia leczenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeremis - odpisałam ci w twoim topicu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu - czytałam, dzięki za odpowiedź, też Ci odpisałam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też chodze do dr Zemanek, potwierdzam wcześniejsze opinie. Kasa nie wygórowana, a lekarka z klasą. :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno odwiedziłam Pania dr. Zemanek, miałam isc do dr. Englerta ale jakoś nie mialam przekonania do kolejnego faceta. Pani dr. wziela mi za wizyte 105 zł co mnie zdziwilo bo podajecie że 50zł. Ale widac ze kobieta zna sie na rzeczy, jak narazie musze wykonac badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaswr - to pewnie miałaś cos dodatkowego w czasie tej wizyty robione? Ja za samo usg płacę 50 zł. Za cytologię 50 zł. za wizyte kontrolną - taką, że wpadam, wskakuje na fotel, jest badanie - też 50 zł. Za pierwszym razem zapłaciłam 70 zł - ale siedziałam 40 min, było badanie, omówienie problemu, analiza poprzednich zdjęć usg i wykresów temperatury i ustalenie daleszgo postępowania. Za usg i cytologię oraz ocene sluzu zapłaciłam tak jak ty 105 zł. Wiecie...między Bogiem a prawdą nawet jak ta ginka bylaby 2 razy drozsza to i tak bym do niej chodziła, bo świetny lekarz - a takiego z przysłowiową świeca szukać.;) tylko nie mówcie pani dr. o tym bo podniesie ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kswr - Witam! Zdecydowanie miałaś robione dodatkowe rzeczy, ja ostanio za cytologię zapałaciłam 55 zeta, ale ona jest robiona najnowszą metodą i mi dzięki temu wyszło, iż mam począti stanu zapalnego! Z tego co ostanio zauważyłam na biurku pani dr jest cennik usług, moze go teraz nie było. Można jej zapytać i mniej więcej wiedziec ile co kosztuje. POZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania741 - pozdrawiam i mam nadzieję, iż jestes zadowolona ze swojej lekarki, słyszam o niej dobre opinie. Jeszcze raz pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaswr - daj znać czy będziesz ostatecznie zadowolona z prowadzenia Ciebie przez tę lekarkę. Dobrze, żeby pojawiały się rzetelne informacje i sprawdzone. W końcu lekarz ginekolog to bardzo "osobisty" ... spec od damskich organów i nie ma co się narażać na draki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja należe do grona starających się. Dr latoszkiewicz skierowała mnie wszystkie badania hormonalne, chciała widzieć wynik nasienia mojego męża, terza czekam na @ może nie przyjdzie ( Latoszkiewicz jest zastępcą ordynatora na Wyspiańskiego ) nie słyszałam o niej negatywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania741 - ja miałam okazję Twoją lekarkę poznać, gdy leżałam w szpitalu. Ta do której chodzę zajmuje się również leczeniem niepłodnosci, przeprowadza nawet badanie zaraz po stosunku, zajmuje sie również leczeniem niepłodności męskiej. Więc gdybyś chciała kiedyś jeszcze z kimś się skonsultować, to przynajmniej będziesz miała namiary. A tym czasem gorąco życzę Ci powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeremis-jak nazywa się Twoja lekarka i jakie zdanie masz o Latoszkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że popularność p. dr rośnie mimo, że z tego co wiem praktykę swoją prowadzi od niedawna. Zresztą czasami w poczekalni przed gabinetem jest tam kobitek jak mrówek:). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania741 - ja pisze o dr Agnieszce Zemanek-Wojnowskiej. Też pracuje m.in. w szpitalu na Wyspiańskiego. Ma swoją stronę internetową, znalazłam osoatnio: www.wojnowscy.pl. Tam masz wszystkie info, nawet zdjęcia gabinetu:). A o dr Latoszkiewicz słyszałam od kobitek, które leżały ze mną na sali. Wypowiadały się pochlepbnie. Szczegółów niestety nie pamiętam:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania741-Ta moja lekarka to młoda babka, ale konsekwentnie wprowadza innowacyjne metody lecznia, cały czas się szkoli, jest na czasie. Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie , mialam robione USG i badanie to moze dlatego tyle zaplacilam, mam nadzieje ze mi pomoze bo jest to dla mnie ostatnia deska ratunku.Zobaczymy co bedzie dalej Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaswr - to życze powodzenia, mam nadzieję, ze Twoje nadzieje zostaną spełnione. Pozdrawiam i mamndzieję, że się zgadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! ja także poszukuję dobrego ginekologa w Bielsku. Nie wiem do końca co mi dolega. Mam podwyższony marker Ca 125 (na nowotwór jajnika) i od tego się zaczęło. Najgorsze, że wynik w ciągu 2 miesięcy podskoczył mi do 96 przy normie do 35 a potem spadł i utrzymuje się na poziomie 40. Moja lekarka podejrzewa ENDOMETRIOZĘ, ale oprócz wyniku z markera nie mam innych objawów. Na USG nie zanalazła żadnych blizn, które mogłyby potwierdzić endometriozę. Pani doktor sugeruje, aby poddać się laparoskopii i wtedy w 100% można potwierdzić bądź wykluczyć tą diagnozę. Wolałabym jednak tego uniknąć. Dlatego chciałabym się skosultować z innym lekarzem. Czy Waszym zdaniem doktor Niemcewicz mógłby pomóc w takim \\\"niestandardowym\\\" przypadku jak mój? Czy któraś z Was zetknęła się kiedyś z tą chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska25 co do doktora Niemcewicza to slyszalam bardzo dobre opinie, moja lekarka byla jego uczennica i sama go chwalila. Nie znam sie na kobiecych chorobach, ale mozesz napisac do dr Zemanek Wojnowskiej maila a ona na pewno Ci odpisze,. Ja tak zrobilam zanim zaczelam do niej chodzic, prosilam ja o wyjasnienie AFI. Maila znajdziesz na stronie internetowej www.wojnowscy.pl nie pamietam go z glowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25monika
Witam, A co powiecie na temat pani Marii Gasperowicz? Przyjmuje na Broniewskiego w Ultramedic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kula32
witam. jestem obecnie w 3 ciazy :) prowadzonej przez dr.Polak wczesniej w miare mozilwosci chodzilam do niej panstwowo, teraz tylko prywatnie; moim zdaniem jest dobrym specjalista; rozni jest stosunkiem do pacjenta na wizytach panstwowych i prywatnych - niestety;ale to co robi,robi jak dla mnie dobrze;jestem bardzo zadowolona; byla przy moim pierwszym porodzie i wspominam ten porod bardzo dobrze - oby tylko takie :) przy drugim niestety akurat wyjechala z bb :( Polecam kobiete! jak kazdy czlowiek, ma swoje wady i zalety,ale naprawde warto do niej chodzic. Wizyta tak w sumie drogo 80zl-ale bez dodatkowych oplat przy cytologii, usg, receptach czy L4. Ostatnio bylam w szpitalu wojewodzkim i moge rowniez polecic dr Putawska; podobno przyjmuje tylko w poradni w szpitalu. Jest rewelacyjna! bardzo kontaktowa, w swietny sposob przekazuje informacje, chetnie porozmawia,doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez polecam doktor Zemanek, lecze sie u niej, jestem zadowolona, opinie o niej to rzeczywiscie nie bajki, a myslałam, ze dzis juz nie ma sensownych giek. pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko111
czy ktoś może chodzi do dr Nycz -wiem ze przyjmuje ne Cechowej? czy jest dobrym lekarzem jeśli chodzi o prowadzenie ciązy? ile bierze za wizytę? z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko111
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schera
Witam wszystkie koleżanki!!! Mam pytanie dotyczące pani dr Oziminy - jak wygląda u niej kwestia tabletek - chodzi mi o to czy za każdym razem jak idzie się po receptę to trzeba płacić za wizytę?? czy np przepisuje na 3 m-ce i potem badnie. Teraz chodzę na Dąbrowskiego do dr Hildegardy Kastelik - niestety tą panią nic nie interesuje, przepisuje tabletki jak leci, bada raz na rok, w ogole nie rozmawia z człowiekiem, a jak się jej coś spytam to odp- cytuję"Jak by było kochana coś nie tak to bym ci powiedziała" a to chyba nie na tym polega. Poza tym jest przepraszam za wyrażenie stara i nie jestem pewna czy wszystko dobrze dopatrzy. Z góry dzięki za info o Oziminie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×