Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość bookasia
witam wszystkie kobietki;-) Napiszcie mi gdzie przyjmuje dr Zemanek? tylko w Komorowicach? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia-87
Dr Agnieszka Zemanek-Wojnowska przyjmuje tylko w komorowicach, a pracuje w szpitalu na Wyspiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia-87
Dr Agnieszka Zemanek-Wojnowska przyjmuje tylko w komorowicach, a pracuje w szpitalu na Wyspiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bookasia
dzieki;-) a podobno rejestracja jest mozliwa tylko w poniedziałki w godz popołudniowych?? to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga202
Witam! Znam trzech lekarzy ginekologów w Bielsku. Dr Alina Badach - (gabinet na os. Beskidzkim i w Szczyrku) - to była moja pierwsza lekarka w Bielsku. Uznała, że mam nadżerkę i namówiła mnie na laserowe usuwanie w jej gabinecie w Szczyrku. Zabieg trwał 15 minut kosztował 300 zł i cóż po dwóch latach będąc u innego lekarza, który prowadzi moją ciążę dowiaduję się, że nadżerka nadal jest! Pani doktor jest miła i sympatyczna. Niestety nie mam przekonania co do jej kompetencji. Raczej wrażenie, że zależy jej głównie na pieniądzach - kilka razy powtarzane cytologie dodatkowo płatne oprócz ceny wizyty i oczywiście przy odbiorze recepty u asystentki dodatkowy koszt 20 zł :/ Dr Zemanek - profesjonalna, kompetenta, miła. Niestety minusem jest cena wizyty. Poszłam do niej w pierwszym miesiącu ciąży, myślałam, że się zdecyduję, ale okazało się, że każda normalna wizyta 100 zł, wizyta z badaniem 150zł i oczywiście jak dodałam standardowe badania w ciąży ( morfologie, toksoplazme, CMV itd... )to koszty są naparwdę bardzo wysokie. Dr Niemcewicz - świetny! Profesjonalny, kompetenty, doświadoczny lekarz, ze świetnie wyposarzonym gabinetem, usg, przyjmuje pon,sr,czw wiec nie trzeba czekac na umowiona wizyte, jak mam potrzebe idę i tego samego dnia jestem przyjeta. I cena - 50 zł. Polecam wszytskim Panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa121
Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy zna ktoś może jakąś dobrą panią ginekolog z Bielska?? Przeprowadziłam sie tutaj niedawno, a zależałoby mi na dobrym lekarzu. Widze, że najbardziej polecanym lekarzem jest pan dr.Seweryn Niemcewicz, ale jakoś nie moge sie przełamać, żeby pójść do mężczyzny. Nie chodzi tutaj bynajmniej o to, że sie wstydze tylko po prostu z pewnych powodow sie boje. Raczej sie nie przekonam, wiec jeśli ktoś zna dobra pania ginekolog to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania polaaaa
Hej dziewczyny, obserwuj ten temat i sama jestem bardzo ciekawa kogo polecacie do prowadzenia ciąży. Z jednym się jednak nie zgodzę - Młoda Mama napisała że to normalne że niektóre położne są niemiłe, jak pacjentka panikuje, płacze itd. To jakaś paranoja, przecież to normalne w wielu przypadkach jak kobiety preżywają poród - wiadomo, nerwy i stres biorą górę, zwłaszcza jeśli to 1 raz, i położne powiny jednak to zrozumieć i wykazać choć odrobinę współzucia i wyrozumiałości, bo niektóre z nas bywają dziś znerwicowane i przestraszone. Oczywiście życzę sobie i Wam wszystkim żebyśmy w dniu porodu miały w sobie tyle spokoju i zero strachu i pięknie się uśmiechały do położnych, żeby traktował nas po ludzu, ale chyba nie każdą rodzącą na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania polaaaa
Hej dziewczyny, obserwuję ten temat i sama jestem bardzo ciekawa kogo polecacie do prowadzenia ciąży. Z jednym się jednak nie zgodzę - Młoda Mama napisała że to normalne że niektóre położne są niemiłe, jak pacjentka panikuje, płacze itd. To jakaś paranoja, przecież to normalne w wielu przypadkach jak kobiety preżywają poród - wiadomo, nerwy i stres biorą górę, zwłaszcza jeśli to 1 raz, i położne powiny jednak to zrozumieć i wykazać choć odrobinę współzucia i wyrozumiałości, bo niektóre z nas bywają dziś znerwicowane i przestraszone. Oczywiście życzę sobie i Wam wszystkim żebyśmy w dniu porodu miały w sobie tyle spokoju i zero strachu i pięknie się uśmiechały do położnych, żeby traktowały nas po ludzku, ale chyba nie każdą rodzącą na to stać. To chyba nie usprawiedliwia wrednych i niechętnyh do pomocy położnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1005
Witam dziewczyny przypadkiem trafiła na tą stonkę i podzielę się z wami doświadczeniem. Jestem już 39 tygodniu ciąży więc już końcówka, moją ciążę prowadziła Hildegarda Kastelik z BCM na Dąbrowskiego, jeśli macie możliwość prowadzenia ciąży u innego lekarza to zróbcie to. Ja do dnia dzisiejszego żałuję że to właśnie ona prowadziła moją ciążę. Nie będę wam opowiadać wszystkich sytuacji z całych 9 miesięcy, opowiem wam tylko jedną która mnie strasznie oburzyła. Mianowicie na wizycie jakieś 2 tygodnie temu zapytałam Panią doktor czy przed porodem nie powinnam mieć zrobionych aktualnych badań czyli morfologii i moczu. W odpowiedzi usłyszałam że wyniki z poprzedniego badania miałam dobre i nie da mi skierowania na badania bo nie widzi potrzeby ale jak chce to mogę zrobić sobie SAMA!!! (Zaznaczę że ostatnie badanie miałam robione w grudniu, a w każdym szpitalu raczej wymagają aktualnych badań no minimum miesięcznych.) No i poszłam do rejonu i zrobiłam sobie te badania SAMA i co się okazało że nabawiłam się anemii. Gdybym nie zrobiła tych badań to nawet nie chce wiedzieć co by się działo w szpitalu. Na szczęście lekarz w rejonie przepisał mi odpowiednie tabletki i wszystko wraca do normy. Także dziewczyny ostrzegam was przed tym lekarzem oczywiście każda z was zrobi co będzie chciała ale moja noga w BCM na Dąbrowskiego i do Kastelikowej drugi raz nie postawię. Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia0308
dziewczyny poratujcie mam 18 lat i chcialabym isc do gineklolga zbadac czy wszystko ok ale strasznie sie boje i niewiem kto jest dobry ratunkuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia0308
dodam jeszcze ze wolalabym isc do kobiety bo wizyta u faceta chyba nie na moje sily a to bedzie pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schera
DO NUSIA Polecam panią dr WOLLHENER przyjmuje w UtraleMEdic (róg PCK) naprawdę przesympatyczna kobieta, bardzo delikatna, uprzejma, wysłucha i powie co ma do powiedzenia. Przede wszystkim rozmawia co jest bardzo ważne. Ja byłam prywatnie (80 wizyta, + cytologia+ usg, w sumie zapłaciłam 145 zł) ale wiem że przyjmują tez tam na kasę trzeba zadzwonić i się dowiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schera
P.S. z tego co mi wiadomo jest to również ginekolog dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla665
witam! mam pytanie była może któraś u pani ginekolog w wapienicy ale nie w tej prywatnej klinice tylko w tym ośrodku koło apteki?jaka ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoooo
ja też chodziłam do kastelik. bardzo nie mila kobieta, zwlaszcza jak kogos coś boli to opieprza. w ciazy nie mialam specialnych problemow wiec jakos to poszlo. ale usuwanie nadzerki katastrofa. do dzisiaj moja szyjka macicy jest uszkodzona i nie wiem co z nia zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokarnia
WITAM WSZYSTKICH JA ZE SWOJEJ STRONY POLECAM DR EWE PUTOWSKĄ.PRZYJMUJE PRYWATNIE W PRZYCHODNI NA OS BESKIDZKIM I PRACUJE W SZPITALU WOJ.PROWADZI MI CIĄŻĘ I JESTEM Z NIEJ ZADOWOLONA.MOZNA ZAPYTAC O WSZYSTKO I ZAWSZE UDZIELI ODPOWIEDZI.BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA.BADA DOKŁADNIE NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY.ZLECA BADANIA I NIE MA PROBLEMU ZE ZWOLNIENIEM LEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona.b
Czesc dziewczyny.Ja chodzę do dr Niemcewicza i jestem bardzo zadowolona,przy kazdej wizycie robi usg i daje zdjęcie (ma usg zwykłe i dopochwowe) i kazda wizyta kosztuje 50zł.Rzeczywiście nie jest wylewny w słowach,ale ja zapisuję sobie pytania na kartce i potem mu je zadaję.Jest on moim pierwszym lekarzem mężczyzną,bardzo się stresowałam przed pierwszą wizytą,ale teraz ide na luzie.Uspokoiło mnie również to, że chodzi do niego bardzo dużo kobiet,te w ciąży i te nie.A to chyba znak że jest dobry w tym co robi.Ostatnio dowiedziałam się że jest jednym z najlepszym lekarzy jeśli chodzi o czytanie usg.Jedynym minusem jest chyba to że nie pracuje w żadnym szpitalu,ale dochodzę do wniosku że przecież każdy lekarz musi mi odebrać poród. Jeśli wiecie coś jeszcze na temat tego lekarza,dobrego czy złego to proszę o wpis.Lepiej wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam 18 lat i tydzień temu na usg wykryto mi 2 torbiele na prawym jajniku. Muszę iść z tym do ginekologa, a nigdy jeszcze nie byłam. Boję się trochę! Poradźcie jak mam się przygotować do wizyty i co najważniejsze-polećcie mi kogos dobrego i zaufanego (tylko kobiety wchodzą w grę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 1
Cześć Dziewczyny, czytam sobie to forum i powiem tak jestem szczęśliwą mamą 2 dziewczynek . Rodziłam dwa razy pod szyndzielnią nie mogę narzekać każdy ma swoje lepsze i gorsze dni tak samo położne i lekarze więc nie możemy wymagać zawsze tych dobrych dni. Ja przy pierwszym porodzie natrafiłam na położną zołzę, ale za to za drugim było super w 100% więc nie ma regóły. Trzeba być zawsze dobrej myśli. Pierwszą ciąże prowadzili różni lekarze którzy przyjmują pod szyndzielnią nie pamiętam jak się nazywali ale drugą ciążę prowadziła p. DR MAŁECKA i ona jest naprawdę SUPER, POLECAM WSZYSTKIM KTÓRE SĄ W CIĄZY. To prawda, że leczy środkami nauralnymi, ale czy nie o to chodzi? Takie środki pomagają może w wolniejszym czasie ale pomagają i przede wszystkim nie trują maleństwa. Jest bardzo delikatna ALE jeżeli chcesz tabletki to nie ma co pytać i tu minus. Szkoda, że taka religijna, bo dalej bym do niej chodziła. Szukałam teraz gina, który by mi pomógł w doborze tabletek i byłam u Lipskiej - totalna beznadziejna, kobietka się gubi jest potrzepana tabletki przepisała bez problemu ale ja mam mały problem z tymi tabletkami, bo nie mogę trafić na te odpowiednie dla mnie no i mówiłam jej o tym ale ona stwierdziła ze te będą dobre i tyle - 100 zł za wizytę zapłaciłam, chodziłam też do SŁOWIKA - beznadzieja na NFZ. chodziłam jeszcze do paru innych ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywali. Teraz jestem na etapie szukania takiego który by w końcu skierował mnie na badania hormonalne i przepisałby takie które będą mi pasowały a nie takie które niby są najlepsze na rynku spróbuje tego Niemcewicza czy jak mu tam było. Chyba że któraś ma podobny problem i ma dobrego lekarza niech da namiar plis plis plis ;))))) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_
Dziewczyny czy u dr Niemcewicza dlugo sie czeka? Tzn o ktorej najlepiej przyjsc? Okropnie bola mnie jajniki i nie moge dlugo siedziec:( Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up__
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłowo
Witamy, chcemy poinformować o nowej Pomysłowej Szkole Rodzenia, którą otworzyłyśmy w Bielsku na Boh. Warszawy. Mamy świetne położne, przytulne miejsce i dobrą cenę - połowa tego co wszędzie (150 zł para). Polecamy i zapraszamy. Wszystkie informacje na www.pomyslowo.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 80416
Czesc dziewczyny.Ja polecam dr Oziminę.Przyjmuje w Komorowicach i w Bielsku obok głównej siedziby ORANGE(sory nie wiem jaka to ulica).Prowadzila moją ciążę,bardzo miła kobieta,delikatna nie było problemów z badaniami a i z L4 tez nie ma problemu.Ja prawie całą ciążę byłam na zwolnieniu.Poród natomiast odbierała mi dr Ewa Putowska(rodziłam w wojewódzkim ,tam też obie panie pracują).Dr Putowska też spoko .Miła i sympatyczna,starala sie jak mogła żeby mozliwie jak najbardziej pomóż mi przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka69
Witam kobietki!!!!Ja bardzo polecam dr Niemcewicza,prowadził moje dwie ciąże,jest może małomówny,ale na wszystkie pytania odpowiada bez owijania w bawełnę.Ma dobrze wyposażony gabinet,cena wizyty nie zmienia się u niego od przeszło 10 lat,badanie +USG =50 zł,a za cytologię bierze dodatkowo 10 zł.Przyjmuje na Dmowskiego,tuż przy Zakładzie Doskon.,w poniedz.środy i czwartki w godz.od 16-18,w gabinecie jest już o 15.30,jeden minus to bardzo dużo pacjentek.Polecam wszystkim,moje znjome też do niego jeżdżą,widocznie warto bo dojeżdżamy aż spod żywca,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokate
\"schera DO NUSIA Polecam panią dr WOLLHENER przyjmuje w UtraleMEdic (róg PCK) naprawdę przesympatyczna kobieta, bardzo delikatna, uprzejma, wysłucha i powie co ma do powiedzenia. Przede wszystkim rozmawia co jest bardzo ważne. Ja byłam prywatnie (80 wizyta, + cytologia+ usg, w sumie zapłaciłam 145 zł) ale wiem że przyjmują tez tam na kasę trzeba zadzwonić i się dowiedzieć. Pozdrawiam\" Ja niestety mam nieco inne wrażenia po wizycie u pani dr Wellhoner. Wizyta też była prywatnie, też w Ultramedic-u. W moim przypadku nie mogę powiedzieć niestety ani o delikatności ani o \"sympatycznym\" podejściu do pacjentki. Poczułam się przegoniona po gabinecie, informacje natomiast przekazywane były bardzo zdawkowo, bez szerszych wyjaśnień. O żadnej dłuższej rozmowie nie było mowy (w moim odczuciu nie wykazywała nawet chęci dialogu, budując dystans nie do przekroczenia), gdyż jak stwierdziła pani doktor, \"nie ma 2h, żeby się mną zająć\". A przecież nie chodziło o 2h, tylko o rzetelne i sumienne podejście do pacjenta, zwłaszcza w zaistniałej sytuacji (nie wchodząc w szczegóły - dwa poważne problemy). Wizyta w całości trwała 20 min (wraz z usg). Ciężko mi ocenić, czy to dużo, czy mało. Ja spodziewałam się czegoś innego. Ale zdaję sobie też sprawę, że nasze oceny są subiektywne, ponieważ... są nasze. I nawet po wizycie u tego samego lekarza, dwie osoby mogą mieć diametralnie różne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×