Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość schera
Niemcewicz chyba jeszcze przyjmuje na dąbrowskiego w beskidzkim centrum medycznym na kase chorych, jeśli się mylę to bardziej doinformowane koleżanki proszę o poprawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko111
a czy ktoś chodzi do dr Urszuli Olwarczyk- Nycz? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_*
witam czy moze mi ktos powiedziec czy u dr Moniki Małeckiej-Holerek trzeba sie wczesniej rejestrowac telefonicznie?? jak tak to czy moglabym prosic o numer telefonu? i o adres gdzie przyjmuje? bede bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikan
Do Pani Małeckiej nie trzeba wcześniej się rejestrować,przyjmuje w wtorek i piątek od godziny 15 do 18 na ul.łuczników 13 ,telefon 033 818 05 52.Zazwyczaj są kolejki ale zdarzają się dni kiedy nie ma dużo pacjentek.Polecam Panią doktor,chodzę do niej już 10 lat,prowadziła moje ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka
Krystyna Rostocka przyjmuje w przychodni na Wiśniowej w Bielsku-Białej i prywatnie 3 Maja 27/4 OSTRZEŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznę od zdania: tej babie powinno sie zabrać wszelakie uprawnienia do wykonywania zawodu!!! Po pierwsze kultury osobistej nie posiada żadnej!! Już nie mówiąc o poszanowaniu pacjenta jako człowieka. Wredna, opryskliwa, nieuprzejma. Teraz w XXI wieku. Kultura i szacunek do innych jest wyznacznikiem jakim sie jest lekarzem. Powinna sie zastanowić tysiąc razy nad swoim zachowaniem. Nie rozumiem dlaczego pacjentki do niej chodzą?? A już prywatnie nie potrafię sobie wyobrazić żebym mogła za takie badanie zapłacić. Trzeba mieć naprawdę tupet, brak godności i honoru żeby tak jak ona odnosić sie do ludzi starszych niekiedy schorowanych. Kobiety jak wychodzą od niej dosłownie płaczą!!!! To sie tyczy stosunku do pacjenta natomiast specjalista z niej żaden. Bada niedbale, każe rozbierać sie w poczekalni, bo nie ma czasu czekać. Badanie trwa kilka sekund, tak samo jak usg. Potrafi zbadać jeden jajnik natomiast na drugi już nie ma czasu. Moją koleżankę przy badaniu autentycznie naderwała. Gabinet 100 lat za murzynami. Ogólnie tragiczny lekarz!!!! Nawet nie lekarz. Straszy tylko, że ma sie raka nie raka wszystko do wycięcia a poszłam do innego lekarza powiedział, że nic sie nie dzieje a ona by mnie już pokroiła. Dziewczyny uważacie na nią!!!!! Przypadkiem nie polecajcie jej nikomu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko111
była pacjentka- no niesamowite az strach bierze...skutecznie przestraszylas mnie i mysle ze nie tylko mnie! współczuje co do mam nadzieję wstępnego "rozbierania sie w poczekalni" jak dla mnie nie do pomyslenia jesli by mnie ochrzaniła że nie "jestem przygotowana" wchodząc do niej z góry bym opieprzyła , trzasnęła drzwiami i posżła do innego bo jest wybór! a co z "moją ' Panią Nycz? był ktoś u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁAM ZAPYTAĆ O ROZTOCZYŃSKIEGO, KTÓRY PRZYJMUJE NA PL. WOJSKA POLSKIEGO. ILE BIERZE ZA WIZYTE? BO WIEM ŻE PRYWATNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
witam szukam dobrego ginekologa pracującego w jednym z Bielskich szpitali.Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Czy Małecka jest dobrym lekarzem? Coś obiło mi si e o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Małecka pracuje w szpitalu wojewódzkim? Proszę odpiszcie .Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Czytam właśnie wasze wypowiedzi.Są interesujące.Chyba jestem w ciązy stąd moje zainteresowanie waszymi wypowiedziami.Nie wiem do kogo pójść.Chciałabym by był to lekarz pracujący w szpitalu.Poradźcie 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anangel
elpis3333 Ja chodzę do Małeckiej od 45 lat i nic złego nie mogę na nią powiedzieć. Jest świetnym lekarzem, prowadziła moją ciążę, była też przy porodzie. Jest bardzo kompetentną lekarką no i pracuje w woj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anangel
sorki miało być od 4 lub 5 lat(nie jestem taka stara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elpis 3333 - moją ciąże prowadziła dr Zemanek Wojnowska i ona odbierała poród bo właśnie pracuje w szpitalu, na Wyspiańskiego. Mój synek ma juz ponad 2 miesiace, ostanio poszliśmy się zaprezentować pani doktor, któa z radością go pooglądała. Możesz poczytać sobie o niej na www.wojnowscy.pl. pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia-78
Cześć dziewczyny Właśnie znalazłam to forum  Poszukuję dobrego ginekologa, mam problemy z tarczycą i zależy mi na lekarzu, który poprowadziłby ciąże przy tej chorobie. Doszły mnie pogłoski że podobno dr Latoszkiewicz, czy to prawda? Możecie mi kogoś polecić? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animek100
Ja również polecam dr. Holerek jeszcze raz. Bardzo kompetentna osoba, odejście do pacjenta na wysokim poziomie. Odbierała mojego szkraba w woj. cud babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tminek
Cześć ja byłam u holerek trzy razy i za każdym razem chciałam aby zrobiła mi cytologię, a ona za wcześnie bo ostatnia miałam rok temu :( Cos jest nie tak a ona patrzy kiedy bedzie termin okropieństwo do tego cytologia byłaby robiona prywatnie więc co ma tu termin do znaczenia. Dodatkowo jak jej zadawałam specjalistyczne pytania odnosnie ciąży to nie umiała mi odpowiedzieć, odsyłała mnie do następnej wizyty to się dowie od innego lekaże - zero kompetencji Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tminek
oj jak ja napisałam lekarze :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis333
Latoszkiewicz jest podobno dobrą lekarką. Moja koleżanka chodzi do niej i jest w ciąży, ale chce z niej zrezygnować bo coraz więcej zyczy sobie za wizytę.Ja też jestem w ciąży i myślę o dr Małeckiej jezeli zdecyduję się rodzić w wojew. lub dr Zemanek-Wojnarowska z Wyspiańskiego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia-78
Cześć A ile Latoszkiewicz bierze za wizytę? Dobre ma podejście do pacjentek, czy raczej podchodzi do sprawy ilościowo ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latoszkiewicz nie wiem ile bierze za wizyte.. ale ja chodze do dr Foniok Lipskiej i osobiscie ja polecam:) prowadzila cala moja ciaze i jestem z niej zadowolona:) przyjmuje w Beskidzkim Centrum Medycznym na Dąbrowskiego i pod Szyndzielnia.. wizyty sa bezplatne i raz w roku masz za darmo cytologie:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja słyszałam, że dr Latoszkiewicz bierze ok 150 zł za wizytę. Nie wiem czy jest to cena uwzględniająca jakieś dodatkowe badania czy usg. Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3
Poradźcie proszę dobrego lekarza ginekologa przyjmującego na kasę chorych.Odpiszcie.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3
Myślę by rodzić na Wyspiańskiego.Mają tam poradnię ginekologiczną?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anangel
Elpis3 Nie polecę Ci lekarza na kasę bo do takiego nigdy nie chodziłam, moja kol. chodziła i nie poleca mówi że jak na kasę to traktują Cię przedmiotowo. Ale ja sobie myślę że to zależy od lekarza a nie od tego czy na kasę czy nie. Ja rodziłam w woj. i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Super opieka i kochane położne w ogóle to nic złego nie mogę powiedzieć na ten szpital. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwona
jestem trzeci raz w ciąży, chodzę do doktor Małeckiej. Nawet nie "chodzę"nale jeżdżę. 40 km! bo uważam, że warto. Uratowała życie i zdrowie mojemu pierwszemu dziecku. Z drugim też było super. Jest miła, kompetentna, bardzo szanuje swoje pacjentki. W szpitalu bardzo się interesowała. Nauczyła nas karmić piersią: jak trzymac, jak się ustawić, czy dobrze dziecko przystawione itp. Jej zawdzięczam sukces karmienia każde dziecko 2 lata i dłużej). Paza tym działa na mnie jak terapeuta. Bardzo ja cenię, ufam jej . No i coś w ty jest, skoro 40km dojeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madapi
Witam dwie ciąże prowadził mi Roztoczyński-miły, małomówny ale też ciąże były bezproblemowe. Teraz chodze do Kozika na Pszennej, może czasem szorstki ale człowiek dużej wiedz i doświadczenia.Pracował(bo nie wiem jak teraz) w klinice ginekologicznej gdzieś na śląsku. Na pewno miał do czynienia z różnymi przypadkami-przyjmuje na kasę ch.!!!! Teraz szukam gine do założenia wkładki za rozsądną cenę?? Może ktoś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merki
Witam mam pytanko czy dr Zemanek -Wojnowska daje zwolnienia lekarskie ponieważ chodzę do Lipskiej a ona cyt. "nie będzie wymyślać choroby" proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merki
tylko niesugerujcie się nazwiskiem to zieg okoliczności ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×