Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Witaj Merki, jeżeli jest powód do otrzymania zwolnienia lekarskiego, to dr Zemanek raczej nie robi problemu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia pysia7897
Dziewczyny co sądzicie o doktor Latoszkiewicz K.? Jest dobrym lekarzem? Czy którejś prowadziła ciążę? Mam złe doświadczenia związane z ginekologami i szukam kompetentnego lekarza. Mało jest na jej temat w necie a chciałabym być pewna, że to odpowiedni lekarz do prowadzenia mojej zagrożonej ciązy. A jeszcze jedno wiecie może ile bierze za wizytę? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babybum
Hej dziewczyny Mam pytanko czy znacie ceny wizyt u dr Zemanek i dr Latoszkiewicz? Która jest lepsza, którą byście poleciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Nie polecam Latoszkiewicz z jednego tylko powodu.Ze względu na wysokie ceny wizyt.Chce coraz więcej.Nawet za zwolnienie lekarskie. Kolezanka własnie zrezygnowała w 5 misiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Sama jestem w 2 miesiącu ciąży i myslę nad Zemanek-Wojnowską.Chyba jest tańsza.To wiem tylko z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babybum
Wiesz może ile bierze Latoszkiewicz za wizytę? A dobrym jest lekarzem, mówiła Ci coś może Twoja koleżanka Szukam kompetentnego lekarza. Będę wdzięczna za każdą informację dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z poleceniam trafiłam w ciąży do pani Oziminy, moja córka ma juz ponad 2 lata i nadal do niej chodzę, chodzi do niej tez moja mama, siostra, przyjaciólki itd.... Długo by wymieniac. Wiec, jesli moge dodac moje 2 grosze: Ozimina. Wizyta 60, za usg nie dopłacam, cytologia -dopłata 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozimina NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!! Może i tanio, ale za wiele nietrafionych diagnoz. W necie jest wiele na jej temat, warto przeczytac i te dobre jak i gorsze opinie. Mnie np. zignorowała na samym początku ciąży, mimo, ze było plamienie. Dopiero inny lekarz zaragował szybko i nie doszło do poronirnia. A pełne poczekalnie nie są jedynym potwierdzeniem kompetencji lekarza. Nie wszystkie pacjentki wychodzą od niej nie zadowolone, lecz te które maja problemy mogą mieć jeszcze większe. POzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babybum
Witaj Jeremis A do kogo chodziłaś? Ja właśnie szukam jakiegoś kompetentnego lekarz I myślałam o Latoszkiewicz ale nie znalazłam zbyt dużo wiadomości o tej lekarce :( A ty kogo możesz polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpis3333
Dzięki waszym opiniom zdecydowałam się na dr Zemanek-Wojnowską.Dwa razy byłam w eskulapie ale nie myślę rodzić tam.Szpital jest chyba bezpieczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vachelka
Witajcie dziewczyny :) Słyszałyście może o pani ginekolog Sieradzkiej ? Podobno pracuje w Klinice w Tychach ale w Bielsku ma prywatny gabinet. Nie moge znaleźć nic na jej temat w necie. Jeżeli któraś z Was słyszała coś na jej temat proszę o opinie. Tymczasem ide przewertować cały wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalekbb
Dzień dobry, pozdrawiam wszystkie dziewczyny i kobiety. Chciałam się z wami podzielić moją opinią na temat ginekologów w Bielsku do których miałam przyjemność chodzić. Po powrocie z zagranicy w zeszłym roku okazało się że mam dosyć poważną nadżerkę i trzecią grupę w cytologii. Na dodatek mam wirusa HPV dlatego byłam zdesperowana żeby znaleźć dobrego GINA. Najpierw poszłam na fundusz do dr Walków ( nie wiem czy dobrze napisałam jego nazwisko ) do przychodni przy ul. Grażyny. Niestety nie okazał się to dobry wybór ponieważ pan dr nawet mnie nie zbadał przy wizycie - wysłuchał tylko moich dolegliwości i wypisał recepty. Wyszłam załamana - Także nie POLECAM !!! Następnie spróbowałam panią dr Wojtusiewicz ( chyba ) przyjmuje na NFZ przy ul. Powstańców Sl. - ta sama historia - zero cytologii, tylko badanie ( nieprzyjemne ) i recepty . Nie polecam !!!! Moje następne podejście to prywatna klinika w Cygańskim Lesie - dr Stoleckiego ( zapomniałam nazwy ). Moja nadżerkę usunełam laserem - koszt 400 zł. Pan dr Stolecki owszem jest miły ale wizyty są dosyć drogie. Moim ostatnim ratunkiem ( teraz jestem w 5 miesiącu ciąży ) okazał się dr Biernacki , który przyjmował w Diagnomed na ul. Komorowickiej na NFZ- jest OK - ale teraz będzie już tylko w ESKULAPIE na ul. Cieszyńskiej prywatnie. Takie są moje opinie - Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA1983
WITAM BARDZO POLECAM DR AGNIESZKĘ ZEMANEK-WOJNOWSKĄ JEST ŚWIETNYM GINEKOLOGIEM POTRAFI DORADZIĆ I POMÓC, OTWARTA SZCZER, KOBITKA Z KLASĄ. Wyczytałam gdzieś o HSG i że jest możliwość szybszego zajścia po tym w ciąże. Pani dr odradziła mi to ponieważ jest możliwość zrobienia laparoskopi-beznaświetlania jajeczek ,co jest bardziej bezpieczne od hsg. Miała któraś robione HSG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiatka
hejka tak sobie podczytuje ostatnio różne fora no i chciałam wam napisać że znalazłam niedawno świetną gin. nazywa się Małecka Holerek. Jest bardzo dobra, pomogła mi w kwestii w której inni lekarze rozkładali ręce. Jestem wdzięczna losowi że mnie do nie posłał. Polecam ją z całego serca.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1986
Hej dziewczyny! Proszę pomóżcie. Strasznie boje się i wstydzę 1 wizyty u ginekologa, a wiem ze powinnam juz dawno go odwiedzic bo mam juz 21 lata. Prosze doradzcie mi. Zastanawiam się nad dr Zemanek lub dr Lasatowiczem. Wy wszystkie piszecie głównie o tym jak dr prowadzi ciążę, a ja chciałabym wiedzieć który z nich jest najlepszy w przypadku podstawowego badania i przepisania tabletek antykoncepcyjnych ( chciałabym pozbyc się okresu na czas wczasów). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć który lekarz jest w czym lepszy raczej liczy się ogólne wrażenie i profesjonalność, jeżeli tak się wstydzisz to idz do kobiety bo mężczyzna może cię dodatkowo zestersować, polecam dr Zemanek, jest cudowna i delikatna podczas badania, pełny profesjonalizm i można o wszystko zapytać, sama do niej chodziłam a teraz prowadzi mi ciąże więc ci ją polecam. Co do tabletek anty to raczej nie wyskakuj że chcesz przesunąć okres u żadnego lekarza, poza tym trzeba się nad tym zastanowić i jak cos to juz brać ciągle tego typu antykoncepcje, ja sama brałam 9 lat i nie zauważyłam skutków ubocznych ale są dziewczyny którym tabletki rozregulowały cykle i maja problemy z zajściem w ciąże. Także powodzenia i naprawdę wizyta u ginekologa nie jest straszna, dla mnie gorszy jest dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam! Dziewczyny mam pytanie. Czy dr Zemanek przepisuje tabletki antykoncepcyjne. To dla mnie ważne, bo nie chciałabym z nimi wyskoczyć, kiedy ona tego nie robi. Dziękuję na odpowiedź. Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolino78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolino78
Witajcie Dziewczyny :-) czy któraś z Was może mi coś powiedzieć o dr Balisiu? Dodam że pracuje na Wyspiańskiego i w Bimedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normaa08
Witam jestem przyszłą młodą mamą i chciałam się z wami podzielić też uwagami na temat bielskich ginekologów. Jak nie jedna z was , także nie mogę znaleźć tego odpowiedniego.jestem w 5 miesiącu ciąży i dotychczas byłam pod opieka pani KORZENIOWSKIEJ ona jest z Wyspiańskiego ale także przyjmuje prywatnie. NIE POLECAM tej pani "doktor" jest niedelikatna , cały czas naburmuszona i z tego co się przekonałam zupełnie nie posiada fachowej wiedzy. Na moje pytanie o mocne bóle brzucha odpowiedziała mi :"..hmm no bywają czasem... no ale cóż , proszę brać nospe" zupełnie nie zapytała jak często, gdzie boli a co najważniejsze nie raczyła mnie nawet przebadać.. nie mówiąc już o USG -19 tydzień. Kolejną rzeczą jaką mnie rozczarowała to na moją prośbę o USG , że chciałabym zobaczyć jak dziecko i w ogóle ona powiedziała" USG, po co? przecież nic Pani nie zobaczy tylko małe dziecko" Wyszłam z płaczem i po prostu mam jej dość. Na prawdę dziewczyny nie polecam tej BABY! co ważne wszystkie te wizyty były prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafic na dobrego lekarza w Bielsku bardzo trudno nie polecam dr.Kastelik okropna baba stara i niekompetentna zero kultury popropstu lekarz ze średniowiecza ... leczyłam się u dr. Biernackiego fantastyczny i konkretny lekarz godny polecenia przyjmuje teraz wyłącznie prywatnie w Eskulapie i jednak szukam dobrego lekarza na kase chorych i zastanawiam się nad dr.Lasatowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie pole
Dlaczego nie polecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dr Oziminy to niestety ... To była moja pierwsza lekarka. Owszem, miła i uprzejma. Niestety w moim przypadku na tym sie skończyło. Zignorowała objawy zbliżającego się poronienia, olała nadżerkę. W takim razie po co lekarz? Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie pole
dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1986
Witam! Dzięki forum zdecydowalam się na dr Zemanek i nie żałuję!To świetny lekarz. Już nie boję się wizyt u ginekologa. Gorąco panią doktor Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola.76
cześć dziewczyny wiele z Was ma problem jakiego wybrać ginekologa osobiście polecam dr Agnieszkę Wojnowską . leczyłam się u wielu lekarzy z Bielska oraz Sląska ale szczerze polecam właśnie ją. pierwsza wizyta kosztuje 100-120 zł ( z usg) ale za kolejne płaci się już 50zł dla stałych klientek są zniżki .Super wyposażony gabinet, profesjonalizm pod każdym względem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×