Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość kasiaa175
greenmyeyes ma 100% rację. Byłam u dr Kastelik, dodatkowo była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i ta baba zraziła mnie swoja osobą całkowicie. Szczątkowy wywiad ( jesli mozna to tak nazwać), ode mnie ważniejsze było stukanie w klawiature. A samo badanie- porażka. Zero delikatności, bolało mnie wręcz. Ciuchów nie było gdzie dać, masakra. Na moje pytanie o wąsik nad wargą i w ogóle nadmierne owłosienie odpowiedziała- "taka pani uroda". Koniec tematu z jej strony. Czy lekarz, który przyjmuję na NFZ nie może być ludzki i zwyczajnie zatroszczyć się o zdrowie pacjentki? Nie wiem kompletnie do kogo teraz iść a nie stać mnie na prywatne wizyty... Chyba, że nie ma innego wyjścia, bo pacjentki traktowane są poważnie tylko jeśli zapłacą... Dziewczyny, doradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasi
na ul.kustronia w przychodni jest super babka pani Sitkiewicz znajdziesz numer na necie. chodzilam swego czasu teraz nie pamietam namiarow. zalezy tez czy jestes w ciazy czy masz inny problem czy np.tylko antykoncepcje chcesz. ta babka jest normalna, nie traktuje pacjentek jak glupich krow:) i przede wszystkim jest w porzadku jako lekarz. :) tak btw musze sie tam wybrac, zeby spiralke przesunac zanim bedzie za pozno..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa175
Nie, nie ciąża. Kontrolnie bardziej, bo niepokoi mnie to i owo. Dzięki, przedzwonię sobie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi1
Witam! Ja dopiero staram się o dzidzię ale po @ mam zamiar wybrac się do gina celem przebadania...staramy się od 5 mcy wiem ,że to niedługo ale wczesniej tez jakos niespecjalnie uwazalismy.Mam juz synka i za sobą poronienie, daltego chciałabym aby był to gin sprawdzony w prowadzeniu ciąży i doprowadzeniu do niej:) Wcześniej chodziłam do dr Oziminy jak nie było problemów przy pierwszej ciąży było ok ale juz przy drugiej pojawiły się problemy i niestety skończyło się poronieniem...potem straszne problemy z powikłaniami po łyżeczkowaniu i takie tam...poradźcie proszę kogo wybrac-dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaginka
chciałam zapytać czy może ktoś słyszał opinię lub był u doktor małgorzaty maczyńskiej?? w bielsku jaką jest specjalistką?? szukam dobrego gin w leczeniu niepłodności wtórnej,PCO,brak owulacji proszę o pomoc a moze jakiś inny gin o dobrej reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaginka
nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
nie znam tego lekarza ale walczę z podobnymi problemami :( przeszłam już przez kilku lekarzy i obecnie leczę się u dr.Kochaja i przynajmniej mam już owulację teraz tylko żeby jeszcze się udało. Są różne opinie na jego temat ale on pierwszy podszedł do moich problemów normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *o*
Polecam Seweryna Niemcewicza. Prowadzi u mnie ciążę. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ jest bardzo precyzyjny i spokojny. Co może niektórych odrażać, to fakt że bardzo mało mówi, wręcz bez pytania nie wychyla się z opiniami. Takiego lekarza szukałam, bo nie zależy mi, żeby lekarz mnie zagadywał i czas zajmował. Chodzi mi o poważne podejście do badań. Nie jest drogi - 60 zł za wizytę. Jeśli chodzi o dziewczyny, które nie szukają lekarza do prowadzenia ciąży nie jestem w stanie powiedzieć czy również byłyby zadowolone - przypuszczam, że w każdym wypadku Niemcewicz będzie miał podobne podejście. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwolik
Proszę o pomoc w jednym temacie - czy któraś z Was posiada informacje czy Niemcewicz pracuje w szpitalu Wojewódzkim lub na Wyspiańskiego? Czy odbiera naturalne porody i wykonuje cesarskie cięcie? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabeńka
Cześć. Wiecie coś o dr.Wieczorkiewicz-Waluś? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 80416
Ja natomiast chciałabym sie dowiedzieć czy zna ktoś może dr M.Stankowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam, odnośnie Dr Niemcewicza nie wiem jak Na wyspiańskiego ale na pewno nie przyjmuje w Wojewódzkim, na NFZ przyjmuje w Centrum Beskidzkim na Młodzieżowej. No i oczywiście prywatnie, uważam że na razie najlepszy lekarz u jekiego byłam, a byłam u wielu. Dr Maczyńska wspaniała kobieta, bardzo mi pomogła, ale jest ale, chyba nie jest w stanie mi pomóc, jestem po 2 poronieniach, cały czas leczenie u niej, robiła wszystko żeby było dobrze, ale się nie udało. Niemcewicz dużo konkretniejszy, zależy kto co lubi i preferuje, ja wolę w miarę delikatnie ale wiedzieć nawet najgorsze, Pani Dr Maczyńska do końca stara się pocieszać, Niemcewicz konkretnie prowadzi rozmowę. Proszę napiszcie mi coś na temat Dr Bargiela, co o nim sądzicie, ile bierze za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabeńka
Gdzie dokładnie przyjmuje Niemcewicz? Widzę że wiele kobiet go poleca,to może warto spróbować . Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwolik
Dziękuję za info dotyczące Niemcewicza. Gdyby któraś z Was miała dodatkowe informacje dotyczące praktyki w szpitalach przez N. proszę i info. Bardzo zależy mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabeńka
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniawisła
Czy do Doktora Niemcewicza należy się zapisywać wcześniej telefonicznie? Jeśli tak to proszę podajcie mi telefon. Niedawno się przeprowadziłam do Wisły i nie znam żadnego lekarza dobrego a na forum wychwalacie Go więc chciałabym się udać do Niego. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marigell
Niemcewicz przujmuje też na NFZ http://www.bcm.bielsko.pl/ w poniedziałki, trzeba się zapisywać na stronie są wszystkie namiary. Ja do niego chodze od niedawna i jestem zadowolona, faktycznie mało mówi ale jak się go zapyta to odpowiada na wszystkie pytania :) z tego co wiem nie przyjmuje nigdzie w szpitalu aie w wojewódzkim ani na Wyspiańskiego. Co do Dr Bargiela to jeśli chodzi o tego z Oświęcimia to jest OK.Chodziłam do niego jak nie mieszkałam w Bielsku, teraz mam za daleko i wybrałam Niemcewicza ;) u Bargiela wizyta kosztuje 70zł + 20 cytologia USG 50zł. Bardzo dobry i konkretny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eola
Dziewczyny!! wiem ze to fo na temat dobrych ginekologow w Bielsku, ale chcialam Was przestrzec przed ginekologiem Tomaszem Wietrznym - bylam u niego jeden jedyny i ostatni raz. Nie dosc ze na przywitanie mi powiedzial "O Blondyneczka, ja wole blondynki", to podczas wywiadu szarmosil moja reke, - pierwszy raz bylam u faceta, pozniej po badaniu na krzesle , zrobil mi badanie piersi!! zaden ginekolog tego sam z siebie nie robil, wiec oki - ale to nie bylo badanie - jedna reke mi tarmosil piers jakby to byla jakas poduszka a druga mi polozyl na posladku- jak zrobil to , to pomyslalam zek mu sie wymcknelo, ale powtorzyl ta czynnosc z druga piersia i z druga reka. Pozatym dal mi skierowanie na badanie laboratoryjne, platne. Jak do niego wrocilam i powiedzialam ze tu w jego przychhodni (kolo dworca PKS) za darmo zrobia ale musza miec odgorna pieczatke od lekarza i pieczatke z przychodni (on dal tylko swoja)- bezczeklnie sie usmiechnal i powiedzial " alez kotusiu ja mowilem ze to platne badanie" - jakos sobie tego nie przypominam. WIEC NIE CHODCIE DO MOLESTANTA drTOMASZA WIETRZNEGO!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka-BB
Witam Zwracam się do was z prośbą radę. 2 lata temu wykryto u mnie pco, lecz lekarz kazał czekać ze 2 lata, bo może uda mi się zajść w ciążę. Mam już 29 lat i chciałabym znaleźć jakiegoś dobrego konkretnego lekarza, który pomógł może którejś z was zajść w ciążę przy pco. W Żywcu żaden lekarz się nie nadaje, więc cała nadzieja, że w Bielsku kogoś znajdę. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
cześć, też mam stwierdzone pco i różnych lekarzy zaliczyłam niestety z marnym skutkiem :( od roku chodzę do dr Wojciecha Kochaj w Bielsku i jestem w 2 miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka BB
Możesz powiedzieć jakie leki przepisał Ci ten lekarz , jaką kurację miałaś, że zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka BB
A i jeszcze gdzie lekarz porzyjmuje i jak jest cena za wizytę. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
Przez 3 miesiące clostilbegyt potem przerwa bo oczywiście torbiel się zrobiła :( potem znów 3 miesiące clostilbegyt i w ostatnim cyklu pregnyl zdobyty chyba jakimś cudem. Oczywiście przebadał też mojego męża i jak się okazało u niego też nie było idealnie ale pół roku salfazin i udało się :) Przyjmuje na karpackim na ulicy zajazdowej koszt wizyty jest różny, pierwsza chyba 100 zł a potem 50-70 zł.Rejestracja jest telefoniczna a tj jego strona www.wkochaj.pl . Trzymam kciuki i głowa do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka BB
Dziękuję bardzo za pomoc i również życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka BB
A mam pytanko jeszcze do rybci 125. Czy leczyłaś się też może u dr. Niemcewicza może, bo koleżanka go też mi poradziła, ale nie wiem z jakim skutkiem on leczy PCO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
Nie leczyłam się u dr Niemcewicza ale koleżanka do niego chodziła i nie była zbyt zadowolona. Ale każdemu odpowiada coś innego więc musisz sama sprawdzić który lekarz jest lepszy dla Ciebie. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka BB
Za Twoją namową rybciu 125 idę w przyszłym tygodniu do dr Kochaj. Najpierw będę chciała żeby sprawdził przez monitoring cylku czy mam owulację, choć wiem ,ze przyjmuje 2 razy w tygodniu to pójdę najpierw w 10 dniu cyklu, a potem w 15, może to wystarczy. A Ty robiłaś u niego moonitoring cyklu? Bo nie wiem czy da się to sprawdzić dokładnie skoro przyjmuje tak rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniem
Ktoś tu polecał dr Wojnowską -Zemanek, sprawdziłam i tez polecam. Jesli ktos boi sie wizyt, czuje skrepowanie i generalnie wrazliwy jest na każde słowo - to ona jest idealna. Byłam dopiero na pierwszej wizycie, robiłam cytologie, więc na temat kompetencji nie chce sie wypowiadać. Ale na nastepna wizytę, tez umówie sie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×