Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiulka27

ubiór na dyskotekę

Polecane posty

Gość basiulka27

no wiec mam problem, idę w sobotę na dyskotekę i nie mam pojęcia jak się ubrać. Swoją droga już dawno nie byłam. Szafa pełna ciuchów ale nie mam w niej chyba? nic odpowiedniego. Od razu mówię odpadają dżinsy - nie pytajcie dlaczego. Powiedzcie jak powinnam ubrać się do swojej sylwetki no i troche mody (nie plastik) Jestem niska i szczupła, mam bardzo ładne nogi, długą, łabędzią szyję, ładny spory jak do swojej budowy biust, bardzo mały tyłek (mam mało w biodrach). Nie lubie odsłaniać wogle brzucha bo jest ciut okrągły ;-), za to lubię duże dekolty i krókie rzeczy (nie remiza!). Tylko błagam nie tuniki w złote paski i spodnie 3/4 (jestem za niska do tych spodni) -obciachowe. Może jakaś fajna spódnica z topem, tylko w jakim stylu? Albo jakaś fajna niezbyt strojna sukienka?? Proszę podpowiedzcie coś fajnego, nie barbie styl, może coś ze sprotowej elegancji... Zdjęcia ubrań mile widziane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gorke
a chcesz sie wyrózniac z tłumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może załóż
jakąś krótką jeansową spodnicę w dowolnym kolorze i do tego bluzkę z krótkim rękawkiem, z jakimś ciekawym nadrukiem albo top z wzorem albo jakimiś kamyszkami itp. co założysz na bluzkę/top to nie ma znaczenia bo i tak zaraz po wejściu zdjemiesz bo będzie CI za gorąco. przykładowe zdjęcia: spódnica http://www.allegro.pl/item154802420_super_spodnica_mini_jeansowa_146_z_metka_okazja.html http://www.allegro.pl/item154774385_super_jeansowa_spodnica_dla_puszystej_46_48.html bluzka http://www.allegro.pl/item155864840_czarna_bluzka_z_krotkim_rekawem_z_napisami_house.html http://www.allegro.pl/item154919975_tunika_top_bluzka_gole_plecy_kopertowa_dluga_38.html (nie koniecznie z gołymi plecami) top http://www.allegro.pl/item153911384_more_deep_purple_super_sexxxy_top_ostatnia.html http://www.allegro.pl/item156043354__sexi_top_musisz_go_miec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka27
wyróżniać się mogę... zaraz obejrzę linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka27
a coś jeszcze ciekawego, trochę bardziej eleganckiego i mniej zwykłego że tak powiem... te propozycje sa dla mnie średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronowiczka
co chcesz od tamtych propozycji? teraz tak sie chodzi na dyskoteki wiec to dobre propozycje. ja sie pod nimi podpisuje :) a jak sa dla ciebie srednie to sama cos wymysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
jak sie lubisz wyrozniac to zaloz kostium zoltego ptaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka27
ok dziewczyny może się nie znam... tylko to są fajne propozycje chyba dla trochę młodszych dziewczyn, a ja nie jestem nastolatką.... I tak dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kad to stroj na dyskoteke
musi odzwierciedlac twoj wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim seksownie
rzeczywiście fajnie wygląda, ale po pierwsze teraz mamy zimę a po drugie żeby odsłaniać brzuch musi on być IDEALNY, bo inaczej wygląda to niezbyt pociągająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba jakies skórzane
spodnie lub cos w tym stylu bedzie lepsze od tego bialego - wg mnie takie cos raczej na letnia impreze na plaży się nadaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na dyskoteki ubiera się w skóre ??? przecież te Ciuch jak dla mnie są obleśne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pinky
Wiesz obawiam się, że sukienka , która zaprezentowałaś jako idealną, ewentualnie moze byc , jezeli komus sie podoba, a le do zdjęcia. znam typ tego rodzaju sukienek, wszystko jest ok jak stoisz, jak sie ruszasz , sukienka podjezdza do góry, i cały czas trzeb a o tym pamietac i kontrolować , czyli zero komfortu noszenia. To raz, dwa, za bardzo odsłania. Jest super krótka, , a odsłania jeszcze plecy i dekolt. Trochę tego dużo, ale jak kto lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana mini jest zawsze na
CZASIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalla
czemu znowu reklamujesz te swoje beznadziejne ciuchy z obleśnej skóry!!!!!!!!!!!!?????????????lecz się kobieto non stop wklejasz te swoje linki z tym badziewiem masz obsesje jakąś czy coś lecz się ,leć na bazar otworz szczękę i wciskaj te swoje beznadziejne rzeczy bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co ci tu
zaproponowali jest do d............. zlituj się nie zakładaj takich rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna niewiadoma
Bo ja wiem.. niektore propozycje nie są złe !!! Kazda chyba znajdzie cos dla siebie z tego co powyzej zamiesczono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka27
na dyskoteke idę za tydzień, więc rady i tak się przydadzą. co do skóry to sorry ale mam na ten temat swoje zdanie. Skóra źle leży na każdym i źle wygląda, na dodatek jest obciachowa - i nie jest to niepoparte doświadczeniem, kilka lat temu miałam piekna spódnice ze skóry, świetny krój, kolor i jakość, nie za długo była w mojej szafie z w/wym powodów. A przecież jestem szczupła i dobrze mi w spódnicach - to nie byla mini, która (skórzana) ciut źle mi się kojarzy. powiem szczerze nie znalazłam tu nic dla siebie, jak na razie... Chodziło mi o cos oryginalnego i z klasą - ale mam jeszcze tydzien na zastanowienie. Ale wszystkim i tak szczerze dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóropodobne tez są bardzo sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka27
ytu te sukienki są przepiekne...kurde teraz już ich nie kupie. Ale czy ktos powie mi gdzie poza alllegro kupie ciuchy Victoria Secret? Najlepiej Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×