Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

tabletki pomagajace schudnac...wiecie cos o nich? czy sa skuteczne?? bo w gazecie znalazlam artykul i ta baba ze zdjecia to powaznie ona..i zastanawiam sie czy te tabsy sa takie dobre i naprawde pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly away
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenusiaa
Ja słyszała .. też własnie chce sobie to zamówić :P .. ale własnie niewiem ... zalecają ograniczenie dziennych dawek kalori i ruch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak na serio ...
no wiecie przy kazdych tabletkach odchudzajacych tak jest ... nawet przy adipexie, meridii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oborka15
Też czytałam o tym i zastanawiam się czy by tego nie kupić ale czy to nie jest szkodliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą przeczytałam właśnie artukuł o tych tabletkach. co sądzicie?? nie jest to lanie wody?? chyba spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oborka15
Bardzo proszę którąś z pań o ty by mi przesłała numer telefonu na ten produkt bo wywaliłam gazete i zapomniałam o ty.I o nazwe też mi chodzi bo chce tą kuracje powyżej 20 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oborka15 - witaj, oto numer tel. 0-22 348 91 55. Tabletki nazywają się AMIX 200 Słyszałaś coś o tych tabletkach, może od kogoś kto już je stosował? Daj znać jak zamówisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie zrzucic po polwoie z kolezanka na to,ale ona juz hajsu nie ma... moze ktora chce ze mna na spolke cos to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIENIA.N
Podobno nie skuteczne. Reklama była zabroniona przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów . Trzeba tam koniecznie sprawdzić dlaczego, podobno reklama wprowadzała w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIENIA.N
UOKiK ukarał firmę Tel-Art bo Mirella nie schudła o 28 kg czwartek, 31 marca 2005, 06:23 źródło: Bankier.pl Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) stwierdził, że firma Tel-Art, oferująca w sprzedaży wysyłkowej produkty odchudzające naruszyła prawo, prezentując nieprawdziwe informacje o oferowanych przez siebie specyfikach. Urząd nakazał firmie wycofanie wprowadzającej w błąd reklamy oraz zobowiązał ją do wydania oświadczenia, iż prezentowane przez nią do publicznej wiadomości informacje były nieprawdziwe. Jeśli Tel-Art nie zastosuje się do decyzji UOKiK zapowiedział, iż nałoży na firmę karę do 10 tys. euro za każdy dzień zwłoki - informuje agencja PAP. Ogłoszenia reklamujące specyfiki odchudzające firmy Tel-Art były wielokrotnie publikowane w wysokonakładowych czasopismach kolorowych. W reklamach Tel-Art informował, że stosując np. tabletki ReduFizz można schudnąć o 28 kg w ciągu 9 tygodni, nie zmieniając przyzwyczajeń żywieniowych i nie podejmując dodatkowej aktywności fizycznej. "Mirella schudła 28 kg i utrzymuje nową wagę już od ponad roku, nie przytyła przez ten czas, ani grama, jedząc nadal tak samo, jak przedtem (a ponadto nie lubi sportu)" - tak brzmi fragment reklamy, cytowany w komunikacie UOKiK. UOKiK stwierdził, iż nie ma żadnych dowodów potwierdzających skuteczność pastylek ReduFizz, jakiej konsument mógłby oczekiwać po lekturze ogłoszeń reklamowych prezentowanych przez firmę Tel-Art. Ponadto Urząd ustalił że Tel-Art jest tożsamy ze spółką Biotonic, która w zeszłym roku. również oferowała specyfiki wspomagające odchudzanie. W maju 2004 r. UOKiK nakazał jej wycofanie reklamy, w której działania pastylek odchudzających Extra Fit wprowadzały konsumentów w błąd. Urząd nakazał firmie wycofanie wprowadzającej w błąd reklamy oraz zobowiązał ją do wydania oświadczenia, iż prezentowane przez nią do publicznej wiadomości informacje były nieprawdziwe. Jeśli Tel-Art nie zastosuje się do decyzji UOKiK zapowiedział, iż nałoży na firmę karę do 10 tys. euro za każdy dzień zwłoki - informuje agencja PAP. Ogłoszenia reklamujące specyfiki odchudzające firmy Tel-Art były wielokrotnie publikowane w wysokonakładowych czasopismach kolorowych. W reklamach Tel-Art informował, że stosując np. tabletki ReduFizz można schudnąć o 28 kg w ciągu 9 tygodni, nie zmieniając przyzwyczajeń żywieniowych i nie podejmując dodatkowej aktywności fizycznej. "Mirella schudła 28 kg i utrzymuje nową wagę już od ponad roku, nie przytyła przez ten czas, ani grama, jedząc nadal tak samo, jak przedtem (a ponadto nie lubi sportu)" - tak brzmi fragment reklamy, cytowany w komunikacie UOKiK. UOKiK stwierdził, iż nie ma żadnych dowodów potwierdzających skuteczność pastylek ReduFizz, jakiej konsument mógłby oczekiwać po lekturze ogłoszeń reklamowych prezentowanych przez firmę Tel-Art. Ponadto Urząd ustalił że Tel-Art jest tożsamy ze spółką Biotonic, która w zeszłym roku. również oferowała specyfiki wspomagające odchudzanie. W maju 2004 r. UOKiK nakazał jej wycofanie reklamy, w której działania pastylek odchudzających Extra Fit wprowadzały konsumentów w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys nie zauwayzla to wkleilam tego linka,wiec nie musisz tego wklejac znow;/ swoja drog.a.moz eto dziala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE Amix 200 to jedno wielkie naciaganie. Jak ogganizm chudnie 1 kg na dzien to sie robia obwisy, bo pierwsze to wode wywala z organizmu, potem obkurcza tkanke miesniowa, a na koniec ewentualnie tluszcz, ale osoba odchudzajaca sie juz jest tak oslabiuna i odwodniona i żrec jej sie chce (doslawnie) i nastepuje efekt \"jojo\" wiem cos o tym , jestem specjalistką od diet. Od 10 lat sie odchudzałam na różne sposoby, zawsze w rezultacie przybywało mi pare kilo. Pół roku temu znalazłam suber produkty i schudłam 10 kg w 2 miesiące, tryskam energią , utrzymuje wage, i czuje sie świetnie, a przy okazji mogę pomóc każdemu zainteresowanemu. gg 4872384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abacusik
witam, widze, ze macie straszne problemy, bo chwytacie sie kazdej, nawet najbardziej ryzykownej deski ratunku. Oby tak dalej, dzieki takim naiwniakom firma sie bogaci sprzedajac wielkie G w kapsulkach, ktore nie zaszkodzi, ale tez nie pomoze! moze warto jednak sie trocche zastanowic, przeczytac, to co napisano drobnym drukiem, sprawdzic, ze nigdzie nie ma SKŁADU oraz adresu korespondencyjnego firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywałam ten preparat przez 90 dni z dietą, gimnastyką i głodzeniem.Jaka waga była taka jest.To jest wielkie G....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia K
hejcia ja tez mysle nad zamowieniem tych tabletew iec prosze o kontakt kogos kto juz zamowil i o wiadomosc czy to dziala wogole:) bede wdzieczna pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Nie dajcie się nabrać!!! Te tabletki sprzedaje spółka Biotonic. Ja raz się już naciełam na tą firmę zamawiając u nich słodzik o \"CUDOWNYCH\" właściwościach, po którym to miałam stacić niewiadomo ile kilogramów. Wydałam 70 złotych (+ 19 zł przesyłka) za miesięczną kurację po której nie schudłam ani grama. W rezultacie dostałam zwykły słodzik 100 tabletek, który wart był może z 5 złotych na bazarze. Prawdziwa jest tylko pewnie gwarancja \"satysfakcja albo zwrot pieniędzy\", bo ja odesłałam puste opakowanie i dostałam zwrot pieniędzy (oczywiście bez kosztów za przesyłkę). LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA!!! Specyfik nie zaszkodzi, ale na pewno nie pomoże. Oni żerują na ludzkiej naiwności i desperacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro naprawd edostajesz zwrot hajsu to moze warto wyprobowac?? zawsze jak sie mieszka blisko nich to i za przesylke sie mnniej zaplaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucz
Cześć! Dziewczyny, też czytałam ten artykuł w gazecie.nie wiem jak działają te tabletki i czy są skuteczne. Jeżeli jesteściue gotowe wypróbować na sobie preparaty odchudzające to może warto byłoby sięgnąć po LIDĘ. moja przyjaciółka brała te tabletki. kupiła jej od swojej kosmetyczki. Po trzech opakowaniach schudła prawie 15 kg!! bardzo poniej widać ma szczuplejsze uda, a nawet twarz, straciła brzuszek i ma się świetnie. Miesięczna (30dniowa) kuracja kosztuje 90zł. Może nie na wszystkich podziała, ale wodzę po niej i sama spróbuję. Przynajmniej wiem że to ona a nie fotomontaż! ktoś może stosował te tabletki?? Pozdrawiam i zyczę wytrwałości i silnej woli w walce z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinka
Czesc dziewczny :) i chlopaki jak jacys tu sa :) ostatnio czytalam ten sam artykul to chyba wszystkie o AMIX 200 i w supie tez dlatego was tu znalazlam. Chcialam powiedziec tylko jedno na temat ty tabletek, nie dawajcie sie oszukac to jets nienormalne i nie mozliwe zeby ktos tracil na wadze ponad kilogram w ciagu 24 godzin, jesli nawet to jest mozliwe to jets to strasznie nie zdrowe dla organizmu. ja chcac schudnac chodze an silownie i mam trenera ktory polecil mi dosc dobre tabletki ale jako suplement diety sa to tabletki ktore bierze sie przed jedzeniem a drugie po jedzeniu. Jezeli ktoras jest zainteresowana odwiedzcie strone www.trec.pl i tam jest taki dzial o spalaniu kalorii. nie wierzcie w to co pisza o tym Amix 200 bo to bzdura ja za dwa opakowania tabletek zaplacilam ponad 100zl i starczaja mi one na miesiac i trace mniej wiecej 2 kg tygodniowo i moj trener mowi ze to wlasnei jest odpowiednia utrata wagi, bo jak sie szybko schudnie to tak samo sie szybko przytyje. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucza
hej Paolinko!! jeśli jeszcze kiedykolwiek odwiedzusz tą stronę to daj nać jak nazywają się te twoje tabletki. ja też chodzę na fitnes i ćwiczę więc może mogłabym je brać.na yej stonce która podałaś jest kilka preparatów. mam nadzieję że są bezpieczna, ponieważ trochę boje się testować na sobie co popadnie. z góry dziękuję papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żbka
hej dziewczyny.czytałam ten artykuło tych tabletkach i byłam gotowa je kupic, zastosowac, a następnie napisac o ich skuteczności ale jeśli twierdzicie że są nie skuteczne to może nie będe traciła pieniędzy...Powiem tylko jedno POLECAM TABLETKI BIO CLA Z EKSTRAKTEM Z ZIELONEJ HERBATY są naprawde skuteczne pod warunkiem że stosuje się diete i przynajmniej 3 razy w tygodniu cwiczy.polecam sama stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelli17
Witam wszystkich podobnie jak pozostali czytalam ten artykul i szczerze powiedziawszy chcialam zamowic te tablety . Od kąd pamietam walcze z nadwaga ! dwa lata temu udalo mi sie schudnac 19 kg ( utrata wagi trwala okolo 7 miestecy jadlam do 1000 kalori dziennie, nie pilam alkoholu, nie jadlam slodyczy, tlustych rzeczy) po utracie zbednych kg kiedy juz wreszcie zaczelam sie sobie samej podobac dalej ograniczalam jedzenie stym ze pozwalalam sobie wypic piwko gdzies tam w clubie, zjesc loda czy tez wypic sobie jakis slodki napoj nie obrzerałam sie ! ale jadłam rzeczy po za program i to nie w kolosalnych ilosciach bo dalej sie pilnowalam w sumie to do tej pory sie pilnuje ale przytylam i szczerze powiedziawszy szukam cudownego srodku na spadek wagi bo nie mam zamiaru jeszcze raz przechodzic przez te katusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Porrison
Dobrze, że tu trafiłam :)) Właśnie przeczytałam ten artykuł i już chciałam zamawiać. Ale właściwie macie świętą rację - strata 1 kg w 24h to tylko wykańczanie organizmu. A co do zwrotu pieniędzy - jakoś nie chce mi się wierzyć... Ja schudłam 5 kg w miesiąc, utrzymuję teraz wagę już od dwóch miesięcy... ale chciałabym jeszcze ze 2 kg. Ćwiczę systematycznie codziennie rano pół godziny, piję hektolitry zieonej herbaty, jem ciemne pieczywo, zamieniłam ziemniaki na ryż i w ogóle jem dużo owoców... Ale nie ma lekko, bo muszę sobie cholernie odmawiać słodyczy ;D Dziewczyny, chyba nigdy nie znajdziemy lepszego sposobu niż wstrętna dieta i wstrętne ćwiczenia. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abacusik
witam, widze, ze na topie kolejny hardcore - LIDIA - to dopiero "samo zdrowie"! ja rezygnujac z kolacji i slodyczy, cwiczac i stosujac tylko plastry odchudzajace trim costam, nie pamietam dokladnie - kupilam na aukcji za 49pln i wystarczaja na miesic schudlam 16kg, trwalo to ponad 3 miesiace, ale bylo warto, jesienia spodnie 44 wchodzily mi ledwie do kolan, wczoraj kupilam 38... wiec mozna! szanujacie siebie i swoje zdrowie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAGAAAAAA
hej..... i co ja mam zrobic??? przeczytalam ten artykuł i uwierzylam chłopak ma mi to zamówic jutro.... boje sie.... a tak bardzo bym chciał schudnac.... znacie jakies inne tabletki które sa naprawde skuteczne??? brałam juz kiedys te z tej kolekcji BIO-Slim czy jakos tak... ale to nic NIC nie dało :( zalamuje sie juz bo mam dosc głupich dogryzek i noszenia luzniejszych ciuchów... prosze powiedzcie czy oni w razie czrgos naprade oddaja pieniadze???? blagam niech ktos mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abacusik
moim zdaniem, nie ma CUDOWNEGO specyfiku, ani zlotego srodka, jak sie nie postarasz to nie schudniesz - samo sie nie zrobi, lykanie ekstremalnie szkodliwych specyfikow tylko zaszkodzi na przyszlosc, suplementy nalezy traktowac jako dodatek do diety i wysilku fizycznego, a nie liczyc, ze lykajac kapsulke rano wstane szczupla - tak to nie dziala! a jak sie okazuje mozna schudnac stosujac naprawde minimum suplementow, pozdrawiam i zycze silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×