Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość Paolinka
hejka kaczucza ;) jak chcesz i jesli ktos by w ogole chcial sie cos dowiedziec i pogadac to zapraszam na swoje gg 2261050 pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisława
przeczytalam w dzisiejszej gazecie i mam obawy czy to jest prawda wszyscy sprzedają a efektów nie widać powiedzcie ciś na temat tabletek AMIX 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiecie co ja tez wczoraj przeczytalam to ogłoszenie. wczoraj wieczorem bylam przekonana ze jeszcze dzis to zamowie ale teraz zaczełam sie zastanawiac.Bo co to za firma ktora nie podaje adresu swojej siedziby?? Każda szanująca sie firma mam stały adres a tutaj podano tylko skrytke pocztową:(a jesli chodzi o zdjęcia to jak sie im dobrze przyjrzec to mozna podejrzewac ze sa retuszowane komputerowo:( są bardzo kiepskiej jakosci:( Od kilku lat mam bardzo duze problemy z nadwaga:( najwiekszym moim problemem jest brak silnej woli. tzn przez tydzien dwa do miesiaca dotrzymuje postanowien diety, ale pozniej wystarczy jedno popuszczenie sobie i juz nie moge sie zmobilizowac:( a moze ktoraś z Was zna jakis dobry sposob na zrzucenie zbednych kilogramow albo jakis kontakt do dobrego specjalisty??;> pozdrawiam i zycze wytrwałości:) P.S. a jeżeli ktos z Was znajdzie jakis cudowny srodek i go przetestuje to dajcie znac :tusiamar16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) hehehe czytam Was i az sie usmiecham....zadne z reklamowanych tabletek na odchudzanie nie daje zadnych wynikow...kiedys w aptece kupilam kropelki Slim..to byl hicior.....przez 3 m-ce 10kg....niczego sobie nie zalowalam..nie jadlam tylko kolacji,pilam nawet piwo(bo je uwielbiam),ale niestety kropelki te zostaly wycofane ,nie wiem dlaczego...kosztowaly jedynie ok10zl i byly naprawde skuteczne...Pozniej wyprobowalam Herbalife..wow to dopiero szok..chudlam jak szalona.....wyrabalam kupe kasy,placilam po 250zl za m-c przez 7 m-cy schudlam 32kg...bylam wniebowzieta...az do czasu kiedy to odstawilam...kg zaczely wracac jak bumerang....nim sie spostrzeglam wrocilam do dawnej figury \'\'grubasa\'\'...podpisalam z ta firma nawet umowe...niestety,za glupote sie placi...i to slono:DMinelo 4 lata.....wyczynialam cuda niewidy...probowalam wszystkiego...nawet ddo energoterapeuty poszlam..owszem schudlam 6 kg..ale nie jadlam chleba,ziemniakow..nic smazonego...zadnych wedlin..jednym slowem zywilam siewarzywami na patelnie..i gotowanymi udkami z kurczaka...ale ilez mozna wytrzymac?Wreszcie przemyslalam,ze przestane jesc kolacje zupelnie.....ok przestalam..ale co z tego? skoro wciaz pilam ten moj trunek Bogow....BOSKIE PIWO.....stalam w miejscu...patrzylam na siebie w lustrze i chcialo mi sie wymiotowac:(((Gruba otyla babsko...az ktoregos dnia spotkalam swoja znajoma....Pani 50 lat...wygladala tak jak ja.....a teraz szczypiorek..nie poznalam jej....az zwrocila mi uwage..ze jestem wazna....slowo do slowa..no i zeszlo na temat tego co zrobila i jak..otoz to moje Panie i Panowie....schudla przez 5 m-cy 30kg..stosujac Meridie 15 ,za ktora placila ponad 400zl....tak sobie pozniej myslalam..skad ja wezme na to tyle kasy?:((((Ale zycie czasem plata nam figle...od stycznia tego roku Meridia15 kosztuje 90-100zl w zaleznosci od apteki..starczza na m-c....i powiem Wam...pijac te BOSKIE PIWKO schudlam przez m-c 5,5 kg.....Meridia ma to do siebie..ze nie chce sie po niej jesc...czytalam wiele wyppowiedzi na jej temat...ze to psychotrop ,ze dziala tak i siak....jakos ja nie zauwazylam u siebie nic niegatywnego..procz tego,ze pije duzo wody niegazowanej..bo zasycha mi w ustach.....stosuje ja m-c i 3 dni.....i mam juz 7 do tylu....wiem jedno..gdybym nie pila tego piwa..chudlabym wiecej....znajoma ta...po schudnieciu 30kg...a bylo to ponad rok temu...wciaz utrzymuje wage!!!!! wiec o czyms to swiadczy...Nie bede Wam pisala kupcie ,bo to naprawde dziala..pisze o sobie.....na kazdy organizm dziala inaczej...jedni chudna nawet po 8kg..inni np tylko 3....ale wiem jedno..nie dam juz sie skusic na zadne reklamowane tabletki....ani na firmy reklamujace takie specyfiki..bo wiem,ze to wielkie G....nie mam czasu na sport...2 dzieci..praca siedzaca..dom.....maz poza domem..czasu mam dla siebie tyle co spie i zasiade do kompa.....dlatego zdecydowalam sie na te Meridie15......Pozdrawiam Was serdecznie...ile z Was sie zdecyduje na to nie wiem....Wasz wybor drogie Panie:)...acha...zapomnialam dodac....Meridia jest na recepte....i jest jej odp..Zelixa...ale niestety na efekty po niej trzeba dlugo czekac..jest duzo slabsza......Pozdrawiam serdecznie......Kaja..bede tu zagladac buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja mam do ciebie pytanie... jak zdobyłaś tą meridie?? bo moja lekarka nie chciała mi przepisac bo niby to bardzo szkodzi...(raczej trudno mi w to uwierzyć :) ) a ja nie moge chodzić na żaden aerobic bo mam prace do 22 i raczej nie znajde żadnej siłowni o tej godzinie :/ a wierzcie...musze schudnąć bo juz na siebie patrzeć nie moge.. a i jaka jest mniej więcej cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka....przepisala mi ja lekarka rodzinna.......i nie wiem czy szkodzi....w kazdym badz razie ja czuje sie swietnie...a koszt? to jak napisalam od90-100-120zl w zaleznosci od apteki....zreszta gdyby szkodzila moj lekarz by mi jej nie przepisal...tymbardziej,ze mam nadcisnienie......ale biore Meridie i leki od cisnienia..i wszystko jest w porzadku.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jutro pójde do tej lekarki i jej nawtykam ;) albo poprostu znajde sobie innego lekarza:D dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda
A czy ktoś z Was słyszał o diecie optymalnej Kwaśniewskiego ? Moim zdaniem rewelka, ale ma jedną zasadniczą wadę - trzeba ją stosować dosyć rygorystycznie , czyli nauczyć się liczyć stosunek B:T:W , czyli Białka:Tłuszcze:Węglowodany. Cena tego SPOSOBU ODŻYWIANIA żadna bo i tak trzeba jeść , a tam je się produkty tanie i nie wyszukane , czyli zamiast straty oszczędności.Do tego wszystkiego nie ma czegoś takiego jak uczucie głodu. Pozdrawiam Moje GG 3856757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blood
Oj Baby Baby ... kiedy Wy zmądrzejecie .. UOKiK ukarał firmę Tel-Art bo Mirella nie schudła o 28 kg czwartek, 31 marca 2005, 06:23 źródło: Bankier.pl Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) stwierdził, że firma Tel-Art, oferująca w sprzedaży wysyłkowej produkty odchudzające naruszyła prawo, prezentując nieprawdziwe informacje o oferowanych przez siebie specyfikach. Urząd nakazał firmie wycofanie wprowadzającej w błąd reklamy oraz zobowiązał ją do wydania oświadczenia, iż prezentowane przez nią do publicznej wiadomości informacje były nieprawdziwe. Jeśli Tel-Art nie zastosuje się do decyzji UOKiK zapowiedział, iż nałoży na firmę karę do 10 tys. euro za każdy dzień zwłoki - informuje agencja PAP. Ogłoszenia reklamujące specyfiki odchudzające firmy Tel-Art były wielokrotnie publikowane w wysokonakładowych czasopismach kolorowych. W reklamach Tel-Art informował, że stosując np. tabletki ReduFizz można schudnąć o 28 kg w ciągu 9 tygodni, nie zmieniając przyzwyczajeń żywieniowych i nie podejmując dodatkowej aktywności fizycznej. "Mirella schudła 28 kg i utrzymuje nową wagę już od ponad roku, nie przytyła przez ten czas, ani grama, jedząc nadal tak samo, jak przedtem (a ponadto nie lubi sportu)" - tak brzmi fragment reklamy, cytowany w komunikacie UOKiK. UOKiK stwierdził, iż nie ma żadnych dowodów potwierdzających skuteczność pastylek ReduFizz, jakiej konsument mógłby oczekiwać po lekturze ogłoszeń reklamowych prezentowanych przez firmę Tel-Art. Ponadto Urząd ustalił że Tel-Art jest tożsamy ze spółką Biotonic, która w zeszłym roku. również oferowała specyfiki wspomagające odchudzanie. W maju 2004 r. UOKiK nakazał jej wycofanie reklamy, w której działania pastylek odchudzających Extra Fit wprowadzały konsumentów w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blood
Wspomniana wyżej firma Biotonic - to właśnie producent AMIX 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze,ile jeszcze osob wklei to samo??? dziewczyny..macie racje,nie kupuje tego..nie warto....lepeij naprawde zostac anorektyczka;/ akurat znow deprecha wraca wiec i jesc nie bede;/ nie mam ocohty na nic,wiec licze ze i na zycie tez ochota spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Requiem dla snu
i tyle Wam powiem!!!! Opanujcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
hej. dopiero teraz naprawilam neta i sprawdzilam o tym amix 200. a rano zamowilam.... stwierdzilam ze nie moze byc szkodliwe skoro sa w 100 % naturalne...najwyzej nie schudne--przyzwyczailam sie...napisze jak mi idzie po miesiacu,... a co do 1 kg w 24 godziny--TO NAPRAWDE MOZLIWE--- zwazcie sie ,wciagnijcie potem tabletki przeczyszczajace i popijcie litrem wody---kilogram naprawde ubywa bo przeciez w naszym ciele zalega tyle toksyn i szlamu ze to az strach...co do MERIDI 15 bralam bo przepisala mi lekarka pierwszego kontaktu...chudlam naprawde do 6 kg tygodniowo...ale potem trafilam do szpitala na operacje, jak sie okazalo od meridii i to nie bylam pierwsza pod tym wzgledem...meridia wyniszczajaco dziala na wyrostek robaczkowy woreczek zolciowy i oczywiscie na watrobe... skora robi sie po niej szara i bardzo malo elastyczna...zaczynaja wypadac wlosy... ale zobaczymy jak to zadzaila...pozdrowienia i czekam na amix... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Hey. Tez czytałam o tych tabletkach ostanowiłam je zamówić. zobaczymy jakie b ędą efekty. w Każdymbądź razie kiedyś btałam tabletki z centrum medycyny tybetańskiej w ciągu 3 miesięcy schudłam 15 kg, niestety jestem osobą zażywającą kupe leków ( hormony , sterydy ) i w 8 miesięcy to nadrobiłam. Skuteczność takich leków to nie tylko faktyczne jego działenie na organizm ale także działanie psychiki. od 10 lat jestem ratownikiem medycznym i mam pojęcie na temta leków i mimo to sądze że jezeli ktoś wierzy że ta tabletma ma mu pomóc to tak będzie ( starszym ludziom w szpitalu żeby mogli spac daje sie wit. C i grzecznie ida spac a rano dziekuja za cudowne tabletki- tak działa nasza psychika). napisze do Was jak mi przyślą tabletki i jaki będzie efekt narazie na próbe zamówiłam najmniejsze opakowanie zobaczymy co będzie dalej. podobno to są zioła więc nie powinno szkodzić faktycznie większość z nich przyspiesza metabolizm i zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej i w tym momencie organizm zaczyna wyciągać zapasy spalająć już istniejącą tkanke tłuszczową . pozdrawiam jak coś to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
powiem Wam jeszce tyle: każdy lek wywołuje skutki uboczne nawet głupi apap, twierdzicie że to wyniszcza organizm a wieie o tym że słuchanie głośniej muzyki powoduje wady wzroku, słuchu, nadciśnienie tętnicze i chorobe wrzodową żołądka i dwunastnicy. Sorry myslicie że powietrze którym oddychamy jest czyste składniki tego naszego "świezego" powietrza też powodują skutki uboczne w dzisiejszych czasach wszystko powiduje skutki uboczne więc nie dziwmy się że środki na odchudzanie je mają. pomyślcie logicznie niestety taki mamy swiat a w końcu na coś trzeba będzie umrzeć trzymajcie sie ciepło i troche optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla_Orneta
Powiem wam,że najważniejsze to: SILNA WOLA, to po pierwsze, mniej jeść i ćwiczyć!!!!.Takie table to tylko marnowanie pieniędzy. Nie wypróbowane, niewiadomo skąd , a na dodatek mogą zaszkodzić, bo każdy preparat inaczej działą na każdego.Jak ktoś chcaiłby pogadać wymienić się informacjami to zapraszam gg4359248. P.S.Polecić moge jedynie L-Karnitynę oraz specyfiki firmy TREC lub OLIMP.Produkujące odżywki dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, w pełni ZDROWE i BEZPIECZNE.A na pewno działają, bo bliska mi osoba ich używa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla_Orneta
I jeszcze jedno. Ćwiczmy, ćwiczmy, a nie będziemy wyglądać tak jak wyglądamy.A jeśli brak czasu? Na 50 brzuszków dziennie zawsze znajdzie się czas.A i humor i samopoczucie się poprawi, bo po co jeździć windą kiedy można wejść schodami, a do sklepu pójść na piechotę lub w niedzielę z pieskiem lub z dzieciaczkiem na spacer? Kurka wodna:) trzeba coś zrobić ze sobą co nie??? :) wiosna idzie a to najlepszy czas żeby wyjść z domu:) Lecz niestety żeby oprzeć się na skutecznej diecie lub środkach, które pomogą nam schudnąć trzeba mieć niezły zasób kasy, a w naszym kraju to ciężkie do osiągnięcia. Trzeba być cierpliwym i poświęcić się trochę dla własnej sylwetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam czasu na cwiczenia;/ nawet na glupi w-f nie amm czasu;/ bo tak mnie studia cisna;/ a tabsy by byly moim ratunkiem.... czyli gdyby nie hormony i sterydy Kasiu,to bys utrzymala wage??? a co to za tybetanski specyfik? ile kosztowal? i jak,przyslali ci ten amix? za ile kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANSB
hej!wlasnie wczoraj zaczelam brac amix 200 jak narazie nie schudlam 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANSB1978
hej!wlasnie wczoraj zaczelam brac amix 200 jak narazie nie schudlam 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia *
Ja biore od dziś:) zobaczymy co bedzie dalej..:) Najważniejszy to chyba jest nadzieja :) hehe Życzcie mi szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
hej. wlasnie dostalam amix..zaczynam brac od jutra...zobaczymy. kuracja starczy na miesiac 4 opakowania po 42 tabletki a trzeba brac po 2 tabletkji 3 razy dziennie...od razu dostalam ulotke ze sa jeszcze jedne swietne tabletki ktore tez cuda robia ale bez przesady... i diete wg grupy krwi tez zalaczyli...oka jutro siem zwaze zmierze i zobaczymy jak pojdzie...w jakies widoczne rezultaty od razu to nie wierze ale zobaczymy jak pojdzie.. wierze w was dziewczyny tez..a wiec razem zaczynamy kuracje....prosze jezeli mozecie o opis waszych postepow tez bede je zamieszczac.. buziaki i do uslyszenia kFiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
hey a więc tak tu macie adres stronki tej medycyny tybetańskiej oni dają kolczyki i te tabletki tosztuje to z wizytą 100 albo 150 zł wszystkiego dowiecie sie na stronce http://www.dzamucha.isg.pl/ Tylko uważajcie na poczatek dają tabletki w woreczku z numerem 161 o po nich nie ma skutków ubocznych przynajmniej ich nie zauważyłam ale jak komuś nie pomagają dają takie w pudełku to nie zgadzajcie sie na nie podobno uszkadzają nerki i wątrobę. pozdrawiam wszytskich miłego odchudzania ja dalej czekam na mój amix jeszce go nie przysłali :( a już bym z chęcią go sprubowała. a tak wogole laski to nie liczcie na cuda przy każdych tabsach trzeba ćwiczyc dużo chodzić i miec ruch a nie siedzieć przed kompem no i trzeba pewnie ograniczyć troche żarełko choć zdaje sobie sprawe że większośc z nas nie pożera dużych ilości tylko jemy mniej niż nasze szczupłe kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia *
Ja chodze na joge siłownie i jeszcze chce na tance sie zapisac:P więc ruch jakiś mam:) i powiem szczerze baaaardzo dobże sie czuje po takich treningach ;) To już mój drugi dzien z AMIX 200 zobacze co ztego wyniknie:) ale jestem dobrzej myśli ;* najbardziej obawiam sie efektu JOJO ;/ A wy dziewczyny dużo chcecie stracić na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik851
czesc dziewczyny wczoraj znalazlam te forum a od 3 dni biore Amix 200, po tych komentarzach stracilam wiare w działanie tego leku. bede brac bo jeszcze mam cicha nadzieje na efekt.. szczerze mowiac zle nie wygladam (dla innych) ale sama sie zle czuje ze soba. chcialabym schudnac 15 kg. kiedys bylam chudsza ale niestety rzucanie palenia rowna sie z tyciem.. no coz chociaz cos z tego mam bo nie pale , dopiero 2 miesiace, ale zawsze cos powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiiii
jezu, laski czy wy nie rozumiecie co czytacie???? "Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) stwierdził, że firma Tel-Art, oferująca w sprzedaży wysyłkowej produkty odchudzające naruszyła prawo, prezentując nieprawdziwe informacje o oferowanych przez siebie specyfikach." NIEPRAWDZIWE INFORMACJE. Ktoś już trzy razy wyżej zamieścił ten artykuł. Boshhhh.... to kary na nich nakładają, że wciskają ludziom kit, a wy to zamiawiacie. Po prostu wierzyć się nie chce, jak czytam ten wątek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów.
? 19:30 asik851 czesc dziewczyny wczoraj znalazlam te forum a od 3 dni biore Amix 200, po tych komentarzach stracilam wiare w działanie tego leku. bede brac bo jeszcze mam cicha nadzieje na efekt.. szczerze mowiac zle nie wygladam (dla innych) ale sama sie zle czuje ze soba. chcialabym schudnac 15 kg. kiedys bylam chudsza ale niestety rzucanie palenia rowna sie z tyciem.. no coz chociaz cos z tego mam bo nie pale , dopiero 2 miesiace, ale zawsze cos powodzenia i pozdrawiam 19:51 Jakastakasobie Ja przez 2 miesiace schudlam 7 kilo, od tak. Po pierwsze stres, po drugie spanie na twardym. Gdy ktos zaczyna spac na podlodze lub bardzo twardym materacu, to traci w pierwszym miesiącu ok, 3, 4 kg od tak --- wynika to z innego ulozenia kregow, a przy tym szybszej przemianie materii. U mnie zadzialalo. Do tego troche ruchu --- w zaleznosci w czym sie lepiej czujesz --- silownia (kolezanka z ktora chodze w ciagu pierwszych 2 tyg. schudla 3 kg), aerobik, joga, jogging, albo dlugie spacery. Zmiana sposobu odzywiania --- nie tyle zmniejszenie ilosci, co wyrzucenie pustych kalorii --- czyli cukrow. I to wszystko. Na pewno skuteczniejsze niez diety i tabletki, a przede wszystkim bez efektu jojo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
hey dzisiaj dostałam Amix byłam z tym u farmaceuty a więc tak preparat ten napewno nie zaszkodzi większość z substratów to zioła. herbata zielona - odchudza ananas - wypełnia morszczyn mniszek pospolity , czrna pożeczka kmin rzymski- opróżnianie wody z organizmu koper włoski - poprawia perystaltyke jelit wiec nic nie powinno szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×