Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość aneczka115a
Hej :) ja to jestem singielek od nie dawna :( i nie umiem sie ogarnać z tym sama nie wiem dlaczego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurum burum 🖐️ Malinka 🖐️ a reszta gdzie???? już mi się meldować...a jak gdzieś się superowo bawicie, to bawcie się dalej ale jutro meldować się i opowiadać wszystko!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja znow jutro na 6 rano do pracy:( Zauwazylem ze powoli zaczynam odzywac po rozstaniu ( Moja uwage przyciagaja inne kobietki) Dzis np pomoglem Pani z Astry ktora na pakingu otrala sie o inne auto Panna wyjedza tylem i zamiast lekko sobei krecic wyjechala na prost zatrzymujac sie na aucie NIc powaznego Myslalem ze uciekna w poplochu Jednak NIE Zatrzymala sie wysiadla i zobaczyla co sie stalo Wten pojawila sie starsza kobieta Niezbyt uprzejmna Krzyczala cos w stylu \' CO Pani zrobila jest Pani madra? prosze nie uceikac zaraz zawolam wlasciciela\' PO chwili przychodzi z wlascicielem Odrazu w ruch poszly telefony dzownili i dzownili Widac ciezko im bylo sie porozumiec.Nie moja sprawa jednak w oczekiwaniu na posilek obserwowalem sobie z boku Czas ucieka a oni wciaz problemy Po chwili koles zaczyna w niezbyt przyjemny sposob tlumaczyc Pannei ze jej wina Obiektywnie patrzac to faktycznie winna dziewczyny z Astry Nie wytrzymalem i podszedlem do gromadki Co mnei to obchodzi ?ale dlaczego typ na sie wydzierac na Panne? Podchodze mowie oc i jak ze malo miejsca ze jakies auto jeszcze stalo Co sie okazalo starsza Pani to matak poszkodowanego Mowie mu pokaz szkody Nie chcial pokazac ale mowil ze po telefonei do serwisu wycenili starty na 30 zl Ja niby obiektywny a trzymalem strone Astry :) Sugeruje im zeby po ludzi zalatwili sprawe Typ gdy sie pojaiwlem odziwo chcial kompromisu Mamuska najwiecej tam mieszala Chciala moze skrobnac na wieksza kase MIlo bylo zobaczyc uspokojona a zarazem i usmiechnieta Pania z Astry :) Nie rzoumie tego co szkodzilo typowi wziasc kase za pokrycie szkody i sprawy niema Wygladal na takiego z ktorym powinna sie dogadac a jednak nei obylo sie bez ceregieli Dobranoc Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile z was przeczytało link, który ktoś tu kiedyś wkleił do innego topiku- topiku na którym wygłaszałam dla niektórych zbyt kontrowersyjne poglądy. Może i były kontrowersyjne ale miała odwagę podpisac się moim nickiem, nie żadną pomarańczką. Zostałam zbluzgana, mnie może też poniosło. I wtedy ktoś zaczął cytować moje wpisy z tego tu topiku niby na zaprzeczenie tego co pisałam tam. Nie tłumazyłam się i tłumaczyć nie będę- tłumaczy się winny a ja się winna nie czuję. Jednak jestem mocno zniesmaczona tym co dotknęło bezpośrednio mnie. Zobaczyłam, że na tym forum jest mnóstwo agresji chamstwa, podkładania soie świn, drwienia i szykanowania. Nie mam ochoty uczestniczyć w czymś takim:( Łatwo być odważnym w tłumie pod pomarańczowym nickiem. Do tej pory jakikolwiek nick założę ktoś wpisuje aluzje do amtego topiku. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie mnie - nawet wirtualnie. Nie dam pos sobie jeździć jak po łysej kobyłce- za co i w imię czego? Dlatego też opuszczam kafe i całe forum, będę zrowsza na psychice i zajmę się czymś bardziej pożytecznym. A kafe niech zaleje wzajemna nienawiść i chamstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! Kajzerka!!! nooooo strasznie mi przykro, że coś takiego Cię spotkało :(:(:( Jesteś już drugą moją koleżanką z Kafe, która ma takie nieprzyjemności i która podjęła decyzję o opuszczeniu Kafe :O fakt, że ogólnie panuje tu chamstwo...ale jest tez kilka fajnych topików i kilka fajnych osób, które tu przesiadują... Nawet tu nie będziesz wpadać??????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ....jesem naprawdę zniesmaczona, wiem, że nie wszyscy są tacy, ale to co mnie ostatnio spotkało, bardzo mnie dotknęło:( Wiesz- straszna agresja, wyśmiewanie, szyderstwo- poczułam się jak w realu- tak samo boli. Po co mi to? Wolępoczytać książkę albo spędzić ten czas z moją kicią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstałam :) Wczoraj trochę zabalowałam :) Zebrałam kilkoro znajomych, zrobiłam coś do jedzonka, było winko... i dobrze się bawiliśmy :) No i graliśmy w twistera :):) Miłej niedzieli single i singielki 🌼 Kajzerka - jestem z Tobą!!! Masz Dziewczyno rację i tyle! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Co dziś porabiacie? Kajzerka takie rzeczy się zdarzają, tak samo jak w realu, ale tylko od Ciebie zależy jak do tego podejdziesz i na ile pozwolisz aby Cię to ,,dotknęło\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka! ja leniuchuję ....włąśnie zbieram się w sobie, i dojrzewam do tego by porzucić strój nocny i doprowadzić się do ludzi :P pada :( - może dlatego nic mi się nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ładnie sie zrobiło co prawda momentami się chmurzy ale już cieplej :) Zmykam więc gdzieś na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z opalania :):) Daleko nie byłam, bo tylko na balkonie, ale... jak dobrze poczuć na sobie ciepło promieni słonecznych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jak tam dzień minął??? do mnie wpadli goście z piwkiem ...i tym o to sposobem piję tzrecie piwko ....i zostałam sama :O jest kto???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z pracy :):) Padłam wczoraj :) A dziś przed nami... piękny dzień :):):) U mnie śliczne słońce, cieplutko i już by się chciało uciec z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś pogoda piękna , ale właśnie słyszałam w radiu że ma być załamanie pogody w ciągu kilku godzin i ogromne wichury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że powinnam się bać? ;) ponoć zachodniopomorskie, pomorskie i lubuskie są najgorzej zagrożone. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnei dzis ladna pogoda 29*C Wychodzac przed 6 do pracy bylo juz prawie 16*C i postanowilem ubrac kosuzlke polo jednak zauwayzlem ze w niej odstaje brzuszek Maxi poratuj dieta hehe Upal mnie wymeczyl Caly dzien chodizlem senny pijac redbule z coca cola pzrezktore niedawno ozylem i wzielo mnei teraz na wpsomnienia Wczoraj pzred rokiem po raz ostatniu widzialem sie z A. Jeszcze dzis pamietam jej kamienna mine gdy wyznawalem jej... Niby powinienem sie przywyczaic a mimo wszytko zle mi z samotnoscia eh chyba pojde sie polozyc przy dziewkach RMF Zagnam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani! 🖐️ az mi zal serce sciska bo taka piękna pogoda a ja siedze za biurkiem... piękny przedsmak lata!! caly weekend spędzilam na łonie natury, Boze, nawet nie wiedzialam , ze w moich okolicach są tak cudne dziewicze tereny!! :) kajzerka, nie odchodź, dlaczego nie puscisz w niepamięc słow które ciebie dotyczyły...zastanów sie jeszcze... na kafe oprocz chamstwa mozna spotkac naprawde miłych ludzi, duzo rozrywki, przemysl to raz jeszcze 🌻 wieczna tesknoto- zastanawiam sie czy ci radzic z tą dietą, czy moze lepiej nic nie mowic, bo ja tam wole zeby facet mial brzuszek :D a te twoje literówki tesknoto to mnie rozbrajają \"dziewki RMF\". :D:D cmok cmok wracam do pracy kochani, ale najpierw zrobie sobie pyszna biała kawke na pobudzenie.. biala 🌻 gosiaczkowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×