Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sippel - jak to się \"rozmywała\" i \"uciekała\"??? zainteresowało mnie to.... Gosiaczkowa - :P ;) jestem wygłodniała :P ....tak bardzo, że nie chcę, żeby A przyszedł do mnie do domu ....boję sie samej siebie :P Powiedziałam mu wczoraj, że wolałabym się spotkać na neutralnym gruncie....a On cały czas wybiera się do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna: tez jestem szczesliwy z piatku, bo w sumie planow nie ma, ale troszke mozna odpoczac... choc ogolnie mam duzo rzeczy do zrobienia :( dzis na nogach bo niestety od 7 w robocie... ciezko cholernie a najlepsze ze ciemna za oknem jeszcze, no do tego deszcz.... swietnie dziala to na psychike:) dziwisz sie, ze bylo ostro po chinszczyznie... do tego piersi do jedzenia, wystarczajaco Ciebie naladowal widok faceta je jedzacego :) Gosiaczkowa: proponuje lazanie, oj sam bym zjadl... sluchaj spotkanie dzis to tez humor jest. Chyba nie mowie, ze masz sie odpowiednie przygotowac i zrobic sie na slicznotke (choc oczywiscie nia jestes :) walniesz sobie kielicha przed przyjsciem i pozytywnie bedzie:) ... no tylko zeby pozniej sasiedzi nastepny tydzien nie patrzyli spod oka, bo bedziecie za glosno :) he.. mowisz ze lubisz w kuchni...:) sippelsweg: glowa do gory, szkoda piatku zeby tak sie wkurzac! Z chrapaniem, co jest to niezalezne..... nie ma na to sily, jedynie co pomaga to odchylenie troche glowy do tylu! \"wchodzimy na wyglodniale samice...\" ee, macie robic tak by bylo wam dobrze...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie bewerbowalam oficjalnie do firmy, szef postanowil wszystko sam pchnac list mu sie podobal, a jak go wczoraj z D. pisalam to sie boje spieprzalismy, ze cukruje ile wlezie... no ale w sumie mam babke ktorej nie znosze przekonac, ze ona tez chce bym tutaj pracowala... a D. teraz poranek probuje smsami naprawiac... Mr T, musze sobie kupic stopery do uszu moze wtedy przespie cala noc bez budzenia sie, D. mial zlamany nos i teraz ma trudnosci z oddychaniem, dlatego daje mi takie koncerty, no ale dzisiaj to juz byla masakra, moze w sumie z 2 godziny przespalam:O gosiaczek-- lazania bardzo dobry pomysl:) do tego czerwone winko ;) biala-- bo moje czary polegaja na zaczarowaniu osoby ktora \"widze\" znaczy sie musze ta osobe lub jakis szczegol tej osoby (u gosiaczka widzialam jakos fryzurke ;) ) w glowie widziec, czym wyrazniejsza wizja tym lepiej:) wiem brzmi strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziwisz sie, ze bylo ostro po chinszczyznie... do tego piersi do jedzenia, wystarczajaco Ciebie naladowal widok faceta je jedzacego \" - nieczemu się nie dziwię :P tylko na wspomnienia mnie wzięło ....to był tak naprawdę mój pierwszy kochanek a znajomość była bardzo bardzo namiętna ....więc, żebyn nawet nic nie przygotowała to i tak by sie działo :P:P:P:P Nigdy po nin nie przeżywałam już takiej namiętność... Sippel - o! to Ty rzeczywiście masz uzdlolnienia wizjonerskie... Rozwijasz jakos ten talent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka!!! absolutnie NIE!!! zerknij kilka stron dalej jak się dopytujemy co z Tobą ....gdzie jesteś .... itp Fajnie, że o nas sobie przypomniałaś :D Jak tam Twoje dwie miłośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, nikt o Tobie nie zapomnial, to raczej Ty o nas zapomnialas... biala-- moj talent jest ze tak powiem malo rozwijany, staram sie malo korzystac z niego:) wspomaganie (wizualizacje polaczone z czarowaniem) stosuje czasami. zaczynalam od siebie by nie narobic komus wiecej szkody niz porzytku w mojej fazie nauki i nawet osiagnelam dobre wyniki.... tak samo z intuicja. wszystko wymaga czasu i pracy, ale staram sie nie zaniedbywac tego calkowicie :) ale czasami po takiej jednej sesyjce gdzie wlasnie jak wczoraj obraz ucieka i musisz go sila utrzymac, to czlowiek jest taki wykamany jak kon po westernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna: dobrze miec takiego kogos bliskiego, dzieki ktoremu mozna poznac namietnosc w pelnym slowa znaczeniu :) nie ma wtedy hamulcow, obaw i to jest piekne! a dlaczego sie skonczylo? jak dobrze, to po co konczyc??? he.. chcialbym to wiedziec, jak jecie a Ty patrzysz na niego i poprostu juz nie mozes:) sippelsweg: te stopery to chyba jedyna pomoc:) coz jakos musisz myslec, bo co noc miec takie problemy... sluchaj bylem na kubicy w w-wie wiec moge dac Tobie stopery, bedziesz spala w bmk-ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T, nie wiem jak bys mi je przekazal, bo ja troche daleko mieszkam, ale dziekuje za oferte, napisalam wlasnie do D. zeby mi kupil w aptece te stoppery wiec moze dzisiaj noc przespie normalnie... mam nadzieje (w sumie to moja mama ma na imie Nadzieja w tlumaczeniu na pl, wiec nadzieje bede miala zawsze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel ;) w Twoim przpadku powiedzenie \"Nadzieja matka głupich\" nie jest zbyt miłe nie? ;) Mailnka - jak juz z decydowałaś się zajrzeć to opowiadaj!!! Co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to towarzystwo rozgadane przy piątku :P Do roboty rodacy :D :P Maxi Ty też :P Ale Ty do innej :P:P W końcu chora ma leżeć :) Malinka - jakie zapomniały???? - my nie zapominamy :D Mów jak na spowiedzi, co u Ciebie :) Sippel - jak to żem się rozmyła??? :(:( Tylko żeby mi się ten od Kazimierza nie rozmył :P Bo jak nie przyjedzie.... Mr T gdzie mieszkasz? :P Podzielę się lasagną jakby co :) :P:P Jak tak sobie wspominamy te namiętności i w ogóle :P Zdarzyło się Wam kiedyś zemdleć w trakcie ??? :D:D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- czesto slysze ten tekst, nawet od ojca mi sie juz zarzylo, ale zawsze mam odpowiedz, ze glupi ma wiecej szczescia niz rozumu ;). a poza tym kobieta teoretycznie jest glupia z zalozenia, wiec nie wychylam sie:) gosiaczek-- wczoraj nie moglam Cie utrzymac \"ostrej\" ale udalo mi sie do konca czary doprowadzic, na lekko rozymtej, ale sie udalo ;) mam nadzieje, ze wieczorek bedzie przyjemny... zemdlec w trakcie??? ja wiem, ze facet moze stracic przytomnosc jak ma duze przyrodzenie, bo krew z glowy wiekszej odplywa do glowy mniejszej, ale kobieta.... masz jakas historie do tego pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przy piatku kazdy jedna noga jest w domu :) ja juz tez dzis mam wszystko gdzies, wypoczywam sobie w pracy:) he, ja nie mdleje, tym bardziej podczas namietnosci:) bo bylo by to u faaceta co najmniej smieszne.... choc gdygbym mialbyc zbudzony w srodku nocy czyms mily to pisze sie na to:) ja z Poznania a wy? cicho bo tak wbije sie na chate, ze lazani zabraknie akurat przed jego dzwonkiem do drzwi, i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemdleć w trakcie??? nie!! w ogóle tylko raz zemdlałam w całym swoim życiu i w sytuacji nie mając nic wspólnego z takimi rzeczami ;) ale nie powiem w głowie kręciło mi się nie raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w swoim życiu zemdlałam chyba ze 3 razy:) Raz z hukiem na wydziale :P:P Niestety żaden przystojniak mnie nie ratował tylko pani bibliotekarka :P Drugi raz jak się dowiedziałam, że jestem chora - dość poważnie. A trzeci to właśnie podczas baaardzo namiętnego poranka :P Fajne uczucie :):) Mr T - ja jestem obecna warszawianka :) więc masz kawałek drogi :P Zresztą wiesz... zaproszę Cię tylko wtedy, kiedy będę miała pewność, że on nie przyjedzie :P:P Chociaż... dwóch mężczyzn... mogłoby być ciekawie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie po ten nocy na pracy jakos skupic nie moge:( a pisanie bez sensu tez jakos mi nie odpowiada, bo pozniej i tak to skasuje:( ja mdlec mdleje czasami, ale nie w trakcie, mdleje z bolu jak mam migrene, lub jak mam za niskie cisnienie :O w glowie mi sie tez krecilo nie raz i czesto mi cierpna np dlonie, hihihi ja jestem w Hamburgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko Biała przez Ciebie, bo o tej namiętnej i gorącej nocy zaczęłaś :P:P:):) Teraz się panny porozkręcały i koniec :):):) Kurcze od 8 czytam jeden dokument i nic nie rozumiem :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja raz jak padlam na uczelni to mnie przystojny doktorek lapal bo na schodach mi sie zaslablo a on szedl za mna... ale co lepsze... ocknelam sie w jego gabinecie... totalnie zdezorientowana lezalam na jakichs krzeslach a on cos tam biadolil przez telefon z pogotowiem pochylajac sie nade mna... podobno sam mnie zaniosl do tego gabineciku, tylko faceci mieli krzesla poustawiac tak by mogl mnie polozyc... pelna porazka padac na uczelni zdarzalo mi sie czesciej ale chyba tylko raz lub dwa padlam na podloge, tak to zawsze ktos mnie zlapal. no ale ja to mialam do wyboru do koloru facetow do pomocy, jak to na wydziale mechanicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tak ciezko to albo zaraz jakiegos kumpla z pracy za szmaty, albo samemu wymknac sie do wc:) coz... sa to tematy ktore odrazu pobudzaja, wiec dzieki temu odrazu wszystko idzie lepiej:) nie wiem czy tak mozemy pisac, bo jak przyjedzie dzis p. Kazimierz:) to ja nie wiem, czy wogole zjecie cos czy odrazu przy wejsciu przycisniesz go do sciany...:) polecam zeby troszke sie uspokoic, przeczytac jakies erotyczne opowiadanie ! teraz w pracy wieceie moze byc ciekawe, z satysfakcja czytajac ze nawet nikt nie domysle sie ze ktos ma zboczony mysli :) dwoch facetow... bedziesz prosila o litosc :) wszyscy ale po Polsce rozrzuceni i zagranica:) ogolnie mi sie tutaj zle nie zyje, ale niestety do zachodu nam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLABOGA! co to za tematy sa tu uskuteczniane? 🌻 witajcie kochane laseczki ❤️ mr t 🖐️ lasagne, chinszczyzna, omdlenia, kurde, jeden wieczor nie zaglądalam a tu takie ekscesy sie wyprawia! gonia, a ja mam pewne zastrzezenia co do tego co ci radzi mr t. z tego co czytam namawia cie do zalozenia jakis ciuszkow, dziwnych fatałaszkow, ugotowania czegos zajebistego, a do tego jeszcze lufa na odwage... troche to szowinizmem zalatuje. bądz soba dziewczyno, jestes wspaniala, wrazliwa, bardzo kobieca, elokwentna, masz poczucie humoru i to facet powinien w tobie uwielbiac a nie jakis fatałaszki, byc moze trzeba bedzie je zdjąc wiec po co w ogole je zakładac:P mr t nie obraz sie, ale to facet powinien zdobywac kobiete a nie ona jego, to on poluje na zwierzyne... a zwierzyna ma uciekac.. wiec gosienko skarbie, usmiechaj sie i wydzielaj feromony.. to wystarczy jak na razie🌻 biala, nie mow takk, ze K stoi wam na przeszkodzie, a coz on jakis pisany ci czy jak? skoro nie darzysz go uczuciem wiekszym niz tylko sympatia to daj mu to do zrozumienia i napomknij ze widujesz sie z M, moze w koncu da chlopakowi do myslenia i zejdzie wam z drogi.. sipp, mamy ten sam problem, M tez pochrapuje, ale na szczescie bardzo rzadko i jak juz mnie tym obudzi to lekkie szturchnięcie pomaga... malinkaa, nie zapomnialysmy o tobie, wrecz przciwnie, pomimo tego, ze nie dawalas znaku zycia my tu nad twoja szczescliwa przyszloscia pracowalysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziewczyny jak tak ciezko to albo zaraz jakiegos kumpla z pracy za szmaty, albo samemu wymknac sie do wc \" - :O:O:O:O:O zdegustowana jestem tym tekstem :O Myslisz, że nas byle kumpel zadowala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gonia, a ja mam pewne zastrzezenia co do tego co ci radzi mr t. z tego co czytam namawia cie do zalozenia jakis ciuszkow, dziwnych fatałaszkow, ugotowania czegos zaj**istego, a do tego jeszcze lufa na odwage... troche to szowinizmem zalatuje. bądz soba dziewczyno, jestes wspaniala, wrazliwa, bardzo kobieca, elokwentna, masz poczucie humoru i to facet powinien w tobie uwielbiac a nie jakis fatałaszki\" - Maxi mądra z Ciebie kobieta!!! Bardzo mądra!!! i zgadzam sie z Toba w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T- my nie ten typ. wolimy poczekac na cos lepszego niz z kumplem w lazience... a poza tym z kumplem?? psuc znajomosc dla sexu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - nie sądzę, że K mi pisany o nie daj Bóg!! hihihii ale on i A to przyjeciele jeszcze z podstawówki... ja swoją osoba nie chciałabymim mieszac w tej przyjaźni.... K nie ma podstaw myśleć, że cos między nami będzie.... a z A to jeszcze się nie spotykamy.... mamy na konie dwie rozmowy telefoniczne i spotkanie na weselu rok temu.... (międzyczaasie widzielismy się parę razy przelotem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, słońce, przepraszam, pomyliłam A z M, moze to przez mojego M:D caly czas mi chodzi po głowie, heheh poza tym kochana, od czegos trzeba zaczac, nie od razu rzym zbudowano! a to, ze sa przyjaciólmi i obydwaj do ciebie \"startuja\" a tylko jeden ma szanse dobiec do mety to juz jest ich brocha! ty sie najmniej tym powinnas przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr t, wspolczuje ci, ze masz takie podejscie do kobiet, i wybacz, ale wcale mi cie nie zal , ze kobieta cie opuscila,czy tam zdradzila. odrobina szacunku prosze pana. nie neguje twoich zboczenstw, wrecz przeciwnie, jestem neutralnie nastawiona do tego, bo wiem, ze kazdy ma swoje fetysze. jednak chcialabym zebys sie zastanowil z 10 razy zanim cos napiszesz, zwlaszcza, ze na tym temacie zdecydowana wiekszosc stanowia kobiety, wiec... ja juz panu podziekuje. aha, i nie generalizuj prosze, bo nie kazda, ktora ma potrzebe przytulenia sie do faceta leci z pierwszym lepszym do kibla w pracy ... skoro ty masz takie kolezanki to krzyz na droge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi spokojnie:) nie ma sensu sie denerwowac. owszem Mr T ma podejscie typowo szowinistyczne, ale jak dlugo nie jestesmy z nim zwiazane to mozemy to olac cieplym moczem. kazdy facet by chcial by kobieta kolo niego skakala i jeszcze z usmiechem na twarzy ciapki w zebach przynosila i ochote na sex miala zawsze, ale tylko na niego... ot pobozne zyczenia... a ze chcialby tez by kolezanki ktore sa samotne go do lazienki w pracy zaciagaly to juz inna bajka, ale faceci podobno lubia bajki bo to w wiekszosci duze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, heheh ale mi poprawilas humor, az bym cie uściskała :D 🌻 szczerze? dostaje piany, jak slysze takie teksty, scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera..... typowe zachowanie maminsynka... az sobie zapale.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×