Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
helo..wszystkim :) hmm..no takie fajne wszystkie jesteście ze az nie wyobrażam sobie tu nie wejśc na ten topik :)..Gosia..postępuj tak, by było Tobie dobrze..a ponieważ jesteś mądrą babką, to nie watpie w to ze tak właśnie zrobisz......wiecie co..jestem nienormalna!.pare dni temu umowiłam się z kolezanka , że przyjdzie do mnie po pracy..potem sobie ladnie pójdziemy na basenik, a po baseniku do mnie na chatke..coby dziewcze nie musialo po nocach naginac do domku swojego,,i wszystko było by fajnie gdyby nie to że zamiast na basen trafiłyśmy na kebaba.:)a stamtad z powrotem do domu mojego..z pełnymi brzuchami...no dobra ale to było tydzień temu...dziś.a w zasadzie od wczoraj umawiamy się na basen ze już mus iśc...ze bez kąbinowania itd..i co?..i przed wyjsciem tak nazarlyśmy się kolacji....ze prawie umierałyśmy ....echh..no lipa no..a tak fajnie zapowiadało się..tak bardzo czynnie miałyśmy wieczór spedzić.....:) no cóż...jakto mówią...do trzech razy sztuka..i może kiedyś wkoncu uda sie nam tam dojść...echhh zycie..dobranoc ..odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amellka :D:D a mnie tez apetyt dopisuje .... nie wiem,naprawdę nie wiem co ja nałożę na imprezę w piątek! To nasza taka służbowa impra ....trzeba dobrze wyglądać, ale nie wiem czy coś jeszzce na mnie wejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
i znów pojawiam się ! :)..jeju jak ten czas leci...pomachałabym Wam łapką...ale nie umiem jej uruchomić..jakaś nie teges jestem jeśli o kompy chodzi..ale coż..bez pomachania też się da przywitać...:) no dobra..co do obżerania się..to w sumie nie jest u mnie az tak zle z tym..ale mimo wszystko w moim wieku wypadałoby czasami chociaż poruszać sie..a nie objadać :)i to jeszcze na wieczór..a fee..a ostatnio zauważyłam też ..ze moja psychika mi coś siada...czuje się..jakaś taka hm...samotna, smutna,bezużyteczna,bez mojego optymizmu ktory mnie raczej nigdy nie opuszczał...a teraz to zrobił ( dziad jeden )...echhh..normalnie jakaś deprecha łapie albo cóś...help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka świetnie przeciw depresjom działa wizyta tu na tym topiku :P:P Można się tu wygadać i od razu lepiej ;) a i wszystkie babeczki stąd są skore do pocieszania :D:D:D a na poważnie, to polecam wizytę w solarium ... złe nastroje nas dopadają, bo słońca nam brak jest szaro i jesiennie. Myślę, że klika minut w solarium dobrze zrobi na nastrój :) i czekolada podobno poprawia humorek :) ....no tylko potem te wyrzuty sumienia :O że się tyle kalorii zjadło.... ;) Oglądam \"You can dance\" Fajny program :) dopiero dziś go odkryłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) Biała, a może zakupisz sobie jakiś nowy wystrzałowy ciuch? To zawsze pomaga w podniesieniu nastroju, a i przy okazji zwalisz wszystkich z nóg :D Albo jakieś nowe dodatki do tego, co masz? Szkoda, że tak daleko mieszkasz, to byśmy coś pokombinowały :P Ja ostatnio odkryłam w sobie pociąg do takich kombinacji strojowo-dodatkowych :):) Albo.... zakładaj wszystko po kolei i ślij zdjęcia:):) Doradzimy z Dziewojami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - dzięki za oferowana pomoc ;) Rozwiązanie ze zdjęciami niezłe ...ale nie posiuadam cyfrówki :( więc niemożliwe do spełnienia :( Coś tam włożę ....przelecę dziś przez miasto, może uda mi się kupic jakąś fajną bluzeczke do spodni :) a praca nie idzie mi wcale :O i czuję się przeziębiona coraz bardziej :O obym nie wyglądała jak klaun ....ze względu na czerwony nos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Biała łyknij coś na przeziębienie, żeby Cię faktycznie nie rozłożyło. A ja dziś postanowiłam ostro usiąść do pisania bo w poniedziałek mam oddać przedostatni rozdział, a jutro przyjeżdża do mnie jeden z moich panów na weekend, więc czasu na pisanie nie będzie. A Wy jakie macie weekendowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany weekendowe? jutro impreza, a reszta weekendu wielka niewiadoma... Tobie Malinka życzę udanego weekendu :) no i wszystkim pozostałym :P (nie)singielkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany weekendowe - dom, pies, samotność i ja :P Chłop niby mój:P ma inne plany - beze mnie :P Kurcze powiem Wam, że przez to łóżkowe lenistwo chorobowe przytyłam Poproszę o przepis na jakąś dietę :P:P Żeby się lepiej zmotywować kupiłam sobie bardzo ciasne spodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka nie mam nic przeciwko takiej diecie :):):) ale... jak??? Ten niby mój to raz na tydzień tylko przyjeżdża, a i to nie zawsze, a ja powinnam codziennie, żeby efekty były :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę!!! Laski!!! ależ mi ta dieta się podoba!!!! ....tylko jest pewien problem :O:O:O ech życie.... jutro u mnie zbiórka prezd imprą, sprzątam chatę - właśnie wyszorowałam dywan :D:D bo jasny jest i strasznie brudny był ....jeszcze tylko pozostałych pomieszczeniach kurze przelecę i podłogi i będzie cacy :D Mailnka - a jak Twoje przemyślenia? skłaniasz się ku któremuś Panu? czy na obydwu Ci zależy? Gosiaczkowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🌼 Ach... ta systematyczność :P Może drugi chłop to jest wyjście - w końcu w szczytnym celu dbania o urodę i figurę :P:P:P Biała wiesz już, co przyodziejesz jutro na swe ciałko?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę cała brązowa ;) Brązowe spodnie z atłasu, i brązowa bluzka na ramiączkach, brązowe buty i brązowa bielizna ....no i torebka też w brązach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam Biała :):) Ja lubię czekoladę :P:P Ale od dziś - ostra dieta :) No ale spodnie czekają, więc mam motywację :P Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała no to udanej imprezki :) Też bym chętnie gdzieś poszła poszaleć. A ja siedzę i czekam na jednego z moich panów. Pewnie jest już w mieście, i nie może znaleźć drogi, ale jako prawdziwy samiec nie zadzwoni zwyczajnie do mnie i sie nie spyta. Ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio strasznie słaby tu ruch.... no i po imprezie... Było całkiem fajnie.... wytańczyłam się, aż nogi bolą ;) Trzeba przyznać, że miałam \"branie\" i nawet sporo komplementów się nasłuchałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki🌻 dzisiaj czuje sie jak przed sw bozego narodzenia:D zrobilam generalne porzadki, umylam i uszczelnilam przed zima okna, zrobilam rentgena w szafach, moli nie ma:P, ale za to jest masa ciuchów w ktorych nie chodze (chodzilabym, ale sie nie mieszcze cholera jasna:( ) jeszcze tylko powiesze pranie i ... co dalej? moze dzis poczaruje troszke, w sumie dawno tego nie robiłam:P biala, jak samopoczucie po wczorajszych ekscesach? malinkaa, ta twoja dieta to wysmienity pomysl:D nie omieszkam zastosowac... gonia, jak tam twoj absztyfikant? to juz tak na powaznie? :) gdzie sipp i setunia? hmmm, a moze sobie naleje lampke wina.. tak, zasluzylam sobie na relaks po calym tygodniu ostrej rąbanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×