Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka dziewczyny ja pisze moja \"ukochana\" prace, mozna powiedziec, ze dniami i nocami, juz nia nie powiem co robie. do tego z D. mam od czasu do czasu wieksze i mniejsze spiecia. 2 razy juz prawie zakonczylismy znajomosc, ale jakos nie chcial wyjsc z pokoju... w sumie nie wiem czy szkoda czy nie, bo sie przyzwyczailam juz do niego... tak poza tym to mam trudne dni i wszystko mnie boli, no moze nie wszystko, ale okolice brzucha dostarczaja mi dzisiaj malo przyjemnych wrazen:( a tak poza tym to zycze wszystkim milej sobotniej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Laski 🖐️ po wczorjszej imprezce zdrówko oki :) Piłam w umiarkowanych ilościach :) Zabawa była przednia :) Dzis powtórka z rozrywki :D:D:D:D:D umówiłam się z koleżankami na mieście...posiedziałyśmy piwko wypiłyśmy ;) Skończyło się na tym, że dołączył kumpel koleżanki :) Owa koleżanka do domu się ulotniła a ów kumpel został ze mną i jeszcze jedną moja koleżanką i poszliśmy się pobujać :):):) Znów sobie potańczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Niedawno wstałam :P:P No ale można powiedzieć, że przynajmniej jestem wyspana :):) Wczoraj trochę zabalowałam :) Niby pojechałam do koleżanki, a skończyłyśmy szalejąc :):):) Miałam sie odchudzać, a żeśmy najpierw się obżarły w meksykańskiej knajpie, ale później spaliłyśmy co nie co na parkiecie :):) Kurcze Maxi jak żeś znowu wczoraj czarowała to... pamiętacie, jak pisałam, że jakiś czas temu spotkałam kolegę, z którym niegdyś pracowałam? Wczoraj wysłał mi smsa jaka to ja jestem fantastyczna i w ogóle :P:P No fajnie... tylko, że ja nie jestem zainteresowana :( On dla mnie jest kompletnie aseksualny :( Poza tym... zakochuje się w tym swoim świrze :P:P Nie widziałam go już tydzień, a tęsknie jak cholera :P No i boję się, że mu przejdzie... No ale ponoć miłość to zawsze ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na początku kolejnego pracowitego tygodnia 🌼 Widzę, że pustki tutaj, znaczy wszystkie dochodzą do siebie po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laaaaski, ale mam lenia... siedze i jem i czytam jakies bzdety na necie... i jem... a pozniej przepalam to kolejnym papierosem i ..znowu cos podjadam.. szlag jasny!! ja chce wiosny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ja też bym zmieniła i też tak licho szukam... Ale chyba wezmę się ostro do galopu, bo jak codziennie widzę, ile mam zrobić, kiedy starsze :P koleżanki przez cały dzień popijają kawkę, to mnie trafia Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko - w weekend się okaże, czy jednak nie jestem singielką, a moje wyobrażenie o byciu w związku, nie było jedynie moim wyobrażeniem. Amen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczzna_Tesknota
Witam Was Pamieta mnei jeszcze ktos? Szukaam wlasnei materialow do pisanai pracy dyplomowej a w ulubionych znalazlem dawno nieodwiedzany link do forum:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie mam dylemat. Otóż ostatni weekend spędziłam z jednym z moich panów (tym, którego traktuje bardziej serio) a teraz napisał drugi żebym przyjechała do niego na weekend i że nawet zapłaci mi za bilet lub benzynę. Nie wiem co robić. Z jednej strony chętnie bym pojechała się z nim zobaczyć a z drugiej troszkę mam wyrzuty, a właściwie martwię się co by tego drugiego nie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tęsknoto - tylko czemu na pomarańczow???? kojarze oczywiście kojarzę, al;e czarna postac ;) Malinka - ciężko cos doradzić .... sytuacja w której jedziesz do jednego i niechcący spotykasz tego drugiego, na którym zależy Ci może i bardziej, była by trudna do wyjaśnienia.... Mimo szczerych chęci nie umiem doradzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a ja tam bym pojechała... A co... Lepiej żałować, że się zrobiło niż żałować, że się nie zrobiło... Biała - na razie to ja nie jestem singielką, ale przez ostatnie dni jestem dość mocno sprowadzana na ziemię, że to jednak tylko moje wyobrażenie, bo mój rzekomy partner to szaleje sobie z różnymi kobietami i ogólnie na każdym kroku opowiada o jego licznym powodzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam że jechać 400km w sobotę i w niedzielę wracać 400 trochę mnie przeraża zwłaszcza, że tak szybko robi się ciemno a ja nienawidzę jeździć w nocy. Poza tym jakoś mnie za bardzo to wszystko przytłacza. Mam mętlik i sama nie wiem czego chcę, a każdy taki wyjazd wcale mi nie pomaga, bo dalej w tym tkwię jeszcze bardziej. ehhh.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaak... Kipie z zazdrości i szarpie mnie ten zielonooki potwór straszliwie :P Ale jutro przyjedzie, to sobie poważnie pogadamy Żeby za mną ktoś szalał to by mi jakoś lżej było, a tak... On ma wianuszek panienek, a ja... komputer, psa i Was :) Malinka - 400 km w jedna stronę to sporo. Też by mi się nie chciało jechać mimo wszystko. Moja babcia zawsze powtarzała - jeśli wahasz się między dwoma, znaczy, że potrzebny ci trzeci :):) Być może coś w tym jest. Ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji, więc i na nic moje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi facetami wieczny problem. Nie ma ich- problem a jak są to jeszcze większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ ja dziś w robocie ....zamierzam się nie przemęczać ;) Malinka - daleki wyjazd i na bardzo krótko, moim zdaniem gra nie warta świeczki. Ja osobiście bym nie pojechala Gosiaczkowa - ;) a gdzie są Sippel? i Maxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki:) danwo mnie tu nie bylo:D ale milo jest znowu Was poczytac;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala haj🖐️:) ze , ze ostatnio ostro imprezujesz:D A spotykasz sie jeszcze z tym z internetu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nikim się nie spotykam Ten jeden co się z nim dwa razy spotkałam, chce się umówić ...miał dziś zadzwonić, bo go wczesniej trochę zbyłam ...że nie wiem czy nie wyjadę i takie tam.... ale nie chce mi się ...prawie napewno czymś sie wykręce, choc planów na wieczór nie mam żadnych a drugi - (jedno spotkanie) też mi jakoś nie leży, więc napewno się z nim nie spotkam, nawet na gg z nim gadałam tylko raz od tamtego czasu ....Pytał czy ma u mnie jakieś szanse :O gadam przez gg jeszcze z trzecim, ale spoza mego miasta, tez proponował spotkanie ....ale.... może kiedyś, zobaczymy.... nie pali mi się do tego no to tak w skrócie przegląd moich portalowych doświadczeń nie wiele tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, ja malo nie wrocilam do stanu wolnego, bo mnie D. pare razy wyprowadzil z rownowagi, a biorac pod uwage, ze pisze dyplom i jestem ogolnie podenerwowana caly czas to nie wiele mi trzeba bylo by mnie wkurzyc... no ale zauwazyl, ze nie jest dobrze i mnie uglaskal. nie powiem, ze sie dlugo opieralam przed uglaskaniem;) tak poza tym to plany weekendowe zwiazane z pisaniem, ale moze D. przyjedzie i mi troche wieczory urozmaici. zycze udanego piatku aha i okazalo sie ze jestem zaj.ebiscie uczulona na paste do zebow ktorej uzywalam, i dlatego mialam tak dlugo katar i kaszel, w ogole malo braklo a bym sie przez nia udusila, bo tak mi przelyk zaatakowalo, ze tydzien temu nie moglam praktycznie oddychac:(, no ale juz jeste lepiej, biore leki i ogolnie jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simp rowniez udanego piatku zycze i w ogole calego weekendu:) i powodzenia w pisaniu pracy!🌻 Biala mi tez w sumioe ani jeden a ni drugi za bardzo nie lezy ale juz wole spotkanie z ktoryms z nich [najlepiej z tym 2gim:)] niz siedzenie w domu:) ale na razie sie nei zanosi,,,,:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - i kto by pomyślał, że to od pasty do zębów??? pójdę sobie dziś chyba na zakupy do ciucholandu, może uda mi sie znaleźć cos fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - wychodząc z takiego założenia, w ogóle doszło do jakichkolwiek spotkań z tymi dwoma absztyfikantami, właśnie po to by nie siedzieć w 4 ścianach ;) ale męczennicą nie jestem jak mi nie leżą, to się nie będe zmuszać, żeby z nimi gdzieś chodzić ....umówię się z kimś innym ;) tylko muszę go wyszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wiec owocnych poszukiwan w ciuchescie no i gdzies tam w sieci bys znalazla tego jedynego albo przynajmniej kogos na jedno spotkanie;) a moze spotkasz go wlasnie na miescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×