Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

palcowke zjadlas? ielbasa palcem pchana. no doslownie az zaplulam monitor ze smiechu:D dobra jestes gosia-- jak cos to my Cie bedziemy wspierac powiedz mi jakiej dokladnie pracy szukasz to ja zapytam czy w swietokrzyskim by czegos tego typu nie szukali. rodzice maja tam znajomosci to moga popytac:) pytanie nie boli:) a ja robie za pocieszycielke swojemu ex, bo sie ze swoja ukochana poklocil i zastanawiam sie czy sobie nie puscic pawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała to ma kiełbasy ;) Palcóweczki... Może jeszcze minetki? :):):) Szukam pracy... każdej :) Byleby nie w sklepie, bo handlu nie czuję :) Najchętniej jakąś biurową, ale... :) Dziś pożałowałam, że nie jestem budowlańcem - murarzem albo tynkarzem, albo cos podobnego. Miałabym złoty fach w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- takie okreslenie to mi za duzo nie pomoze jak mam sie zapytac mamy czy nie mialaby czegos na oku, ale czy chcialabys sie do mniejszego miasta przeniesc? ja wie, ze w pracy umojej mamy szukaja kogos na miejsce mojej znajomej, ona sie zajomwala ksiegowoscia i czym w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- co do skojarzen to ja mialam podobne:D a co do mojego ex, to on ogolnie zawsze byl delikatnie rzecz ujmujac ostro pojechany, ale tego nie widzialam, bo nie chcialam, a teraz jestem z boku to az mnie kluje w oczy ta odmiennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na księgowości to ja niestety słabo się znam :( U siebie zajmowałam się prowadzeniem sekretariatu, petentami i wszystkim tym, co wiąże się ze szkoleniami, konferencjami itp. atrakcjami... Co do przeprowadzki - nie ma problemu :) Ja mam w sobie coś z duszy Nomada chyba :):) A w ogóle to z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym :) ale jakoś nie udało mi się popracować nigdy w zawodzie :( a szkoda, bo studia wybrałam z pełną świadomością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
.. ...przybywam skruszona...:(...ale tym razem naprawde nie byłam tu pare dni....teraz w tej chwili dopiero skończyłam czytac zaległośći.. no i cóż moge powiedzieć...ano to , ze składam zyczenia imieninowe dla Sippel..najlepsze i najszczersze...zdrowia pomyślności oraz wytrwalości i wszystkiegio tego o czym sobie marzysz.............Gosia...kurcze...no tak mi przykro..;(ale mam nadzieje , ze te kłopoty Twoje to tylko przejsciowe są....i ze za czas jakiś bedziesz nam tu z euforią opowiadała o zmianach w Twoim zyciu...takich pozytywnych zmianach.......trzymam kciuki! a jesli okaż e sie to problem.( zaciskanie piąstek ...)...to bede wspierać duchowo Ciebie ....trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..Aga...a Ty wiesz , ze jesteś boska w tym co czasami piszesz .:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Za mną cięzka noc :( Sąsiedzi się strasznie kłócili, a wiadomo, jak to w bloku - wszystko słychać. Spałam może ze 3 godziny łącznie, więc funkcjonuję jak rasowy zombie. I pewnie wyglądam też :) Sippel żadnych wyrzutów sumienia co do D. Wykorzystaj jak rasowego Niemca, niech mu się ojczysta mowa na coś przyda, a potem kopa w tyłek i niech spada. Na pewno się bidulek popłacze i będzie błagał o kolejną szansę, ale widać, jak on z tych szans korzysta. Nie ma we mnie litości dla takich, co nas kobiet nie szanują, a on swym postępowaniem daje temu przykład. Pan nr 36 też już został pouczony, że wybryków nie toleruję. I żadnych zdrad, bo po tym nie ma powrotu. Ja mam za to nie grzebać mu w telefonie i skrzynce mailowej, jak wszystkie byłe i czasem pozwolić na męski wieczór. Na razie myślę, że to uczciwy układ, bo ja też nie lubie obcych w prywatnej korespondencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka. amelka-- dzieki za zyczonka, przepraszam, ze wczoraj nie podziekowalam, ale bylam lekko rzecz ujmujac lekko asocjalna, ale dzisiaj juz jestem w dobrym nastroju, wyspalam sie i wstalam prawa noga:) o 12 ma sie pojawic moj korektor wiec bedzie ciekawie;) ale sam sobie zasluzyl na jedynie miano korektora i moze odreagowywacza, bo w tym tez jest dobry;) a teraz musze sobie strzelic kawusie i obudzic sie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Biała...rozwaliłaś mnie tą kiełbasa :) pierwsze słyszę o czymś takim :) i nie powiem skojarzenia miałam na początku podobne do dzieczyn :) Gosiaczkowa, zobaczysz ze znajdziesz coś duuuzo lepszego niż masz teraz! może nie jutro czy pojutrze...ale ZNAJDZIESZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie żartujcie, że nie słyszałyście o kiełbasie palcówce!!!! No co wy? Wasze babcie kiełbas nie robiły??? Szok…. A myśli kosmate macie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala na zdrowie ja sie cos nie moge zebrac w sobie nawet by sobie kawusie strzelic:( do tego za chwile pojawia sie moj korektor a mnie sie nie chce nawet myslec po niemiecku:( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę i się męcze nic nie robieniem.... nie mam pilnej roboty ...a to co mam do zrobienia jest bleeeeeeeeeeee Sippel - dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- napisal, ze przyjedzie pozniej, wiec mozna powiedziec sukces. dzisiaj wzielam magnez wiec sie nie denerwuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie dzieje, po prostu zrozumiałam przesłanie niesione przez zły wiatr i teraz będę buczeć do złej bułeczki aby zły czerw przyleciał!!! PS. Poprosiłam kolegę żeby mi przyniósł z bufetu złą marchew i złą porzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja jestem zła i pomylona i tak piszę raz tak raz siak:) buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×