Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Egzamin strasznie długo trwał bo facet sobie poszedł na przerwę i było 1,5 opóźnienia. Ale zdałam na 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Malinka! :D:D:D:D:D:D:D zdolna dziewczynka!!! ;););););) Gratulacje 🌻🌻🌻 a ja przez to nudzenie zapomniałam o pranu :P ale już się naparwiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko ❤️ Malinka - gratulacje!!!!!! :):):) A mnie wreszcie przestała boleć głowa. Musujące coś faktycznie zdziałało cuda :):) Zrobiłam nawet pranko i nieco ogranęłam ogólny chaos ;) A teraz sobie poczytam... Ojca Goriot :D W ogóle to jestem rozechwiana hormonalnie, bo już okres winien być, a nie ma przez co jestem jak tykająca bomba zegarowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ale jestem wykończona bo byłam na aerobicu jeszcze i te czekanie na egzamin mnie wykończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać .... wcale senna nie jestem.... ale jak pomyślę o rannym wstawaniu 😴 dlaczego to musi być taaaaak trudne?? :O nie zapomnijecie jutro pączków nabyć :D wszak tłusty czwartek :P:P:P ciekawe czy jutro pracowniczy kolega ...ten co ma wolne ...przybędzie na pączki (ew. z pączkami...) hmmm... a jak przybędzie tzn że mnie lubi?? :D:D:D wysmarowałam się jakimś balsamem ...przeszkadza mi jego zapach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie wiem co się dzieje, ale kolejny dzień nic mi się nie chce robić …. A może to jest tak, że za bardzo nie mam co robić?? …nie wiem… Za to co jest nie chce się brać, Nielubię bezsensownego zajęcia…. Każdy przyniósł dużo pączków do pracy!! Chyba po całym dniu sama będę jak pączek :P Ten kolega co jest na urlopie ….przybył :D i przyniósł chyba z 10 pączków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś postanowiłam nie jeść pączków ;) Chociaż nie wiem, czy nie podkradnę komuś jednego i nie udam się z błagalnym tonem na ustach do naszego informatyka. Wiatrak na procesorze buczy mi tak, że jestem bliska ustrzelenia przez kurwicę!!! Dziś się rozniosła wieść, że odchodzę razem z kilkoma osobami i co chwila ktoś wpada z niedowierzeniem. A jednak... Drukuję więc swoje CV na ładnym papierze - państwowym ;) :P - i wszystkim wręczam ;) A co!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po zjedzeniu 10 paczkow spedze wieczor w lozku z bolem brzucha ;-) silownie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jak na razie nie zamierzam wybierac sie do cukierni po paczki, zreszta nie przepadam za paczkami:) dzisiaj spalam jak zabita, nawet chyba bomba by mnie nie obudzila, na twarzy mam wszelkie mozliwe zagiecia poduszki uwidocznione... teraz strzele sobie kawe i sie dobudze bo inaczej to nic z tego nie bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję kawusię i pochłonęłam już jednego pączka... mamy ich całą stertę...bo kazdy przyniósł ze sobą... wieczorem przydaloby sie coś na spalenie kalorii...seks pewnie by sie sprawdził :) :) :) Malinko, moje gratulacje!!!! to juz masz wolne? Gosia 🌻 rozdawaj CV...znajdziesz tę nową robotę szybciej niz myslisz...takie mam przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1101
hej,najgorsze sa wieczory ale powoli pogodzilam sie z tym ze jestem sama.Mam synow dobrze ze chociaz ich,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki :) No zajęć już nie mam zostało tylko nanieść poprawki na pracę i ją oddać a w marcu obrona. Tłusty czwartek a jeszcze nie zjadłam pączka, ale zaraz pójdę kupić, bo uwielbiam słodkości Muszę się Wam pochwalić że na 16 umówiłam się do fryzjera. Idę ściąć włosy, troche sie boję, ale mam silną potrzebę zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam weny, dzisiaj mialam napisac ilka stron mojej zajebiscie znienawidzonej drugiej pracy i nie moge zmusic swojej glowy by wyprodukowala cokolwiek sensownego:( do tego ogolnie jakas jestem rozkojarzona:(, zna ktos jakis dobry sposob na to by sie skupic i miec wene do pisanie totlnych debilizmow z antropometrii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko sippel...a coż to takiego ta antropometria? coś z pomiarami czlowieka? :) :) do tego tez nie miałabym głowy... pochłonęłam 2,5 pączka...a na stole jeszcze niezły stosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- dokladnie, wymiary czlowieka zakresy ruchow itd. wiem ja jak juz sobie znajde temat pracy to sie lepiej pociac, nawet moi promotorzy nie maja pojecia o tym co robie:( no ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość ze sama dziedzina powiedzialabym dość oryginalna...i lekko pogmatwana :) (przyznam sie ze do dzisiaj nie wiedzialam w ogole ze coś takiego istnieje)...ech! to jeszcze musisz to napisac po niemiecku!!!!! ja bym nie wiedziała z której strony to ugryźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- ja z tym sie gryze od ponad roku, sama dziedzina jako biomechanika jest calkiem fajna i ciekawa, ale to co ja robie to jest jak to moja promotorka mowila, wyzsza szkola jazdy a ja mam to napisac la kogos ktop z tym w zyciu sie nie spotkal. napisanie tego jezykiem fachowym nie jest najtrudniejsze, ale napisac to tak dla normalnego czlowieka jest praktycznie niemozliwe, bo za duzo w tym wszystkim jest projektowania:O ogolnie lipa i tyle, ale jak sie zaczelo to by w koncu wypadalo skonczyc:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - Ty zdolna bestio!!!! ja bym nie próbowała zaczynać tego tematu..... Podziwam Cię Kochana!!! 🌻 ...o języku nie wspomnę, ja tylko w ojczystym jestem biegła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Gosiaczkowa - co tak mało?? ;) Kolega dzis mnie pyta jak moja linia po takiej ilości pączków :P a ja mu na to \"gruba i wyraźna\" :P:P:P:P lece do kina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja linia mnie nie zadowala :P Muszę coś z nią zrobić, więc... od jutra - jak ja lubię robić wszystko od jutra ;) - nieco dietki i więcej ruchu :) Zamierzam chodzić wszędzie na pieszo - zaoszczędzę na biletach :) Pożyczyłam sobie też od koleżanki Pilates na DVD. Zobaczymy :):) Biała na coś do kina polazła? :) :P Ja już mówię dobranoc i zmykam pod kołderkę na 4400 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - byłam na Lejdis :D zajebista komedia!!!!!! :D:D:D:D:D już kazałam koledze w necie szukać, bo mam ochotę obejrzeć jeszzcze raz ;););););) :D Malinka - przyzwyczaisz się :) ja się przywyczaiłam, choć marudziął,, że jest źle :P jak krótko się ściełeaś? bo Ty zdaje się miałaś tak do ramion co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w pracy już do godziny… natchnienie do pracy jak zwykle :O Najważniejsze, że dziś już piątek :D:D:D Jak macie plany na ostatni weekend karnawału?? U mnie jak już pisałam IMPREZOWO ;) Szkoda tylko, że znów mnie wysyfiło :( Pod nosem wyrosło coś na kształt opryszczki 😭 i katar mnie dopada :( pięknie k….a pięknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×