Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Mam szerokie biodra po prostu ;) Całe 93 cm - dziś się zmierzyłam Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszly mnie słuchy, ze ktos tu za mną teskni:P czesc laseczki 🖐️ u mnie lepiej, okres jest, egzamin zdany, stypendium utrzymane, kryzys mozna powiedziec PRAWIE zazegnany... biala, jak twoj stan zdrowia?moze rzuc herbe w kąt a zacznij sie raczyc czystą z pieprzem, rozgrzewa jak nic!:D gonia, kwitniesz w oczach, i ten usmiech i ten czar, jakbym nie byla zajeta... ehh z reszta ty wiesz:D:D:D gole klaty i ten tego. olla, to ci sie wycieczka szykuje, pozazdroscic! zawsze to jakas odskocznia, no i moze jakis uroczy szkot wpadnie w oko.....ja w ostatni weekend lutego do irlandii lece, tez mam nadzieje odreaguje... robie dzis porzadki w domu, latam jak kot z pęcherzem, szmaty stare chce powyrzucac, jak sie chce miec w porzadek w zyciu to trzeba najpierw poukladac w szafach:D sipp,nie siedz do nocy przed kompem, zrob sobie goraca kapiel, lampka wina, zrelaksuj... trzymajta sie i sie nie puszczajta (albo puszczajta jak tylko macie na to ochote:) przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - super wyjazd Ci się szykuje! :D:D:D Baw się dobrze! Super, że szef dał wolne ;) Gosiaczkowa - Ty chudzino jedna!!! Wzrost to ja mam taki sam ....ale wagę o niebo większą :O Maxi -😘 Fajnie Cię czytać :) A ten wyjazd do Irlandii? powiesz coś więcej?? :P Wzięłąm na jutro urlopik! Odpocznę :) może do lekarza się wybiorę, że mnie osłuchał troszkę bo cherlam jak .... w sumie to nie wiem jak co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu mam jeszcze takie info: zrobmy kawal Wlochom .... Na wloskiej stronie prestizowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, ktorego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu! Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia (wystarczy zaznaczyc Polonia i wcisnac Risultati) http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp Przeslij dalej... musisz.. ja kliknęłam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za miesiac minie rok jak tu jestem, przegladalam sobie archiwum wlasnie, zamiast sprzatac, robota nie zajac przeciez:D jak ten czas leci..... biala, i ja oddalam swoj głos... mam jakies dziwne zachcianki, sledzik niee, czekoladka niee, oliwki niee, szampan!!! chce mi sie szampana! a ciekawa jestem co robi wieczna tesknota:) znalazl swoja wymarzona i wysniona? jak nas czytasz to pomachaj łapka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek, chuda jestes, zacznij jesc! :) biala, gdzie ty tam wiecej wazysz...nie wierze ci pieronie jeden!! :D wszystkie chuderlaki jestescie... mnie waga spadla na 54 ostatnio, i nie powiem zebym nie byla uradowana:) zapale jeszcze wieczornego i zbieram sie do dalszej pracy, odechcialo mi sie juz... ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w robieniu prezentacji, ale jestem z siebie dumna, jak na razie idzie tak jak chce by szlo:), ale coby nie zapeszyc to pluje przez lewe ramie 3 razy i pukam w niemalowane:) maxi-- staram sie nie przemeczyc glowki coby nie siadla w najmniej odpowiednim momecie, ale dzieki za troske 👄 gosia-- ales gruba.. ja na Twoim miejscu to cos bym podjadla, jakas czekolade, albo pudelko lodow:p ola-- szkocja, fajna sprawa, a kiedy lecisz? i na ile? ja dzisiaj nie pocwiczylam, bo mnie tak nogi bola, ze nie moge chodzic:( ale jutro polaze znowu coby nie wyjsc z wprawy:) ja tez kliknelam, a co niech sie wlosi martwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadlam na pomysl, by w ramach odstresowania sie looknac kiedy na to forum trafilam i juz na 7 stronie sie pojawiam, ale pozniej zmienilam prace i zanidbalam was:O, ale mam nadzieje, ze juz mam to wybaczone, a teraz sobie czytam archiwum coby sobie poprzypominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - ja ważę 64 kg :O kolację jadłam dziś trzy razy :O a co Was tak wzięło na sentymenty??? ja nie próbowałam czytać cośmy wypisywały rok temu....a może warto?? Trochę mi szkoda że Samotna - założycielka niniejszego topiku zapomniała o nas zupełni :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec pracy na dzisiaj. mozg mi juz nie chce dzialac a ja go zmuszac nie zamierzam:) no troche nas zniknelo z forum, ale moze jak ja corka marnotrawna, powroca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was na wspominki wzięło ;) Mi rok z Wami stuknie chyba tak koło kwietnia... Rany, ale ten czas zapierdala!!! Wybaczcie :P ;) ale to szok, jak sobie człowiek uświadomi, ile to już czasu minęło... Maxi mnie natchnęła - nie tym biustem, ani nagą klatą, chociaż nie powiem, nie powiem ;) ale... też się biorę jutro za porządki. Ostatni dzień na zwolnieniu wykorzystam pracowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że jestem spaśluch i tłuścioch, ale że mam dużą dupę :P Ponoć powinnam mieć większe powodzenie u facetów - przez szerokie biodra - że ja niby taka płodna ;) Rym jak w mordę strzelił ;) No, ale jakoś nie zauważyłam wyjątkowego zainteresowania moim tyłkiem :P Pan nr 36 przypomniał dziś o sobie tylko jednym smsem i to rano. No, ale wiem, że jakieś spotkanie dziś ma zawodowe, więc pewnie teraz imprezuje i nawet o mnie nie wspomni :P A ja tęsknię... No tęsknię trochę i nic na to nie poradzę :P Wiosna idzie - chcem - podkreślam - chcem ;) się zakochać na wiosnę :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pobiłam termometr :(:( mierzyłam sobie temperaturę ....a potem wstałam i poszłam do kuchni zupełnie zapomninając o termometrze pod pachą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - z tym zakochaniem rozumiem :) ...tylko ja nie mam w kim się zakochać 😭 a Ty masz Pana 36 ;) Trzymam za Was kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala jak to pobilas termometr?? ja zmykam spaciu, bo mi oczka odmawiaja posluszenstwa i juz nie moga na monitor patrzec. kolorowych i przyjemnych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - znaczy udusiłaś biednego pana termometra ściskając pod pachą???? Odcięłaś mu dopływ powietrza i biedak zszedł?? Czy to taka gra wstępna miała być? ;) W końcu i tak przecież wylądujecie razem w łóżku ;) Dziś zaczął się chiński nowy rok!! Wierzę, że przysniesie nam wszystkim samo szczęście. Poprzedni był fatalny - przynajmniej dla mnie - najgorszy rok w życiu - mogę śmiało powiedzieć. W tym odniesiemy same sukcesy na każdym polu :D 🌼 Niech nam się szczęści i wiedzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Sippel ❤️ Biała pewnie sprząta zwłoki pana termometra i zaciera ślady zabójstwa ;) W środku nocy wymknie się zakopać trupa ;) Śpijcie słodko Robaczki 🌼 Nosi mnie dziś, oj nosi. Taka jestem... rozchichotana ;) rozedgana i niespokojna... Choroba psychiczna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhee Kochane ...po prostu jak wstałam i zaczęłam iść to mi wypadł z pod pachy i zabił się śmiercią tragiczną przy zderzeniu z parkietem :P Fajne babki jesteście! Chiński Nowy Rok .... jestem Wężem w chińskim horoskopie.... nie wiecie co mnie czeka w tym Nowym Roku? :P Laseczki! Wszystkiego dobrego 🌻 a przede wszytskim ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też zmykam spać 😴 Podobnie jak Sippel mało co widzę na oczy.... Plan na jutro: wstać, iść do lekarza, zrobić zakupy, posprzątać i coś upichcić :) oczywiście między tym wszystkim nieustannie do Was zaglądać :D:D:D Dobranoc 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 W Nowym Roku czekają nas same miłe rzeczy ;) Ja jestem konikiem i zamierzam nauczyć się jeździć konno, jeśli tylko pan nr 36 nadal będzi chciał się ze mną spotykać, bo tuz obok niego jest stadnina ;) Nie odzywa sie już ponad 24 godziny :P Jestem uczulona na takie milczenia - jakoś zawsze kojarzą mi się z... Jem śniadanko i biorę się za porządki. Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiaczkowa - bądź dobrej myśli ja zwlekłam sie z łóżka i jak tylko doprowadzę sie do jako takiego wyglądu to truptam do lekarza.... przez noc urosłam mi skwara na ustach :( jest wielka i boląca 😭 buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja tez juz wstalam i zaraz bede pila kawusie na doprowadzenie sie do lstanu wzglednej przytomnosci;) w nocy znowu mi sie jakies pierdoly snily:( no ale chyba juz sie zaczynam do tego przyzwyczajac bo nie robi to juz na mnie takiego wrazenia. ja w chinskim jestem psiakiem:) a rok szczura podobno ma byc lepszy niz poprzedni, mam przynajmniej taka nadzieje:) biala dla weza tutaj masz opisa jak bedzie wygladal rok-- http://www.czary.pl/tao/tao_zodiak06_2008.php gosia a tu dla Ciebie -- http://www.czary.pl/tao/tao_zodiak07_2008.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny fajnie sobie pogadałyscie wczoraj wieczorem :) az żal ze nie mam neta w domu! :( super sie Was dzisiaj czytało :) i te wspominki..to ja jestem żółtodziub! jeśli chodzi o staż bycia na topiku...ale i tak mi dobrze z Wami! Bardzo!:) Gosia, to dopiero 24 godziny! tak masz myśleć :) te Twoje 93 cm...i to ma byc ta duża d...!!!:) nie przesadzaj!!!!! :) panu nr 36 na pewno sie podobasz :) sippel, lecę 13-go lutego!!!! mam nadzieję że 13-tka nie będzie pechowa tym razem, a wracam w niedzielę, bo w poniedziałek muszę być z powrotem w pracy! Biala, wybylaś do lekarza? jaka diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś... niby 24 godziny dopiero, ale... to strasznie długo, jak na niego i zupełnie nie podobne do niego :P Za dużo niego :P:P:P Pożyjemy zobaczymy... Rozpoczynam porządki w szafie. Ło matko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...nie myśl non stop o Nim! odezwie sie zobaczysz :) a wiesz co? jak juz zrobisz te porządki w szafie to skocz do lumpeksu uzupełnic powstałe braki w garderobie :) i nastrój Ci się poprawi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słupek matematyczny
wiekszosc z 77 to weze wiec nie ma biala czym sie ekscytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko mi idą porządki :P Zagaduje mnie 9 letnia córka koleżanki, bo chora dziecina i się w domu nudzi. Poza tym biegam po Kafe ;) A pan nr 36 wysłał smsa - że wracaja już z delegacji i że ma dość marynarzy ;) Marynarzy czy marynarek? :P:P Ciekawe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora! oficjalnie! nawet zwolnienie dostałam. Gosiaczkowa - a idzisz! a już martwiłas się, że długo się nie odzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci oficjalnie? Pewnie jakieś zapalenie oskrzeli? Albo grypa?? Wczoraj sie doprawiłaś. Jak zakopywałaś zwłoki pana termometra. Na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×