Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

pozdrówki dziewczynki!!!! ja już tez zmykam do domu...ale temat pozostaje otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Ja przychodzę, to wszystkie wychodzą ;) :P:P Zlot fajna sprawa, ale... ja niestety pasuję :( W obcnej sytuacji nie stać mnie na żadne wyjazdy. Więc bawcie się dobrze za mnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane. ja jestem totalny zgon. w domu mam sajgon na podworku mam sajgon, juz sama nie wiem gdzie mam sie schowac. normalnie sie paletam jak ten bezpanski pies. dzwi na pietrze sa pozaklejane jak robia kuchnie by nie nalecialo kurzu wiec nie mozna wejsc, z babcia siedziec nie chce bo dziala mi na uzebienie, wiec tak laze po podworku i draznie robotnikow;) a tak poza tym to jak sie mylam po tym jak mi wszyscy robotnicy wyszli to mi sie zel przestawal pieniec tyle bylo na mnie pylu i kurzu:O ale powtarzam sobie swoja mantre, ze bedzie pieknie jak juz mi wyjda... jutro ide do fryziera by sobie kolor przed weselem nalozyc, wiec kilka godzin bede miala spokoj:D:D:D:D buziaczki dla wszystkich, a co do zlotu to ja jestem za, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ piękny dzień :D szkoda, że człowiek musi w prcy siedzieć....zamiast gdzieś nad wodą... czarno widzę nasz zjazd :( baaaaardzo czarno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, czemu czarno widzisz zlot?? To, że ja odpadam nie znaczy, że inne panny też się wykruszą. Zresztą ja baaaaaardzo bym chciała, ale nie mogę finansowo. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, ale pomysł wyjazdu nad morze i wynajęciu domku, to super pomysł!!!! Albo gdzieś indziej. Takie mini babskie wakacje. Ja bym strasznie chciała i strasznie żałuję, że nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera!!! znów robota się nie klei :O taaa pomysł jest zajebioza ;) ale ciekawe jak wyjdzie z realizacją ja bym bardzo chciała się zjechać.... ale znając życie - cięzko będzie nam się zgrać z terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) powrocilam cora marnotrawna na lono \"singlowych singielek\" ;) oj dawno mnie nie bylo najpierw praca, a potem dopadly mnie klopoty zdrowotne takie ze mnie odrzucily od komputerow na dlufgi okres czasu ;/ na szczescie juz wszystko w miare i powracam;) przeczytalamwszystkie Wasze wpisy odkad tu nie bylam - w sumie to niewiele sie zminilo u Was tak ogolnie - nie wiem czyto dobrze czy to zle...u mnie tez nic nowego... tez nie wiem czy to dobrze czy to zle nastroj mam taki jakis jesienny i ogoolnie jestem rozleniwiona na maksa co do wyjazdu - ja nadal jestemn chetna - ale tylko w sieprniu moge pzdr Was wszystkie slonecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia ❤️ Cadra ❤️ co to za cholerne problemy zdrowotne krążą po naszym topicu. A kysz!!! A kysz!!! Biała też jestem na posterunku, ale pranie wielkie uskuteczniam i zaglądam w przerwach między praniem zasadniczym a płukaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra ❤️ ale już teraz zdrówko ok? co??? Baaaaaaaaaardzo fajnie Cie \"widzieć\" ;) Kasiunia 🌻 :) - jka zwykle oszczędna w słowach :) 😘 Gosiaczkowa - mnie też pranie w domu czeka.... ale to dopiero w domu ...teraz obijam się w pracy jedząc arbuza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! Gosia, zlot bez Ciebie to juz nie to samo!!!!!! no chyba ze....sie spotkamy w Lodzi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pyszczek, a od jutra od 6 do 21 mam robotnikow... nic tylko sie pochlastam... i tak przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej1 hej! dziewczęta moje ukochane..niewiem jak Wy...ale ja umieram z gorąca. Coprawda wieczór juz mamy, więc idzie dychac jakos, ale za dnia to zgon normalnie był..uff...ponoć jutro ma być chłodniej. Dziewczyny, mnie też nie bedzie na zlocie, ani teraz ani wogóle 😭 :(...u mnie tak jak u Gosi (kasa), a pozatym odległość , a pozatym nie mam urlopu wcale i kazdego dnia jestem w robocie od 9 - 18 wiec ja odpadam na bank...A teraz z innej beczki. Ostatnio tyle się gadało tu o fryzjerach i ginekologach, wiec oswiadzam Wam , że ....wczoraj byłam na kontroli u pana ginekologa właśnie, a w środę idę nakładać jakieś pasma ciemne na łepetynkę swoją a co! mam być gorsza?! :) hahaha..acha! i postanowiłam trochę włoski zapościć, niewiem czy dam rade , bo mi cholera dobrze w krótkich jest...ale co tam..przynajmniej spróbuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Siip...a Ty chyba mialas dziś być u fryzjera ..:) ....no słucham no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ normalnie standard :O cały tydzien była ładna pogoda..... a jak dzis zaczyna się weekend to co??? to leje!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ❤️ Nawet mnie nie denerwuj z ta pogodą Wybywam do pana 36 i miał być gril i chodzenie po górach, i piknik ze znajomymi i dupa!!! Skończy się pewniena siedzeniu w domu. Chcę na łono natury!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam zaplanowane picie piwa....więc pogoda butelkowa niby jest ok ...ale szlak mnie trafia, że każdy w weekend pogoda jest dupiasta ...a jak do pracy trzeba iść to żar leje się z nieba!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam w planach wizytę u fryzjera bo zarosłam .... ale nie bardzo z czasem się wyrabiam. Może jutro skoczę jak moja fryzjerka znajdzie dla mnie chwilę....w niedzielę chciałabym się dobrze prezentować :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie :) Panienki trzeba nas natchnąć ;) Sippel zwłaszcza, bo była wczoraj i fryzurka - nówka ;) A moja koleżanka się zaręczyła - ostatnia wolna :( Po... 3 tygodniach znajomości!!! Ślub chcieliby w tym roku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×