Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi - hehehhe to tylko tak wygląda.... wiesz ja dopiero 2 miesiące w związku....samo zakochanie ❤️ ...jak nam klapki z oczu lekko opadną to może przestać być tak piknie i ochota do wiązania na całe życie może minąc :P w każdym razie mój W. dał nam dwa lata....i albo ślub.... albo rozstanie, dłużej "za rączkę" prowadzać się nie będziemy bo to sensu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Wam powiem??? W. to mój pierwszy poważny facet.... do tej pory nawet jak ktoś tam był....to i tak byłam singielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000000333
Biało-czarna ja całe życie singiel nie mam szczęścia w miłości rok temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 dopiero dotarlam do pracy i bede robic po godzinach ehhhhh :( zdrowko juz w miare Ok ;) kurcze wszystkie zmieniacie fryzurki - ja zmienilamkolor jakies 4 tygodnie temu z blond na braz - hmmmmmmm fajny i podobno jestmi Ok ale jakos nie moge sie przyzwyczaic - tesk ie za pasemkami ale podobno na barazowych tez moga pasemka? no to moze cos wymysle u mnie leje - kurcze!!!! lezalam 3 tyg w domu to LAMPA byla a jak wyszlam to od razu sie popsulo :( ehhhh no comment :( PS. oj zgadzam sie z maxi - cos mi sie wydaje ze Biala bedziesz za niedlugo szukac sukni slubnej :) i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra :D hej 😘 u mnie też leje :O od rana :O i ciepło nie jest ....a ja w krótkich portkach i klapeczkach.... i po robocie na piwo... cos czuję, ze zmarznę brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, twoje amore cie rozgrzeje:) od czego kurde jest?? cadra, milo cie widziec znowu w akcji :) głodnam, znowu mi sie kiełbaski z grilla chce, ale pogoda niegrillowa zupełnie:( moze M cos wymysli na obiad dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kiełbaski z grilla!!!!!!!! Oj jak chcę!!!!! Maxi ❤️ U mnie było ładnie od rana, ale już się chmurzyć zaczyna i burza jak nic się pojawi. Kurdę!! Akurat jak jechać będę pewnie Zdjęcia popstrykam - obiecuję :) Biała a zaprosisz nas na wieczór panieński? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - przed nami striptiz? :P A co Ty masz, czego my nie mamy? :P:P No chyba, że w końcu zmierzymy się na gołe klaty ;) Może już zaklepiemy sobie date na ten wieczór panieński, a Biała się dostosuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - nie ma, jakby co ;) My już chcemy się bawić :) Patrz, jaka Maxi chętna do zdejmowania odzienia. Chcesz, żeby się w Dziewczynie talent zasuszył?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no wlasnie nie wiem dlaczego przed wami, tak jakos mnie od razu na zabawe wzielo:D:D:D moze dlatego ze gorąco jest to mi sie rozbierac chce, hehe. zjadlam kanapke z serem zóltym podgrzaną w mikrofali i nadal mi sie chce kiełbaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, jaki talent? :) dwa razy w zyciu opalałam sie toples, taka jestem utalentowana striptizerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz :(:( Nad polskim Bałtykiem, ale była sensacja :P Zresztą... Maxi... ja po prostu WIEM że masz talent i nie może być inaczej :):) Patrz, takie rozrywki się szykują, a Biała daty wieczoru nie podała ;) Chcę kiełbaski z grilla!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh oj brakowało mi was dwie Gośki hehehhehe lubię Wasze wymiany zdań :D:D:D:D szczególnie te o gołych klatach.... te o striptizie też mi się podobają :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co biala? my ci we wszystkim doradzimy:):):) jeszcze tylko 45 minut i spadam sie poprzytulac z.... cukinia, bede smazyc dzisiaj placki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - nie odchodź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy gotowe odłożyć na trochę pakowanie na Twój wieczór panieński, ale nie zostawiaj nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym... tam będziesz miała tylko pitu pitu o kieckach, a u nas... Striptiz, gołe klaty - pełne wyuzdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - cukinię też lubię!!!! Jeszcze słowo o jedzeniu i zjem Cię w odzieży ;) Jeść!!!! Dajcie mi wołu i bukłak wina!!!!! Czytam polska fantastykę, jakby kto pytał, skąd takie wyszukane słownictwo u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala erotyczny topik nam sie zrobil!!!, a gdzie sipp i jej talenty, w koncu laska daje rade całej kopie robotników w samych ogrodniczkach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołu to nie chce gonia, ale bukłak wina przyjme z chęcią, tylko nie kazcie mi po wypiciu bukłaku wina przemawiac, nie jestem elokwentna dysponując pięcioma promilami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, Ty myślisz, że oni są jeszcze w ogrodniczkach? ;) Oj naiwna :D Spadam Dziewojki Kochane. Melduję się niedziela-poniedziałek, bo jeszcze nie zostało ustalone, kiedy zostanę w droge powrotną wyprawiona. Na pewno na kolecję mam obiecaną kiełbaskę z grilla :D i sałatkę grecką i własnej roboty chlebek :) O matko!!!! Muszę zatamować ślinotok, przecież nie wyjdę tak z domu ;) Amelllka ❤️ Biała ❤️ Cadra ❤️ Kasiunia ❤️ Maxi ❤️ Mira ❤️ hop hop?? Ola ❤️ a Ty gdzie?? Sip ❤️ daj odetchnąć chłopakom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi po winie przemawia się najlepiej. Ja po paru... dużych kieliszkach ;) strzeliłam bratu na weselu taki toast, że aż wzruszony łzę uronił :) Buźka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no buzka buzka, ja sie tez zbieram powoli, gosiek, baw sie dobrze i smacznego ( nie wiedzialam ze nr 36 jest piekarzem??? chlebek piecze, o żesz w mordę:D) całuski, cukiereczki ciasteczka moje dziewoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! tez chce do Bialej na wieczór panienski! :) :) :) sytuacja w pracy dalej podbramkowa ale...na poprawe humoru jade na weekend nad Baltyk!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam na pytanie.. wiekawa już jestem - mam 26 w tym roku ale jeszcze 25:D jakiś czas będę miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopiero sie dosiadlam od rana do krezesla i kompa na wloskach bylam wczor4aqj, ale mi tak spierdolily, ze masakra i dzisiaj prawie z placzem pojechalam by cos zmienily. no i zmienily mnie na rudzielkca... no coz, lepszy ruszielec niz czarne wlosy:( no moze nie byly calkiem czarne, ale wiele to im nie brakowalo do czarnego:O jutro ide na upiecie wlosowz rozowymi rozami:D podesle zdjecia bo na weselu jako swiadkowa to juz bede taqk elegancko uwieczniona. a nie chce mi sie ic tqa, ze glowa mala:( no ale juz za pozno na jakies sentymenty. na prezent kupilam piekna posciel i tadan - kajdanki z rozowym puszkiem... no w sumie to takie przewymiarowane obraczki;) a teraz moje drogie i kochane panie sie ladnie pozegnam i udam na zasluzony spoczynek:) aha panow rozstawilam po katach i robia sami i wiedza, ze nerwowy rocznik jestem wiec nie wychylaja sie za daleko, a jak sie do nich ladnie usmiecham to mi nieba cha przychylic:D no w sumie robie dla nich za kierownika i zaopatrzeniowca, beze mnie nie beda mieli kawy, herbaty itd. wiec nie chac sie wychylac. i jak na razie mnie chwala. a znajomi rodzicow juz opracowywuja niecny plan zatrudnienia mnie na uich remoncie... ale jak im podalam ceny jakie rodzice ponosza za to moje kierowanie to troche oslabl im zapał:D:D buziaczki na slodkie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii to moj rocznik jestes. ae ja 25 bede miala jeszcze tylko 18-19 dni, zalezy jak kto liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×