Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
no ja juz pisałam...z okolic Zielonej Góry..a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..to ja też zmykam,.... do jutra ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle wczoraj naplodzilyscie ze szok. a mnie nie bylo:( nawet maxi cora marnotrawna pisala. ja jednya firme juz wyprawilam z podworka bo skonczyli, zostalo mi 2 na dole i jedna na gorze. i modle sieby juz byl przyszly czwartek, bo juz wtedy bedzie moze po wszystkim. buziaki dziewojki i zostawiam dzbanek taki na podgrzewaczu z kawusia cobyscie jak wstaniecie mialy goraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel 🌼 U mnie nastrój podobny jak wczoraj, więc się nie odzywam.... Wczoraj doszłam do wniosku, że kobity to jednak głupie są strasznie, ale cóż... kiedyś sie obudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) sipp dzięki za kawkę :) przyda się z samego rana. Gosia głowa do góry! wszystko będzie dobrze!!!! :) ale ciekawi mnie dlaczego uważasz, że kobiety są głupie :) na marginesie dodam, że taz tak myślę, tylko ciekawi mnie czy na tej samej płaszczyźnie ;) stópka wspaniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa ;) a ja znów lenia mam :O ....jak tu się zmusić do efektywnej pracy???? za bardzo sobie pofolgowałam ostatnimi czasy i teraz trudno się z tego rozleniwienia pozbierać :O Wy nie macie takich problemów.... buuuuuuuuuuuuuuuu leniu WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się domyślam, że Wam obu chodzi o płaszczyznę z mężczyzną w tle :P:P ....bo na tym punkcie to faktycznie kobiety głupieją....nawet najmądrzejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotne maleństwo - dokładnie ta płaszczyzna ;) Przeraża mnie, jak inteligentne, dorosłe!! dojrzałe!!! kobiety nagle zaczynają poruszać się po świecie, jakby im rozum odebrało!! Ale cóż... myślę, że każda musi sama dojść do wniosku, iż facet w życiu kobiety nigdy nie powinien być na pierwszym miejscu - przed nią samą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maelństwo - czasem to normalne .....ale tak ustawicznie? codziennie??? samą mnie to już przeraża!!! Zaległości rosną.... Nikt mnie nie pilnuje, a mnie samodyscypliny brak i dlatego tak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne podejscie do kompa, moze na chwile dluzej:) co do glupoty bab to sie zgadzam, sama na sobie sie przekonalam a ocknela sie dopiero jak zerwalam zwiazek jak bardzo na mnie wplywal negatywnie... ale to jakas pomrocznosc jasna odbiera nam rozumy. teraz zaczelam ogladac nowy serial - house md. super serial:) a ogladam go w wolnych chwilach znaczy sie po 21:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala a lenia tez mam ale nademna stoi inwestor i pyta co i jak i musze byc zorientowana, a dzisiaj jak koles mi sie o cos pytal to patrzsylam na niego i nic nie rozumialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta głupotą kobiecą.... najgorsze, że jak akurat głupiejemy to tego nie widzimy..... dopiero jak nam przejdzie to widzimy jakie głupie byłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - witaj kolejna fanko Housa :):) Uwielbiam tego faceta, chociaż to nie jest kandydat na partnera ;) ale popatrzeć można :) Te błękitne oczęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz! stoi nad tobą inwestor....to masz silną motywację a mnie kierownik nie pyta co zrobiłam, z co mam do zrobienia, czym się zajmuję.... a ja jak nie musze to nie robię.... tylko, że taki stan długo trwa i się boję, że zaraz coś wybuchnie, że jakaś sprawa przebimbana... że coś nierobione :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat :) też to przetrenowałam i nawet w pewnym momencie doszłam do wniosku, że naprawdę jestem w stanie zrozumieć kobiety, które tkwią w toksycznych związkach (nie wszystkie oczywiście, bo też mam swoje granice). Ale to jest straszne, że wystarczy że facet, którego kochasz uśmiechnie się, przeprosi, zrobi błagalną minkę, a nam jak ręką odjął, przechodzi wszystko :( I to prawda, że przebudzenie z tego "letargu" następuje dopiero po rozstaniu, albo gdy facet już na maksa przegnie - zalezy to tez od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×