Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maleństwo masz ;) 🌻🌻🌻 ja sama żadnej nalewki nie robiła, ale moja mam i owsze...z wiśni, ze śliwek, z pigwy... z aronii i sama nie wiem już z czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, jak się robi bonanzę i kiedy zrobimy? :) Ja dziś szykuje sobie kolację, spoglądam przez okno, a tam przy stoliczku do szachów trzech panów zaczyna się podnosić. Wahanie na każdą stronę. Jeden walną na stolik, drugi do tyłu, trzeci... ustał!! Wyleźli zza stolika. Leza chodnikiem, lezą, lezą od prawego do lewego, jeden bach. No, ale że dobre kumple widać, to kolege podnoszą. Efekt - trzech leży. To idą dalej na czworakach - znaczy cztery kończyny po pijaku lepiej skoordynować. Weszli na trawę i pod górkę ciągną. Dwóch się czołga, trzeci padł na plecy. Wracaja po niego, bo w tyle został. Leżą we trzech. Dziwnie machaja nogami, jakaś kobita krzyczy z balkonu, psy ujadają. Podnieśli się, wiedzeni jakąś ogromna na ich możliwości siła pędem rzucili się przed siebie. Jeden zaliczył zderzenie z samochodem. Dwóch pognało do klatki. Nie nie mieszkam na patologicznym osiedlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa hehehhehehe :;););) lepszej komedii jak u Ciebie za oknem dłuugo by szukać ;) a ja nie mam takiego zapasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - zapas zawsze można zrobić ;) Ojciec pana nr 36 to robi alkohole. Dziewczyny!!!! Jak mnie lampeczką winka domowego poczęstował, to... oj mniamniuśne to było, ale śmiało mogłabym zostać koleżanką panów ze stoiczka po wiekszej ilości ;) Ja juz Panny żegnam - dobrej nocy :) Biała 🌼 Kasiunia 🌼 Maleństwo 🌼 i 🌼 za martini ;) Malinka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) i jak tam dziewczynki??? powysypiałyście się?? Pewnie co poniektóre jeszcze śpią.... :P Miłego dzionka! :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem.... dawno już się nie odzywała.... ostatnio zabiegana była.... ale żeby az tak??? Co to za sny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że o nas zapomniała :( Może zakochana ;) A śniło mi się... morze, muszelki i... ogromny motyl, za którym biegałam z siatką ;) Tak bajecznie bardzo, cokolwiek ma ten sen oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć jak się nie pamięta snów, to znaczy, że bardzo zmęczonym się zasypia. No ten W... ;) Niby teraz na odległość, a Biała nam tu na nogach sie słania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no.... ja nie jestem przemęczona czym???? wiecznym leniem??? a dla W. non stop coś sie śni.... i jeszcze do tego nie raz cos mówi przez sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, to że intensywnie nie pracujesz, nie znaczy, że intensywnie nie myślisz ;) A co W gada?? Chrapie nie daj bóg? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim dopiero dotarlam do pracy - zasypiam - mam mnostwo pracy - help me!!! - chyba sie upije z tego wszystkiego :( zle buzka pownna byc taka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe czasem coś tam powie przez sen.... ale chrapać - nie chrapie :D Na szczęście!!! bo wtedy to chyba byłabym przemęczona :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja za robotę się biorę! ale i tak od czasu do czasu zajrzę sobie czy któraś się nie wpisała :P Gosiaczkowa - miłego dnia! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja dzisiaj pospalam 3 godziny bo mi sie zachcialo poczytac ksiazke i tak ja poczytalam ze poszlam spac przed 3 a wstalam jak zwykle o 6... jak na razie funkcjonuje nie wiem na jakiej zasadzie, ale funkcjonuje. wczoraj 6 razy mylam plytki w kuchni bo mi ja panowie zagruntowali;( wiec zanim sie kapnelam ze to nie brud a grint to mi zeszlo. no ale domylam pieknie plytki i sie ladnie blyszcza. a teraz panowie od mebelkow mi wjechali i matuja. wczoraj alkoholowo u was bylo, a ja wypilam szklanke piwka i bylam prawie ululana. ale jak sie sskoncy remont to sie upije ze szczescia:D nie wiem jeszcze czym ale cos wymysle:D teraz mykam poogladac co robia panowie i czy nie narobia mi szkody wiecej niz pozytku buziaczki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry[ kwiat] ale impra była.. ja wczoraj nie z wami ale z M piłam szampana:) takze mozna powiedziec ze wieczor zaliczony:D M chrapie, jak spi na plecach.. ale mnie to w ogole nie przeszkadza. 👄 oczy mnie pieką, chyba od wpatrywania sie w monitor w mojej zajebistej robocie. sloneczne pozdrawiam w pochmurny dzien 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×