Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

latam na miotle, odkurzaczu i scierce, a dodatkowo ucze sie latac na mopie... ledwo zyje, ale dom zaczyna blyszczec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa 😘 ❤️ Kasiunia 🖐️ mnie pracowanie słabo idzie.... smaruję skwary i czuję jak się powiekszają, zaraz będa wyrzej nos :O .... tydzień z całowania nici... chyba, że W. tylko w dolną wargę będzie mnie całował :P - tylko bez głupich skojarzeń w dolna wargę ust!!! :P Sipp - to kiedy poremontowa parapetówka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!!!!! oczywiście WYŻEJ ....jakże błąd mogłam w takim wyrazie zrobić????? [zdziwnienie i to totalne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam tak gdzies za 2 tygodnie, juz powinno byc wtedy wszystko zrobione:) zreszta jak tylko bedzie zrobione to sie upije na amen, bo musze jakos odreagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - i do zakopanego tak??? Ja się chyba w sierpniu też wybiorę.... Macie może jakąś miejscówke na noclegi do polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-spóźniony 🌼 Biała -tak do Zakopanego, a nocleg załatwia koleżanka, zobaczymy jaki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie moge wysiedziec w pracy, jeszcze tydzien i jade do Polski na pare dni zlapac oddech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kwiatki :) Odpisałam... Biala, masz jakieś wieści od Miry?? Może jest tak bardzo szczęśliwa, że o nas zapomniała. Oby!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo zapomnialam sie Wam pochwalic. Ostatnio zrobilam sobie makijaz pernamentny :) Teraz nawet w srodku nocy jestem piekna ;) Inna sprawa ze nie ma za bardzo dla kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam od niej żadnych wieści.... ostatnio jak mnie o nią zapytałaś, to wysłałam jej krótki @ ...ale nic ....cisza, nie odpisała :( Ostatnio urlopowała....ale to było juz jakiś czas temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej hej , to ja wasza sporadyczna koleżanka :)...ale pewnie juz przyzwyczajone do tego jesteście :)...pomachać łapka tylko chciałam i zaznaczyć , że jestem z Wami...Gosia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a tak wogóle to...szacuneczek dla Was , bo zajebiście mądre babki jesteście.....aż dumna jestem , ze tu jestem :)...mam na myśli ogół, bo jakby nie było już prawie 250 stronka leci, wiec wiem co pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Gosia mam nadzieję, że jest Ci choć odrobinkę lepiej :) 🌼 i jescze jeden spóźniony za rozpoczęcie stronki :) Dzisiaj miałam ciężki dzień w pracy, do tego ta pogoda - ktoś nam chyba ukradł w tym roku lato :) ale pocieszam się, że jeszcze tylko chwilka i będę wygrzewać moje stare kości na słonecznej plaży :) Dzisiaj byłam na kontroli u gina i zaliczyłam małą deprechę - 3 kobiety przede mną i jedna za mną były w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ No to się zaczęło... Teraz chyba napradwę dociera do mnie, co sie stało - ta smutniejsza część historii. Chwilami jest bardzo źle... Normalne, jasne, jednak... Mam nadzieję, że kiedyś się ogarnę jakoś... Miłego dnia 🌼 Maleństwo - pogodziliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - słoneczko Ty moje :***** Przytulam cieplutko 🌻 Mnie zaatakowała opryszczka....i to tak ostro jak nigdy dotąd :O Cała górna warga jest spuchnięta ...i jest jednym wielkim pęcherzykiem... :( żeby tego było mi mało to na dole w kąciku ust wysypało mi 4 małe krosteczki ...pomijając fakt, że wyglądam tragicznie to jeszcze mnie wszystko ciągnie....i trochę swędzi :( Lece dziś do lekarza,żeby dał mi coś silniejszego....coś na receptę...bo maść którą smaruje jakoś nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×