Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Pobudka!!! :D Amelllka - podeślij trochę tych pierogów ;) I jak możesz to podaj mi przepis na farsz - wciąż szukam najpyszniejszego, a Ty na pewno masz swojski sprawdzony ;) Zmykam na rower 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta! :)...ale Wy chyba jeszcze nie spicie co.?..Gosia z tym przepisem na farsz , to Ci nie pomogę..bo ja wbrew pozorom jestem kiepska kucharą :)...jakies tam podstawowe dania robie..ale tak naprawde to wolę sprzatać , piec, i prasować..ale czasami nie ma wyjścia , i pierogi musze zrobić , jak się ma takich dwóch chłopa w domu to nie ma wyjścia :)..ale za to przepis na ciasto mam super, bo zawsze wychodzi choćby niewiem co....jest 15-ta..a ja o 16-tej mam być u kolezanki a jeszcze totalnie nie wyszykowana....dziś testujemy jakies fajne drineczki ponoć..aż się boję..hehe.ale i cieszę..:)Rower powiadasz..fajna sprawa..nie mam z kim jezdzić, ale jakbym miała to bym tez popedałowała..ale tak czy siak ruszam się tyle , że w inny sposób..wiec nie mam za bardzo sobie nic do zarzucenia...zmykam zatem i miłego popołudnia rzycze..paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy pobalowali niedzielnie. Ja czuje każdy swój mięsień, ale tak bardzo przyjemnie. Jednak uwielbiam jeździc na rowerze ;) I mi tam do tego wcale towarzystwo nie jest potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja wczoraj nie zabalowalam. w sobote pobalowalam, a wczoraj leczylam lekkiego kaca i gardlo. tak mnie zainfekowalo jakies dziadostwo, ze ledwo mowie, ze o przełykaniu to nie wspomne:( rodzice jak do mnie dzwonili to przez chwile mysleli, ze zle wybrali... do tego zaczyna mnie lamac w kosciach:( a nie moge sie kulturalnie polozyc do lozka, bo dzisiaj jest pani co sprzata:( tak wiec bede musiala do okolo 14 przesiedziec jakos kolo piecyka nie dajac sie zlamac chorobie:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! poczytalam zaległości weekendowe... jak zobaczyłam ze znów jest Kwiatek i jego \"super\" wypowiedzi, po prostu mną telepnęło...!!!! postanowiłam ze jak dyskusja bedzie na takim poziomie jak dotąd ja się nie odzywam! ale widze ze potem sytuacja sie zmieniła :) licze tylko na to ze tym razem odejscie Kwiatka z tego topiku jest definitywne! Biała, gosia, sipp, amellka, cadra, maxi, malinka, samotne malenstwo, kasiunia :) :) 🌻 ❤️ jak miło Was znowu widziec :) mi weekend minął szybko...zakupowo :) musiałam kupić sukienke na wesele i dodatki :) piję kawcię i próbuje sie zmusić do pracy..biała, jak Twoje pracowe chęci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo jadę w sprawie pracy - zobaczymy. Mam nadzieje, że uda nam się podpisać umowę ;) Sipp - całowałaś się na zimnie? ;) Herbatka z miodem, cytryną i sokiem malionowym i do łóżka, jak tylko pani sobie pójdzie. Biała - bardzo mi przykro :( Widać ciocia naprawdę nie mogła żyć bez wuja. Dziadkowie mojej koleżanki zmarli w odstępie 3 dni... Olu - kiedy weselicho? Ja w tym roku już koniec. I całe szczęście ;) Jaka kreacje kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia!!! weselicho mam za 2 tygodnie! sukienke kupiłam atłasową, dlugą, w kolorze zloto-brązowym:) fajna...tylko nie moge sie przyzwyczaic do poruszania sie w niej :) jak sie nie zabije w trakcie baletow to bedzie cud :) zycze powodzenia na rozmowie, trzymam kciuki. Mocno :) Biała...też choruję na lenia!!!! coś okropnego! daj znać jak wrócisz od gina. Bedzie dobrze! Musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - co ma być źle? to profilaktyczne badania. Wynik za ok 6 tygodni. Gosiaczkowa - coś w tym jest ....Ona zawsze za swoim mężem świata nie widziała.... mimo, że aniołem nie był, i cięzki krzyż z nim miała. Ech.... Dobrze, że tak krótko chorowała. Rak to paskudna choroba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) bardzo fajnie otworzyc topic i zobaczyc ze od poniedzialkju rana sa \"singielkowe\" wpisy :P ja dowloklam sie do pracy na 9:30 - do teraz nie zrobilam nic (tzn nie pilam kawe jadlam sniadanko i buszowalam po necie ;)) musze sie zabrac za robote :( gocha - trzymam kciuki napisz jak poszlo i jaka pracka? sipp - oj ja bym sie z checia rozchorowala i z tydzien polezala w domku, a tu jak na zlosc nic, przeslij mi to chorubsko ;) olla - ja w tym roku bylam na 6 weseliskach o 5 za duzo ;) mulego dnia dla wszystkich ;) PS. rzucilam palenie - zobaczymy na jak dlugo maxi - ty nadal nie palisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do apteki i wręcza receptę. Zakłopotana aptekarka długo ogląda ją i wytęża wzrok ponieważ na recepcie napisane jest coś takiego: "CCNWCMKJ DMJSINS". W końcu rezygnuje i prosi o pomoc kolegę, Pana Czesia. Ten bez zastanowienia bierze lekarstwo z szafki i podaje facetowi, na co ze zdziwieniem patrzy aptekarka. Po załatwieniu wszystkich formalności i wyjściu faceta, pyta: - Panie Czesiu, skąd Pan wiedział co tu jest napisane? Na to Pan Czesiu: - A, to mój znajomy lekarz napisał "Cześć Czesiu, nie wiem co mu kurwa jest, daj mu jakiś syrop i niech spierdala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, to jak profilaktyczne badania to OK :) cos mi się kołatało po głowie ze pisałaś jakos niedawno, ze coś kobiece sprawy dają Ci się we znaki, ale cisze sie ze wszystko w porzadeczku! cadra :) ja podobnie dzis \"pracuje\"jak Ty :) amellka ❤️ za wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - tak jak Ci pisałam chadzam do dwóch ginów równocześnie.... tego dzisejszego nie lubię, ale jego propozycji badań profilaktycznych mu nieodmówiłam ;) U tego bardziej jak mniemam kompetentego mam wizytę 20 X dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle.... w tym tygodniu wiodę życie singielki! jestem "wdową słomianą" w tym tygodniu, więc i wieczorkami możecie liczyć na moje wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dalej walcze z ponurym dolem ktory za mna lazi i tylko czeka na dobry moment ;) Przydalby sie jakis uzdrowiciel w meskiej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja też jakoś nie mogę zabrać się do pracy :( Spać mi się chce i wszystko mnie boli - wyszedł brak ruchu :) w sobotę byłam na balu i wyszalałam się na maksa - było fantastycznie :) Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! 🌼 Fajnie, że wróciłyście :-D Maleństwo --- jak ja Ciebie rozumiem kochana! Wszystko mnie boli. W niedzielę poszłam na pilates i tak nas wyćwiczyła, że ledwo chodzę.Niby tylko tydzień laby sobie zrobiłam, a tu powrót taki bolesny. Zastanawiam się, czy ja tych ćwiczeń to przypadkiem źle nie wykonuję, bo plecy coraz bardziej bolą. W sobotę przyjechała siostrzenica ze Szkocji, potem siostra z resztą dzieciarni ze Śląska. Że dzieciaki małe to od razu przewróciły dom do góry nogami. Nie mówią tylko wrzeszczą, nie chodzą tylko biegają :-)) I tak będzie przez 10 dni :-) Ale kochane są :-) Mam już menu na imprezę. Grafik projektuje zaproszenie. Biała --- A propos gina, znalazłam przed wakacjami takiego jednego, co w gabinecie po krótkiej rozmowie powiedział: no to proszę się rozebrać, tam jest przebieralnia,a tam bawialnia (wskazując na fotel). Nice :-) Miłego dnia Kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Biała, pisałaś mi :) ale myślalam ze ten bardziej kompetentny jest właśnie dzisiaj :) i znów czuję się jak kiedyś...coraz to mnie ciagnie do zaglądnięcia na topik :) Malinka 🌻 na doła, to my dobrze robimy :) pisz kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp- mam nadzieję, że wygrywasz w walce z chorobą ❤️ Gosiaczkowa - koniecznie daj znać jak sprawy z pracą stoją ;) a ja już dawno nie szalałam na żadnym disco (nie licząc tańców na wyjeździe :P).... najbliższa taneczna impreza zapowiada się za dwa tyg :) mania - niezła impreza Ci się szykuje....zaporszenia, knajpa no no! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ---- Porządki. Z Ciebie to zuch dziewczyna! 🌼 Dlatego właśnie, że mi się sprzątać nie chce zapraszam gości do knajpy ;D Po rozstaniu z byłym zaczynam widzieć, że jakieś inne życie istnieje :-) Np widzę, że jednak mam znajomych, trochę o nich zapomniałam tylko. Kurde, ale dziś to chętnie przytuliła bym się do jakiegoś silnego męskiego ramienia :/ Ta pogoda czy co, ale czuję kierunek na doła. GOSIACZKOWA --- GDZIE TY JESTEŚ NA BOGA!?!?!? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonkis mi sie uaktywnil :( ja nie wiem stary facet a nie rozumie co to znaczy jak sie go wyprasza zamyka za nim drzwi i na dodatek przelkreca zamek!!!!!!!!! ehhhhhhh malinka - ;) minie minie u mnie taki sredniawy ale juz jest lepiej ;) mani a- gdzie ty robisz te party ???? moze sie zbiore i zawitam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra wpadaj! :-) znalazłam fajne miejsce na Tamce w W-wie. Teraz jakiejś fajnej muzy szukam. Że nastrój dziś kiepawy, to na zgrywałam jakichś smutów. Do kosza z tym! :-D Ech też żonkosie... takiemu jednemu mojemu po 7 miesiącach się przypomniało, że żonaty i dzieciaty. w sumie to mu się nie przypomniało, tylko coś mnie tknęło i zaczęłam pytać... Ale ciężko było do siebie wrócić po takiej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z domu już nadaję ;) Mania - ja tam za bardzo zuch to nie jestem, ale czasem trzeba coś sprzątnąć, żeby chata brudem nie zarastała ....tymbardziej, że W. uczulony na kurz hehehhe Cadra - goń drania! dla takich zero litości! Też miałam historię...koleś zapomniał powiedzieć, ze ma narzeczoną i planuje slub... nie przeszkadzalo mu to przyjeżdżać do mnie na weekendy... pewnie jej mówił że to delegacja. Palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała --- ostatnio jak się wzięłam za porządki, to się domestosem zatrułam... nawdychałam się tego świństwa i całe łapy miałam do wymiany, bo rękawiczki przeciekały ;-) od tego czasu mam traumę ;-D Biedni Ci faceci, takie problemy z pamięcią... :-D Jak temu mojemu zamknęłam drzwi przed nosem,za te wszystkie świństwa, to zaczął mieć do mnie pretensję, że potraktowałam go jak \"kupę błota\" i że on na takie coś nie zasługuje... Rozbawił mnie tym ogromnie :-D Kłamczuch bezczelny i zdrajca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×