Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hmm... przede wszystkim mam zamiar sie wyspac, moze upieke jakies ciasto... chce mi sie szarlotki... no i spedze troche czasu z M, bo w tygodniu jakos sie mijamy, w niedziele ide na kabaret. a ty maniu? teraz masz ta imprezke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedkend powiadacie, u mnie standardowo, zakupy sobota rano, potem może działka trzeba zamknąc sezon, dokończyc porządki na działłce, cos moja wspominała o jakiejś kurtce czy płaszczu na zimnę, więc ja zawiozzę gdzie zechce, a niedziela :-)) wiecznbe lenistwo, czesto chodzimy naa kabarety, na jaki kabaret Ty się wybierasz? uwielbiamy Kabaret moralnego niepokoju, neonówke, łowcyB, i to całe młode pokolenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza 25, za tydzień. Wszystko już gotowe, tylko muzykę zgrać i tym zajmę się w weekend. W zeszłym roku w wakacje piekłam szarlotkę za szarlotką. W necie znalazłam kilka przepisów i wszystkie wypróbowałam. Pyszne. Teraz musiałam odpuściłam bo mum na diecie i nie chcę jej wodzić na pokuszenie ;-) Ale przedwczoraj upiekłam ciacho czekoladowe.... mniam :-P Dostałam wczoraj od kolegi DVD \"W samo południe - Ani Mru Mru vs Kabaret Moralnego..\" to też się w weekend pośmieję. :-) Lubicie Beatę Pawlikowską? ostatnio czytałam \"W dżungli życia\". Świetna książka. Wczoraj była premiera kolejnej \"W dżungli miłości\" W przyszłym tygodniu organizują spotkanie z autorką. Nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawliokowska jest ok, któss mówił że cejrowki był kiedys jej męzem, ale jego tez lubie, zwłaszcza "Boso przez swiat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mania:) bo juz myslalam, ze stalam sie niewidoczna moje plany na weekend sa zwiazane z praca, a co bede jutro wieczorem robila to nie wiem. pewnie odsypiala, albo pila kulturalnie piwko przy jakims filmiku, bo dziewczyny mi pojechaly do kraka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablobravo --- tak byli małżeństwem. Cejrowskiego lubię, mimo, ze taki specyficzny ;-) Tony Halik też był cool :classic_cool: Chciałbym też przeczytać coś Jacka Pałkiewicza. Sipp --- polec jakiś fajny film, muszę braki nadrobić. Maleństwo --- witaj!!! Masz kawkę I-I? Zostań z nami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest już Was trochę stałych bywalców więc pozwólcie że się przedstawię aby uciąćc wszelkie domysły na mój temat bo jedna z osób potraktowała mnie dośc obcesowo, nie obraziłem sie bo ja nie z tych delikatnych panienek co sie obrazają, 49 lat, zonaty 2 synów 25 i 20 lat, aktywny zawodowo i społecznie, zainteresowania - działka od 3 lat, troche kwiatów troche trawki, jak by kogos jeszcze cos interesowało to....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze ze tu same singielki :-), ale jeśli tak, to napewno jedne bo chcą nimi być, inne zostały nimi z wyboru, a jeszcze innym tak się życie ułożyło, dla mnie to nie ma znaczenia czy ktos jest singiel czy nie, wyznaję zasade Pawlaka (sami swoi), nie dziele ludzi na singli i w zwiazkach, ludzie są mądrzy albo glupi, ( nie powiem abym osądzał, wyrabiam sobie tylko swoje subiektywne zdanie) ostatnio widac też wiele szarości, wielu ludzi jest poprostu nijakich, pozamykanych w sobie, skad to się bierze, kazdy dobrze wie skąd "bo kazdy ma swojego mola co go gryzie" nawet Ci usmiechnięci od ucha do ucha , ich tez napewno dopada zwatpienie, ale dobrze ze się usmiechają, usmiech otwiera każde drzwi dlatego ładnie i szczerze sie do was usmiecham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by juz była nadopiekuńczość, a taki nigdy nie byłem, więc niby dlaczego miałbymim szukać, ja z nimi zyc nie będe , nie widze powodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papcio masz syna prawie w moim wieku;) nie ma top jak szybko pisac. oki ja sie zaraz moge odmeldowac z roboty, a jutro mam sie znowu na 7 tu zjawic, co za porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez byłem w Twim wieku :-) i kiedys Ty będziesz w moim :-), abys mile wspomniała właśnie tą (tę) chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×