Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość kwiatek na niebie
a można się do Was dołączyć??? czy to zamknięta grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczaczek
nie wolno! nu nu nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
taaaa singielka , jakoś tak od roku, ale czuje się jakby to bylo caaale życie...;))))))))) a czemu nie wolno??trzeba spelniac jakieś warunki?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczaczek
trzeba usunąć z nicka "kwiatek" ;-) był tu taki jeden i źle się nam kojarzy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczaczek... nie wolno lecz szybko :P kwaitek na niebie to i tak dlugo jak od roku :) ale to tak z wyboru? czy braku odpowiednich kandydatow na partnera?;) fakt..czasami wieczorkiem brak miziania po pleckach...ale coz...trzeba sie wtedy wziasc w garsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
zwlaszcza teraz kiedy nadchodzi zima a mnie jeszcze plecki bolą;))))) tak chyba raczej z wyboru. po moim związku spotykalams się jeszcze z kimś przez kilka miesięcy ale okazalo sie to totalnym niewypalem...i gdzie są normalni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
zwlaszcza teraz kiedy nadchodzi zima a mnie jeszcze plecki bolą;))))) tak chyba raczej z wyboru. po moim związku spotykalams się jeszcze z kimś przez kilka miesięcy ale okazalo sie to totalnym niewypalem...i gdzie są normalni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
ja się wybieram na masaż:)))) mam w pracy koleżankę, która usilnie mi przypomina ,ze nie mam faceta np ostatnio sie mnie spytala co robie wieczorem? powiedzialam, że kino a ona od mnie- tylko nie idz sama...hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :D wiesz mania od tego patrzenia to mi gałki oczne wyskoczą ;-) a u Ciebie jak to wyglada???? ino spoglądanie??? czy jakiegos eksponata masz w domcu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim witam nowe:) ja po pracy, na razie wszystko jest nowe i troche dziwne, wiec nie bardzo moge powiedziec jaka jest atmosfera itd. ale wynudzialm sie strasznie bo wdrazalam sie w ISO. no i w sobote np tez musze isc do pracy... no ale coz, bedzie dobrze:) jak na razie nie zasypiam na stojaco, mimo pobudki przed 6, a nawet zaraz jade na trening:) milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania to jak go pogonilas to widocznie juz Cie oczęta bolały... od tego spoglądania ;-) a teraz to jestes "jedna z nas" i spoglądasz sobie do woli ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
:))))) dzieki za włączenie do grona koleżanka mnie irytuje ale co tam, na szzescie mam jeszcze inne normalniejsze...ona chyba mysli , ze przychodze z pracy, opatulam sie kocem, serial, ksiazka, czekolada i zastanawiam się czemu nie mam faceta no choć czasami takie wieczory mam;)))))) a Wy też singielki czy już zajete? staram się czytać topik, ale jest oooogromny ja już po pracy i też idę dziś poćwiczyć troszkę mielo wieczorku życze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek miej ja w nosie jak tutaj przedmowczyni pisala, dzis jest pieknie kolorowo jutro...szczescie szlag trafia my mamy taki komporft psychiczny...ze jutro sie niedowiemy ze nasz ukochany nas zdradza :/ wiadomo ...sa plusy i minusy ja jestem sama,(mam syna i narazie on jest moim jedynym facetem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek na niebie
happy.femina - czyli męzczyzna w domu jest:)))) juz w domu, dziś youcan dance, nie wiem czy ogladacie ale ja bardzo lubię. mi różne rzeczy przychodzą do glowy.. zwykle mialam duzo znajomych ale jakos sie zlozylo ze w pewnym okresie moje 3 przyjaciolki tez singielki wyjechaly z Polski z różnych powodów, jedna teraz wraca, ale sam fakt, że poczulam co to znaczy samotność... do tego sama mieszkam dopiero kilka miesiący, ciesze sie, że mam wlasne mieszkanie, ale wiecie jakto jest czasami, zwlaszcza wieczorami... ciesze się, że moge się tutaj troszke wyżalić. postaram się przeczytac topik, zeby sie dowiedziec paru zreczy o Was... jak spędzacie wieczór??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×