Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Mania – nie lubię gorzkiej :O chyba, że to zielona…. Myslisz, że gorzka by mi pomogła??? ….nieeee…. jestem przed i te noszenie to dlatego… Cholera …mam wizytę u gina na poniedziałek…będę miała @ jak nic …..a czekałam półtora miesiąca w kolejce :O No i co ja mam zrobić??? Przekładać? Czy iść i po prostu pogadać o nurtujących mnie problemach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to taki ból. Zrób coś miłego dla siebie, to pomaga. Muzyka, kąpiel,... A czoko lubisz? Ostatnio szprycuje się magnezem z wit. B pomaga zwalczać te napięcia i E uspokaja organizm - wystarczy 400 j.m. dziennie. Ja tam bym do gina poszła, jeszcze jak takie terminy odległe. Trzymaj się Biała --- niech moc będzie z Tobą :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala, Mania 🌻 🌻 Biała a co Ty taki ranny ptaszek jestes??? codziennie tak rano musisz wstawac???? w szoku byłam jak zobaczyłam o której Twój wpis pojawił sie dzis na kafe :) piję kawcię i się \"mobilizuję\" do pracy...juz zebranie rano miałam...bleeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) wrocilam no prawie wrocilam do zdrowia po dwoch dniach majaczenia w goraczce :( chcialam sie wylezec w lozeczku pare dni n i sie wylezalam z mega grypa :( Gocha chyba cos w tym sekrecie gocha faktycznie jest ;) jak dzis bedzie imprezka wieczorna to sie zglaszam ;) a poki co to milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówka życzę Cadra :) Biała...ja bym nie rezygnowała z wizyty u gina, skoro tyle na nią czekałaś...najwyzej pojdziesz pogadac i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ja dalej walcze z przeziebieniem, szczegolnie mnie drapie w gardle i nie moge sie tego pozbyc :( Gosia chodzi Wam o ta ksiazke ,,Sekret\'\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 🌻 👄 wracaj nam szybko do zdrówka...moze jakiegoś grzanca z miodem na gardełko zastosuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania wiem ktore, w Polsce czasem je kupowalam na gardlo. Niezle byly. Ale tutaj pan w aptece wcisnal mi jakis spray VIcka, no niby byl dobry jak mnie bolalo. Tylko ze teraz to mnie tak intensywnie drapie i ten spray na to juz nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pracy zjadlam, zdobilam obiad na jutro i zaraz jade na trening. w pracy jak na razie nic konkretnego mi nie daja do roboty, bo nie ma nowych zlecen ktolre moglabym prowadzic od poczatku, a te ktore sa sa juz \"rozdane\". jak na razie nie mam swojego biurka i kompa, bo dopiero szykuja dla mnie lokum i siedze na miejscu jakiegos kolesia co jest chory i wraca w poniedzialek, wiec od poniedzialku znowu sie wszystko pozmienia. kurcze w sobote jeszcze musze isc do roboty:( buuuu dziewczyny jada do kraka a ja musze isc do pracy a mialam jechac z nimi:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a dziś tu będzie jakaś imprezka??? normalnie alkohol chyba by mi dobrze zrobił.... jakoś nie w sosie jestem :O no ale to pewnie dlatego że taki dzień cyklu a ni inny.... Byłam po pracy w mieście, dopiero wróciłam, zupełnie NIC nie kupiłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś - odpiszę w weekend dobrze Kochanie? Strasznie dużo się wokół mnie dzieje teraz, nie wiem, na co przenosić swą uwagę, w co wkładać ręce. Ale myślę o Tobie non stop ;) Czujesz na policzkach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala akhomi tez by sie przydal duza lampka czerwonegho winka za mna chodzi ale nie moge :( jeszcze buuuuuu chyba w weekend sie spije.......... dzienki dziewczyny za w2sparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sałatkę z tuńczyjka na jutro ;) wpadneicie?? Cadra - ale Cie powaliło :( ....ale sama sobie chorobę wywołałaś, sama słyszałam jak piszczałaś, że chcesz zachorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dzisiaj z pracy tak z przyczajki:D moze nikt mnie nie przyuwazy. nietomna jestem na maxa i pije juz 2 kawe. mam nadzieje, ze uda mi sie oprzytomniec. musze kupic samochod, bo na razie robie za szofera dla mamy a pozniej jade do swojej pracy i przez to musze co najmniej 20 minut wczesniej wstawac i wychodzic z domu:( gos-- co to za ksiazka sekret?? ja wczoraj w necie wyczytalam o jakiejs ksiazce \"łaskawe\" podobno swietna, ale nie ma jej jako ebook:( a kupowac jej mi sie nie chce:) zostawiam wam dzbanek kawy i biore sie za odwirusowanie kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×