Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka. ja umieram, dopiero weszlam do domu. po pracy musialam zrobic zakupy, a teraz mam zrobic obiad. w pracy luzik, a jednemu panu bede musiala kupic piwko, bo przegralam zaklad. no ale przynajmniej bylo wesolo. aha i stwierdzili, ze na kierownika to oni mnie nie chca bo ich za bardzo poustawiam:) zmykam gotowac obiad mania-- udanej imprezki, i najlepszego na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja umieram, dopiero weszlam do domu. po pracy musialam zrobic zakupy, a teraz mam zrobic obiad. w pracy luzik, a jednemu panu bede musiala kupic piwko, bo przegralam zaklad. no ale przynajmniej bylo wesolo. aha i stwierdzili, ze na kierownika to oni mnie nie chca bo ich za bardzo poustawiam:) zmykam gotowac obiad mania-- udanej imprezki, i najlepszego na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :( Znacie cos dobrego na utrate glosu? Bo przez to przeziebienie moge teraz mowic tylko szeptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) podły humor mam już na szczęście za sobą ;) Jak Wam mija weekend? Ja postanowiłam odgruzować swoje mieszkanko :) przez ostatnie dni jakoś nie miałam do tego głowy. Malinka niestety nie znam żadnego złotego środka :( ale na gardło zawsze pomaga mi strepsils dolointensive - nie wiem czy pomoże na utratę głosu, ale zawsze możesz spróbować :) Życzę zdrówka wszystkim prychającym i miłęgo wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend, weekend i po weekemdzie... byłam wczoraj w teatrze :) wróciłam jak zawsze z postanowieniem, że będę chodzić częściej :P dziś mam wolne :D:D:D:D:D:D:D Wszystkim życzę udanego tygodnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ale Ci dobrze z tym wolnym dniem......... ja dzis ambitnie chialam przyjsc w poniedzialek do pracy jako pierwsza... obudzilam sie o godz 6:00 i na 5 minut zamknelam oczka..... własnie 5 minut temu \"ambitnie\" wkoryczylam do miejsca pracy :( bez komentarza ........... milego slonecznego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papabravo jak Twoje porządki działkowe? Mój sezon działkowy (a w zasadzie to mojej mamy, a mój tylko z doskoku) powoli dobiega końca ;-) Cadruś faktycznie ambitna godzina ;-) ale przynajmniej wyspałaś się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 byłam dziś u dentysty, co prawda byłam bliska omdlenia, ale wszytko zakończyło się dobrze:) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! witam przy porannej 2 kawie. widze, ze \"szalenstwo\" pisania opanowalo topik milego dnia i zostawiam dzbanek kawusi dla niedosypiajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia bidna Ty takie traumatyczne wczoraj mialas przezycie... dzis chyba lepiej?;-) sippelsweg...jak kawusia??? moja nawet daje rade... wiec dzis mamy kochane piekne panie kolejny dzien do zdobycia powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) też zyczę wam tyle słońca ...ile dzis jest za oknem :) i takiego nastroju w duszy :) piszcie czasem tutaj... szkoda mi tego topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało czarna :) kazdy kryzys przetrwamy bo my silne kobitki jestesmy :) witam w klubie tych co nie pala...alez mamy zdrowe płuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×