Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi - a co u Ciebie?? ....wczoraj mignęła mi na topie Twoja skrzywiona mordka ":O" Dzieje się coś niedobrego??? mam nadzieję, że to tylko chwilowe niezadowolenie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko przywitam i zmykam...nie mam humoru więc nie będę Wam psuła dnia :) ale poczytuję od czasu do czasu co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwe mam pierwsza od poprzedniego wpisu. nawet nie wiem juz jak sie nazywam. glowa mnie boli i ogolnie chyba za duza ilosc kofeiny plynie w mojej krwi:( czas na zielona herbatke:) no ale juz mam swojego kompa, jeszcze siedze na starym, bo nowy nie ma kabla sieciowego, a nie mam komu podpierniczyc:( no ale zostalo 2 godziny, wiec moze jakos przezyje:) wczoraj kolezanka wyprostowala mi wlosy i dzisiaj w pracy panowie najpierw sie przygladali i zastanawiali co sie stalo, a na koniec stwierdzilim ze kobieta zmienna jest i ze lepiej nie zadzierac z nia:) oki ide wstawic wode na zielona herbatke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie melancholijnie i nostalgicznie wzięło po tych trunkach... Ale też przekonałam się, jestem bliska wyleczeniu całkowitemu - a na pewno coraz bliższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La despedida No hay más vida, no hay No hay más vida, no hay No hay más lluvia, no hay No hay mas brisa, no hay No hay más risa, no hay No hay más llanto, no hay No hay más miedo, no hay No hay más canto, no hay Llévame, donde estes Llévame Llévame, donde estes Llévame Cuando alguien se va, Él que se queda sufre más Cuando alguien se va, Él que se queda sufre más No hay más cielo, no hay, No hay más viento, no hay No hay más hielo, no hay No hay más fuego, no hay No hay más vida, no hay No hay mas vida, no hay No hay más rabia, no hay No hay más sueño, no hay Llévame, donde estes Llévame Llévame, donde estes Llévame Cuando alguien se va, Él que se queda sufre más Cuando alguien se va, Él que se queda sufre más Sufre más... Sufre más...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny tekst... Pasujący do dzisiejszego dnia, więc postaram się go jakoś przetłumaczyć. Z góry przepraszam za ewentuane błędy ;) Pożegnanie Nie ma już życia, nie ma Nie ma już życia, nie ma Nie ma już deszczu, nie ma Nie ma już bryzy, nie ma Nie ma już śmiechu, nie ma Nie ma już płaczu, nie ma Nie ma już strachu, nie ma Nie ma już śpiewu, nie ma Zabierz mnie, tam gdzie jesteś, zabierz mnie Zabierz mnie, tam gdzie jesteś, zabierz mnie Kiedy ktoś odchodzi, ten kto zostaje, cierpi bardziej Kiedy ktoś odchodzi, ten kto zostaje, cierpi bardziej Nie ma już nieba, nie ma Nie ma już wiatru, nie ma Nie ma już lodu, nie ma Nie ma już ognia, nie ma Nie ma już życia, nie ma Nie ma już życia, nie ma Nie ma już złości, nie ma Nie ma już marzenia, nie ma Zabierz mnie, tam gdzie jesteś, zabierz mnie Zabierz mnie, tam gdzie jesteś, zabierz mnie Kiedy ktoś odchodzi, ten kto zostaje, cierpi bardziej Kiedy ktoś odchodzi, ten kto zostaje, cierpi bardziej cierpi bardziej... cierpi bardziej... To tak mniej więcej. Nie jestem tłumaczem, a hiszpański wiecie jak znam. Niemniej chciałam się nim z Wami podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ludzie mają różne poczucie humoru ale pomimo wszystko podsyłam W celu rozproszenia nudy w samolocie postepujemy zgodnie z ponizszym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kladziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Wlaczamy; 4. Upewniamy sie, ze osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Wl±czamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy glowe ku niebu i poruszamy bezglosnie wargami; 7. Bierzemy gleboki wdech i klikamy na nastepujacy link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedz±cej obok i zagl±daj±cej nam przez ramie jest b ez c e n n y tylko bez polityki i przekleństw itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! witam rowniez, juz troche bardziej do zycia, bo rano to nawet 2 kawy mi nie pomogly do zastartowania systemu:( teraz juz cos kontaktuje zostawiam kawusie i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp dzis sie wreszcie uda ;) Można powiedzieć, iż wynajmuję komputer :D Za ciasto od młodej damy ;) I mam kryzys :O Wiary :O Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatka
wsadź sobie swoje rady w stare kawalerskie dupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadeczku. pojedz do mnie na chwile to ja ci powiem gdzie ty sobie mozesz swoje obelgi wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos--❤️ Slonko pisz na @ albo na gg, bedziemy wlewac w Ciebie wiare. razem damy rade:) ja dzisiaj jestem zabiegana jak nie wiem co, musze jakis mocniejzy silnik sobie w tylku zamontowac zeby nadarzyc:( zostawiam kazdemu kubek zielonej herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×