Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sippuś - mam loki jak prawie Ty!!!! :D:D Szkoda, że zaraz wyjdę na zewnątrz, mgła mnie spowije i wszystko się rozleci, ale... Nieźle mi w loczkach :P Zresztą... ładnemu we wszystkim ładnie :P Nie będę tutaj marudzić. Mam kryzys po prostu. Normalne. Każdy czasem ma gorszy dzień. Ja mam dziś. Jutro będzie lepiej. Na maile sukcesywnie odpisuję ;) Tylko trzy koty, wielki pies i dwie małe dziewczynki mi przeszkadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam dzisiaj do fryziera w celu podciecia wlosow tak by sie zaczely ukladac. od fryziera wyszlam z polowa wlosow. jak na razie sa proste wiec nie wiem jak wygladac bede w kreconych... no ale ogolnie doznalam szoku jak zobaczylam dlugosc wlosow.. niby teraz jest wszystko ok, ale co bedzie jak sie skreca tego nei wie nikt. a powiedzialam fryzierce, ze chce wlosy zapuscic... tak poza tym to wlasnie skonczylam prace w drugiej firmie i ledwo zyje. pije piwko coby szybciej usnac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa szukasz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie mgliscie i mzawkowo :D uwielbiam taka pogode, szkoda tylko ze musze byc w pracy :( milego ponurego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!! Przez Kafe faceta nie szukam :P Zreszta i tak żaden nie spełnia mojej długiej listy cech pożądanych u osobnika męskiego ;) U mnie też mgliście. Zaraz zostanę wchłonięta przez aurę, bo juz jedna nogą wychodzę. Sipp jak włosy?? Mi kiedyś jeden tak pięknie podciął końcówki, że z długości do pasa miałam... do ramion Dopiero później się dowiedziałam, że on z gatunku tych tnących według własnej wizji Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa :-), podaj co tam jest na tej liście oczekiwań :-) sipp :-) cadra:-) Biała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, Kwiatka byś nie poznała? no co ty :P nie chcesz chlopaka z Limanki miec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szokujące dzis pustki…. Gdzie się podziewacie?? Aż tyle pracy??? Czy może ciekawsze zajęcia??? Czy inne powody??? Ja się dzis za wiele nie napracowałam…. Ale jakoś czuję się zmęczona. Chce już do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) i graja świetna muzyke!!! polecam piosenke parzydełko w róznych 4 odsłonach, jest wyyyyyyjebista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie dzis nie chce, od tej pogody notorycznie boli mnie glowa :( Najlepiej to chyba sie gdzies zaszyc i przespac jesien i zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też sie przyłączam do tych którym się dziś nie chce :) :) żeby mi się chciało...tak jak mi się nie chce :) :) :) pozdrawiam dziewczynki :) i Papcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - super to z linka;) Ja mam dziś całkiem niezły humor. Pochodziłam po parku, odwiedziłam koleżankę, nawet byłam przejazdem na tej Limance wspomnianej ;) Żadnych wartych uwagi mężczyzn nie widziałam ;) Teraz najchętniej poszłabym spać, ale tyle jeszcze do zrobienia... Cechy, jakich wymagam u faceta? - mądrość - inteligencja + umiejętnośc uczenia się na doswiadczeniu własnym i cudzym - dojrzałość emocjonalna - poczucie humoru Tak z grubsza ;) Miłego wieczoru 🌼 Meleństwo??? Gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, bo ja z pracy pisze ;) zaraz na rzeczoną Limankę sie zbieram ;) kurde nie gadaj bo sie okaże ze niedaleko siebie mieszkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja tez juz na posterunku od okolo godziny. pije kawusie z miodziem:D i mam nadzieje, ze nie bede dzisiaj miala az takiego zapierniczu jak wczoraj, bo wczoraj to nie wiedzialam wieczorem jak sie nazywam nawet tak bylam wypluta:( zostawiam wam kawusie i biore sie za prasowke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja juz po prasowce ale przed kawa i sniadaniem ..... duzo pracy mnie dzis czeka :( standardowo nie chce mi sie pracowac i poszlabym do domu spac :D pozdrowienia for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa ja wole mlodszych :P ale jakis materacyk albo lozko polowe Ci zorganizuje :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra, ile lat mlodszych lubisz? :P moze bym sie nadal ;) czesc w ogole wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×