Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biała, ty całuśnico 👄 :) nie ma dzis kolezanki i mam w c h u j roboty... a wieczor spedze znów przy kompie, za niedlugo bede ślepa jak kret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi- skwara mi wyskoczyła :( więc tylko na topie mogę dać upust swym ustowym potrzebom :P Malinka – jak tam sprawy z Panem Hiszpanem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzien doberek dopiero o tej porze :( w koncu mam sekundke wolnego - gdzie te dni kiedy siedzialam leniwie przed kompem ....................................................... ehhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zwijam do domku :) a w zasadzie na miasto Pogoda jest do d.... ciemno za oknem :O Cadra - zajrzyj na gmaila 🖐️ Narka! Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda nieciekawa :( Ja chce juz lato! Biala sprawy ukladaja sie jak najlepiej :) Jedynym problem jest to ze nie widzimy sie tak czesto jak bysmy chcieli, bo dzieli nas jakies 35 km i oboje mamy sporo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :) znów masz @...musiałam komuś się wygadać... zapomniałam że poszłaś po pracy na shopping...i jak tam? dużo mierzenia było? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - coś tam skrobnęłam @ nie zakupiłam nic, ale pomierzyłam trochę. Juz mniej więcej wiem w czym mi lepiej, a co zupełnie do mojej figury się nie nadaje. W jednym miejscu dowiedziałam się, że mam za dużo w talii względem piersi, a w innym, że moja figura jest idealna do tego typu kiecek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - 35 to nie aż tak znów dużo :) aczkolwiek jest to pewne utrudnienie Trzymam kciuki, za dalszy rozwój relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno monologów nie było co? hehhehe ja wyszłam z wprawy..... hm...nigdy wprawy w tym nie miałam :P ale jak już mam sekundkę to popisze odrobinę, Wy wszytskie jakoś się ociągacie :( ech ten brak czasu.... Nie uważacie, że ten czas coraz szybciej goni??? normalnie dzień mija za dniem.... Chyba, ze u Was jest inaczej??? Komuś ciągnie się czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło Cię tu \"widzieć\" Biała 👄 zaraz poczytam @...trochę popracowałam, teraz zamierzam się trochę porelaksować przy TV :) fakt..w tego typu sklepach można się nasłuchać na temat swojej figury i w ogóle tego co rzekomo komuś pasuje a co nie...;) miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przy sniadanku i herbatce ładnie dzis, sloneczko swieci, mam ombitny plan przejsc sie na solarke dzis, nie bylam chyba z pol roku, a brak slonca i w ogole zima zle na mnie wplywa, poleze 10 minut i moze mis ie humor poprawi, nie mam motywacji do pisania tej jebanej pracy, nie moge sie zabrac, wymyslam tysiac powodow zeby nie pisac, wydzwaniam po znajomych, gotuje!, sprzatam, latam jak kot z pęcherzem... a czasu coraz mniej, oj bedzie płacz i zgrzytanie zębów za tydzien, dostane wpierdziel od promotorki i tyle dobrego na swięta bede miala... biala, ja sie dowiedzialam, ze mam nieproporcjonalną bbudowe ciała w sobote, jak mierzylam kurtki narciarskie, dopiero L ma dobry rękaw, natomiast rozmiarowo oczywiscie dobre jest na mnie XS i S. ale kurteczki bombowe, w moich kolorach... znacie jakies strony gdzie mozna znalezc ładne sukienki wieczorowe? ufff. milego dzionka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi 🖐️ niestety żądnych stron nie znam też wybieram się na solarium, ostatnio byłam 6 min i na samopoczucie pomogło, dziś zwiększę dawkę :) Może i fryzjera odwiedzę, bo czuję się zaniedbana :O z pisaniem pracy doskonale Cię rozumiem :) też tak miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosika kiedys podawala linka i tam mi sie 3 sukienki podobaly.. ale nie pamietam kiedy to było, a nie chce mi sie przeglądac wszystkich stron.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym roku czeka mnie kilka wesel i trzeba zaczac myslec o kreacjach no i oczywiscie na sylwestra tez! niby tam mam pare sukienek, niektore sa za duże na mnie, albo krótkie, a chcialabym zakryc nogi, bo po kilku godzinach tańca puchna mi strasznie kostki i nieestetycznie to wygląda... chcialabym jakąś zwiewną, długą suknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w tym roku kiecka na sylwestra nie będzie potrzebna... Gocha ja się pojawi to pewnie namiary na tamte kiecki Ci da…może jeszcze pamięta ;) jak coś to ją na privie zagadnij :) W ciągu godziny pracowałam dość intensywnie :) czasem przez cały dzień tyle nie zrobiłam :P ....ale pewnie za chwile mój zapał zniknie równie nagle jak się pojawił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja dopiero teraz sie odzywam i przychodze z kawusia bo wczesniej nie mialam czasu. ja na sylwka juz kupilam kreacje, dalam nawet do lekkiego przerobienia bo byla bez ramiaczek a z moim biustem nei jest to najlepszy pomysl. sylwester jak go dozyje to zapowiada sie ciekawie;) pozdrawiam i do nastepnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mmnie zmnowu ranek o tej porze :( ehhhhhhh maila sprawdze jak sie troszke odrobie bo mam masakre - az w koncu chyba zwolnie i pojade do domu sie wyspac bo ostatnio snmu mi brakuje :( u mnie dzis slonecznie tak marcowo a nie grudniowo milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za :) Biała, czytałaś moje \"rewelacje\" dzisiaj??? :( no proszę, dziewczyny juz plany sylwestrowe mają...ja nie wiem jeszcze co będę robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla ja podobnie jak Ty nie mam jeszcze planów sylwestrowych:(:( Ale mnie od wczoraj cholernie gardło boli:(:( zaopatrzyłam już się w jakieś medykamenty, zobaczymy co z tego wyjdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że dziwnie czyta się ten topic... Może dlatego, iż nie jestem na bieżąco, ale właściwie i tak zostawiacie tutaj tylko wpisy z informacja, kto komu maila wysłał. To odpowiem na pytanie Maxi. Przykro mi, ale nie pamietam, jakie sukienki tutaj zamieszczałam kiedyś, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa 😘 Kasiunia – mnie też gardło doskwiera….ssam holinex na zmianę z neoanginem, i od czasu do czasu łykam syropek. Mam nadzieję na szybka poprawę :) Olla – czytałam, jasne, że czytałam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 👄 dziś jest TEN dzien! wiesz... denerwuje sie...Ech! na razie piję kawcię... Gosia, kasiunia 🌻 Sipp...nie ma Cię? to ja zostawiam po kubku kawy :) tak w zastepstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×