Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No ladnie sie tu dzieje :( Z nikim nie zamierzam sie zegnac, bo ja sie nie zgadzam i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admmin
Ten topik umarł śmiercią naturalną, wiec go zamykam. THE END!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie przy porannej kawusi musze przyznac, ze wpadam tu przez sentyment. nie pisze co u mnie bo stracilam zaufanie do tego topiku i wole utrzymywac swoje zycie z dala od dyskusji publicznej... na pewno bede starala sie utrzymac znajomosci ktore tutaj powstaly, ale juz raczej droga prywatna niz kafeteryjna. tak wiec zgodnie z dotychczasowym zwyczajem zostawiam dla kazdego kubek kawusi i zabieram sie za pracke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was od dawna
Szkoda, że Gosiaczkowa odeszła chociaż rozumiem jej pobudki. Zaczęłam czytać ten topic będąc świeżo po rozstaniu, Gosia też zżyłam się z jej emocjami, bo przeżywała to co ja. Będzie mi brakować jej sposobu pisania, humoru, jej osoby po prostu ale może jeszcze gdzieś kiedyś... Trzymaj się Gosia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie sie czuje... jak to czytam... wszystko ma swoj początek i koniec , ale kurna bez przesady... nie róbta se jaj dziewuchy, zamiast sie spotkac w knajpie na piwie (fizyczna niemozliwosc) to mamy okazje pogadac tutaj, kazda z nas mieszka w róznych czesciach kraju, ba nawet świata, wiec miejmy sobie ten kącik tutaj, Goska nie przesadzaj... wracaj. co to ma znaczyc??? noz kurwa, nie wlacie w pręta laski!!!! ze tak powiem kolokwialnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jak nam tu zle i teraz dziwnie i nieswojo to sobie same zalozmy jakis topic i tam sie przeniesmy :D ile razy sie naczytalam ze mamy tu kolko wzajemnej adoracji itp, to sie przeniesmy i zwolnimy miejsca nowym, a my bedziemy sobie \"gadac\" po naszemu w innym miejscu - kto bedzie chcial to nas znajdzie a wiekszosc podgladaczy czy pomaranczy zajmie sie soba powiedziala c a d r a :P hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja!!!!!! ale się narobiło!!!! niefajnie się narobilo!!!! :( Biała...kobieto kochana!!!! komu Ty mozesz grac na nerwach??? co za bzdura, odzywaj się jak najczęsciej :) Gosia 👄 rozumiem Cię dobrze... cadra...Twój pomysł mi się podoba!!! bardzo!!!! ja jestem za!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udzielam tak czesto jak wczesniej.. , to prawda- z wielu powodów... ale zaglądam codziennie, chociazby po to zeby pomachać, nie mam żalu ze nie zasypujecie mnie mailami co u was, moze nie jestem zbytnio towarzyska dla was, inny poziom ;), inne podejscie, byc moze okazalo sie ze nie pasuje do towarzystwa, aj dont noł... biala jest wierna w stosunku do mnie, jesli moge tak powiedziec :) jej stosunek do mnie sie nie zmienił :) robi sie niepotrzebne zamieszanie wg mnie... wytykanie sobie kto pisze więcej lub mniej, kto nie zagląda a kto jest stałym bywalcem.. aktualnie wieczorami pisze prace, wiec raczej na tym sie skupiam, w ciągu dnia zagladam, czytam, stale... codziennie. nie musze tworzyc epopei, zeby moc sie zaliczyc do grona topikowego, wystarczy , ze machne, uśmiechne sie, tak mi sie przynajmniej wydaje, a gdybym miala wam cos do przekazania , cos waznego i wspanialego, czym chcialabym sie jak najszybciej pochwalic to sa inne sposoby niz kafe, mam nr tel, gadu, maile wiec moge i tak... i tak tez robie, nie musze tu pisac rozprawek. ja ten topik traktuje jako odskocznie od dnia codziennego, babską nasiadówke, gdzie moge wyzalic sie jak mnie czasem ktos w k u r w i, (np kwiatek) lub tez powiedziec jak to sie zajebiscie czuje bo kupiłam sobie zajebiste kolczyki, czy tez bylam w pieknym miejscu i narobiłam mase zdjęc, proste, codzienne rzeczy......pierdołami takze chce sie dzielic, z wami!!! nie twórzmy nowej filozofii i nie róbmy statystyk kto ile czasu spedza na kafe, z jaką czestotliwoscia pisze i z w jakim czasie odpowiada... miejmy sobie ten swój kącik i pielęgnujmy go na tyle na ile nam pozwala zycie, czas i wszystko co sie dookoła dzieje... do cholery, przeciez nam dobrze było i co sie nagle porobiło!!!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo maxi jak nie pisała to nie pisała....ale jak napisała to w pięty poszło :P święta prawda :) 😘 Lubię tu zaglądac w czasie pracy....nie palę, mój nałóg to ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam zly dzien, w pracy mnie wkur.wilo kilka osob dokumentnie i wszystko mnie drazni. tez mi sie wydawalo, ze ten topik jest po to by moc ze soba pogadac o wszystkim i niczym. ale ostatnio jakos wszystko jest analizowane przez osoby z zewn, wiec wole sie nei wychylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, mnie tez ostatnio drazni wszystko... i wszyscy!!!!!!! a w pracy w szczególności!!!!!!! moze to przejsciowka z pogodą związana, nie wiem, oby sie to skonczylo jak najszybciej bo niestety przekłada sie to na moja wage, ktora ciągle spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maxi-- moja tez zaczela spadac, jak na razie mnie to cieszy, bo chudne tak jak chcialam, ale nie wiem co bedzie jak tak dalej bede leciala... a co do pracy, to bylo wszystko ok, az mnie wkurwili na maxa i teraz sie jeszcze dziwia, ze jestem cicha spokojna i nic sie nie odzywam. kij im w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi pare kilogramów, tak 3 lub 4 by mi sie przydały, bo strach wyjśc przy wietrznej pogodzie bez kamieni w kieszeniach płaszcza..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, ty jestes laska jak marzenie cały czas 🌻 W wie co dobre :P ps. chętnie przyjełabym 5 kilo, przynajmniej cycek by mi sie powiększył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dozyjemy do panieńskiego to nie będziesz musiała używac wyobraźni :P:P:P:P:P tylko teraz to ja nie mam za bardzo czym powalczyć... hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×