Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

muzyczki poslucham w domu;) Sipp Ty swojego N poznalas w pracy?????? Biala a Ty swojego W gdzie? i w jakich okolicznowsciach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-- no czasami nam sie przypomina, ze ja mialam go za buraka figuranta bez szkoly, a on mnie za snobke srajaca wyzej niz dupe majaca:) no coz, na pewno nie byla to milosc od pierwszego wejrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poznałam mojego W.?? hehehe a kto to pamięta???? znamy się kopę lat....z 10 może? generalnie znamy się z pracy, choć nigdy między nami bliskiej współpracy nie było, tyle, że to jedna i ta sama firma....więc nie pamiętam czy poznałam go na sali gimnastycznej np, czy na któejś z wycieczek....czy przez wspólnych znajomych....nie wiem No i tak sobie się znaliśmy sporo lat.....od wycieczki do wycieczki....potem jakieś tam nawet wypady na rowery....zawsze sympatia między nami była....ale i zawsze On był w jakimś związku. Ja tam go tez raczej nie postrzegałam jako kandydata do związku....a nawet jeśli taki moment był, to się rozmył :P No...i przyszedł taki moment że W. zwrócił na mnie uwagę, i zaczął poświęcać mi więcej czasu niż koleżance....i tak mnie w sobie rozkochał :D Za moment będzie 2 lata jak jesteśmy parą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdziłam tam naprawiać auto jak mi się coś zepsuło...:) a A tam pracował jako nauczyciel, gdzie uczy chłopaków mechaniki pojazdowej :D i sama nie wiem kiedy się coś zaczęło dziać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czyli u Ciebie troche podobnie jak u Maxi;) a gdzie nasza Kasia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem;) ale fajne ożywienie na topiku, super:) cześć wszystkim:):) widziałam, że już wczoraj się zaczął ruch, ale że "ostatkowałam" to nie miałam czasu nic napisać, a dziś w pracy też nie miałam czasu Biała- następnym razem zdasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a gdzie i z kim tak ostatkowalas?:) jazda byla :classic_cool: nie moge sie doczekac kolejnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia opowiadaj co to na tej jeździe się działo...że Cię tak przypiliło do następnej? :D :D :D tylko wiesz, mów jak na spowiedzi :D Kasia, super że i Ty się dołączyłaś :) to już niemalże znowu prawie cały "stary" dobry skład tu mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sestunia
o losie co za spamiacz!!!!! oby szybko to usuneli a co do jazdy, to ona sama w sobie mi sie podoba, ta cala nauka:) bo instruktor to zonaty i ma coreczke:) i chbya z 15lat starszy;) ale podsdobno jak bede po pracy jezdzila, to zazwyczaj z jakims innym Kasia no to fajnie , ze masz z kim imprezowac:) szkoda tylko, ze nie bylo zadnych wolnych kolesi:) no chbya ze byliscie w jakims lokalu potanczyc;) planuje ogladac Justyne Kowalczyk ale najchetniej to juz bym spac poszla no ale moze jakos wytrzymaj Dobrej nocki Laseczki🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sestunia
to jest po prostu neidorzeczne! gdzie jest moj post:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss ale sie walnelam w swoim nicku:D to bylam niecierpliwa ja:P 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) fajowo, że wpadacie i piszecie ;) Zostanę dziś ciocią ;) Bratowa pojechała rodzić :) a mój brat z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno niewidziana...
Ja tylko wpadłam się przywitać z Biało-czarną i Setunią 🖐️ (wieki całe na forum nie zaglądałam, a dziś zostałam wywołana i widząc ten temat na wierzchu nie mogłam się powstrzymać ;) ) Miło Was znów tu "widzieć" laski :D [Ciekawe, czy mnie jeszcze pamiętacie ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno niewidziana - hmm....pewnie Cię pamiętam, niestety jeśli wskakujesz tu anonimowo to nie wiem która to Ty....bo dużo tu takich niewidzianych :P chyba, że jesteś Gotowa na wszystko :P ....ale tej tu to naprawdę wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeki nie było, i nie jestem pewna czy z Setunią miałaś przyjemność spotkać się tu na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Setunia to była domowa imprezka:) muszę Wam powiedzieć, ze u mnie już dziś powolutku było czuć wiosnę, mimo tego ogromu sniegu Biała- i jak?? zostałaś już ciocią?? chłopczyk czy dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy mieszkająca sama z facetem w innym mieście - może się przyłączyć ?? heh prawie jak singielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam, ja w pracy zaglądałam ale...zeżarło mi 2 posty więc się wkurzyłam i więcej nie próbowałam pisać! O! mieszkającca z facetem...przyłącz się przyłącz :) my tu też takie singielki i nie-singielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoś wie co z
Gosiaczkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi sie jzu nei cche rozpisywac ale tu zagladalam kilka razy:) 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja wczoraj zagladalam, ale jakos malo bylo odzweu jak bylam w pracy wiec zaniechalam, a pozniej to mialam zabawe w odsniezanie podworka, wiec dzisiaj boli mnie kazdy miesien, o niektorch istnieniu nawet nie wiedzialam:( biala- no i jak dzieciatko? wszystko ok? chlopak czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp a N nie odsneizal?;) wspolczuje Ci odwilz jest ptaszki spiewaja Biala a Ty kiedy masz rozwiazanie?:) Pomaranczko nei wiem kim mozesz byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-- N odsnieza najczesciej, ale wczoraj pojechal na angielski a ja sie wzielam za ciczenie (odsniezanie) na swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Bratowa urodziła wczoraj o 20.35 chłopczyka. Czyli zgodnie z ich oczekiwaniami, byli przygotowani na chłopca i dziewczynka była by dla nich dużą niespodzianką heheheh choć badanie USG przez całą ciążę jednoznacznie płci nie wskazało. Dziecko waży 3150 i mierzy 53 cm. Podobno podobne do mojego brata hehehhe ale nie wiem czy to tak od razu można stwierdzić :P Rozmawiałam z nimi wczoraj, oboje szczęśliwi i zadowoleni. Brat był z żoną do końca. Brtaowa twierdzi, że wszystko wyobrażała sobie dużo gorzej, a nie było wcale źle ;) Pójdę dziś w odwiedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - ja wg terminu porodu rozwiązuję się 30.03 no a jak wyjdzie zobaczymy....podobno można 2 tyg przed terminem tudzież 2 tyg. po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Sipp, też tak mam jak poodśnieżam trochę :) też nie wiedziałam że mam az tyle mięśni które mogą boleć :D biała...ależ ta Twoja ciąża jakoś szybko zleciała...:) a może mi się tylko tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie na szczęście odśnieżaniem zajmuje się tata;) ale teraz jest mała odwilż:) Olla masz rację strasznie szybko zleciała ta ciąża Białej dziś w pracy zgubiłam złoty łańcuszek 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×