Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja tez nie mam sczzescia do facetow. seti- taki brzydki czy inteligencja nie grzeszy? ja to na samych matolow trafiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia jak tam weekend Ci mija? jazda była? :D ewunia, witaj w naszym gronie, zapraszamy Cię na dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przyjecie do waszego grona:) to seti skoro wporzadku chlopak to dlaczego nie chialas? chyba ze niechesz nikogo miec. ja narazie sie nie umaweiam, poczekam az sie cieplej zrobi 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola niestety jazdy nie bylo:) dopiero we wtorek:D Ewunia to ze chlopak wporzadku nei znaczy ze mi podpasowal jako ktos wiecej jak tylko kolega! w koncu nei kazdy kolega to material na kogos blizszego! dlatego pozostaja tylko kolegami! jua ogladam filmy czas na kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Setunia, nie kazdy chlopak jest kandydatem na kogos blizszego, tylko ja juz wiem, ze nie warto szukac ksiecia, ze nie ma idealow. Liczy sie jaki jest dla Ciebie, a nie kim jest. Sama sie o tym przekonalam... Jesli Cie szanuje i czujesz sie w jego towarzystwie dobrze to czasem warto zaryzykowac... ja ostatnio trafilam na chlopaka co ciagle przeklinal nawet w towarzystwie i jakos specjalnie mu to nie przeszkadzalo, straszny arogant z niego byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) ewunia napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś (przynajmniej region Polski), pracujesz? studiujesz? czy co tam jeszcze robisz? :) zgadzam się ze ideałów nie ma...ale Setuni chodzi chyba bardziej o to ze coś musi zaiskrzyć...Facet nie musi być super przystojniakiem to fakt, ale tylko to ze jest dobry też nie wystarczy zeby być z nim w związku...Musi coś zadziałać, jakieś przyciąganie...niekoniecznie tylko stricte fizyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dziewczyny, macie racje, musi cos zaiskrzyc, ale niekiedy chwilowe zauroczenie przeslania nam prawdziwy obraz drugiej osoby, a pozniej czar pryska i zostaje rzeczywistosc. Troche juz mialam rozczarowan i dlatego tak pisze, ale kazda z nas ma swoje doswiadczenia i mozemy sie powymieniac nimi. Czasmi uczucie rodzi sie z czasem, widocznie w tym przypadku zadzialao to tylko w jedna strone. a odzywacie sie do siebie jeszcze? Ja mam 25 lat i mieszkam blisko slaska a Wy gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mamy obraczki! mialy byc za 3 tygodnie, ale okazalo sie ze kruk sie postaral i mielismy tydzien po zamowieniu:D sa cudne:)| nie zrobilam zdjec bo mialam tak zakrecony weekend, ze zapomnialam:D udalo mi sie tez w weekend pity zrobic wiec teraz wyslac to talatajstwo do urzedu i bedzie gitara:) od N na dzien kobiet dostalam zawieszke do kolczyków (kulke ze swarovskiego) a od jednego z chlopakow w dziale dostalam tulipanka;) a za oknem piekne sloneczko wiec mozna powiedziec, ze az chce sie zyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, az milo sie ciebie taka usmiechnieta czyta :) tez mam powody do radosci, ale to nie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniaaa - witam w naszym gronie ;) Sipp - no to super, że Was przyjemnie zaskoczyli z tymi obrączkami :) Mój W. dał mi dziś z rana słodkości na dzień kobiet. Akurat takie co mu kiedys powiediząłam, że takie to chętnie bym dostała na jakąś okazję ;) widać czasem słucha co do niego mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ja też, Maxi i o mnie nie zapominaj i podeślij co tam radosnego się dzieje...:D ja jeszcze nic nie dostałam, ale to tylko dlatego ze z A się zobaczę po pracy :) tzn dostałam z rana zyczenia ale tlefoniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- no to czekam na gg lub na mailu:) sama jestem w szoku, ze jestem taka happy bo mam pierwszy dzien @, boli mnie niemilosiernie i ogolnie czuje sie tak jak zazynana swinka, no ale i tak jestem happy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie orbitreka:) teraz pozekam az przyjdzie i zaczynam cwiczyc bez wzgledu na pogode i na to czy mam z kim czy nie, bo wieczorne biegi solo jakos nie przemawiaja do mnie, tak samo jak bieganie w deszczu, a tu niestety zapowiada sie taka wiosna, ze albo deszcz, albo zimnica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfdffdfds
Ja dzisiaj uskuteczniam brzuszki. To straszne jak straciłam kondycję w przeciągu 3 lat :O Dodam, że jestem szczupła, ale chcę wytrenować brzuch, bo przez chorobę mi go "wywaliło" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Wam życzę wszystkiego naj naj naj :) mój A stanął na wysokości zadania, dostałam śliczny bukiet z róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi, sprawdz @ ja od rana walczę z bólem brzucha :( ciotka przyjechała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- ja wczoraj jechalam na apapie i innych srodkach przeciwbolowych, a na wieczor rozluznilam sie alkoholem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×