Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość toyotka
kawe z miodem musze wyprobowac! ja ostatnio robie herbate tak, ze dodaje do srodka owoce suszone (takie z mieszanek jak na kompot na Boze Narodzenie, sliwki, rodzynki, gruszka itp) fajnie wszystko pecznieje, pychotka tez ;) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię miodu. Chyba, że pitny ;) Tych suszydeł bożonarodzeniowych też :P Śmierdzą mi ;) Herbatę nabardziej lubię zwykłą czarną - mocną :) Albo zieloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
fajnie napisałas Gosiaczkowa-----syszydeł :):):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczkowa, zielona herbata to jakbys trawe wymoczyla w wodzie, błeeee :o a miod bardzo dobry jest, jak tylko nie rozciencza go - do herbaty jak dodasz to... miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te suszone owoce na BN ompot smierdza mi wedznka:D tzn ten kompot BN ak smierdzial, wiec nie wyobrazam sobie heraty z tym, zreszta ja tam pije tylko zielona i czerwona i czasem meliske z pomarancza na lepszy seni i spokojnosc:D jeszcze lubie hibiskusa albo dzika roze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z koszmarów mojego dzieciństwa - chleb z masłem i miodem. Fuj!!!! Zdecydowanie wolałam ten ze śmietana i cukrem :) Herbatka zielona bardzo zdrowa. Niezła jest też biała. A czerwona śmierdzi, jak ziemia z cmentarza :) ;) Sippel - wstawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek mi tam czerwona smierdz czyms innym , nie powiem czym;) a jak zimia to smierdza niektore kawy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) setunia.... jasne że Cię pamiętam!!!! to były czasy. chyba w życiu sie tu nie udzielałam tak długo jak wtedy na tym topiku. On jeszcze istnieje? bardzo fajni ludzie tam byli :) Mnie teraz jest bardzo mało na forum , prawie w ogóle. Czasem coś poczytam , prawie nigdy sie nie wpisuje. Nie mam czasu tu siedzieć wiec nie chce sie wkręcać bo kiedyś tu przesiadywałam maniakalnie :D co słychać u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka oczywiscie, ze sobie istnieje, tle ze nikt juz tam tak nie pisze jak kiedys;) nie ma juz z kim tam pisac;0 ale autorka/zalozycielka wlasnie na nim poznala swoja milos;) Gosiaczek luie Andrusa:D;) fajna pioseneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZ LECHA KACZYŃSKIEGO DLA BRATA :) \"Według Lecha - brat miał pecha \" Co ja ci braciszku Na to dziś poradzę Że w tak głupi sposób Oddałeś im władzę. Wiem, że jest ci ciężko Że serce cię boli Że nawet o rękę Nie prosisz już Joli. Ale jak mówiłem O sztamie z Lepperem To mu zrobiliście Z Kamińskim aferę. Należało trzymać Przystawki przy sobie A byłbyś na pewno Do dzisiaj przy żłobie. Z Kwachem i Donaldem Wdałeś się w debaty A potem z Bielanem Szacowałeś straty. A ja przewidziałem Grubo przed spotkaniem Że cię znokautują Te czerwone dranie. Ale ty mądrzejszy Zawsze byłeś Jarku Chwaląc się, że tylko Ty masz łeb na karku. Mama twym geniuszem Do dziś się zachwyca Choć miała kolegium Za kradzież Księżyca. Teraz mi tu nie rycz Nie udawaj skruchy Bo wiesz, że w kaplicy Ziobro ma podsłuchy. Jesteś dzisiaj chłopie W opłakanej formie Ciemny lud niestety Uwierzył Platformie. Wiem, że masz już dosyć Takiej demokracji W której nie podziela Naród twoich racji. Dlatego też Jarku tak wielką brawurą Optuję wraz z tobą Za demokraturą. Powiem ci braciszku Dzisiaj prosto w oczy Nigdy nie myślałem Ze nam ktoś podskoczy. Mieliśmy armaty, Czołgi, amunicję Ziobrę, Kamińskiego ABW, Policję. I mimo uporu I zbrojnych formacji Pokonał nas Donald I duch demokracji. Nie mieści się we łbie Bracholu kochany Że zabrał nam łajdak Marzenia i plany. Popytaj ty jeszcze Migiem spin doktorów Czy nie szło by jakoś Powtórzyć wyborów. Dziwie się, że Jarku Po dwuletniej misji Na pasku nie miałeś Wyborczej Komisji? Przecież można było Twardo im zaznaczyć Że w razie potknięcia Mają zamataczyć. A dziś, to jedynie Pocieszmy się w biedzie zjedzmy musztardę Po wstrętnym obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia bo nie uwierzę :) kurcze mogłam zostać na tym topiku:))) czyli jednak można na kafe kogoś poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala fajne:D Lotka tak, uwierz, bo tak bylo;) nawet niedawno sie pojawla i to potwierdzila juz sa zaobraczkowani:) nie wiem, czy kojarzysz Bialego kruka;), to wlasnie z nim... widac okazal sie naprwade pawdziwym unikaem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze!!! właśnie miałam Tobie o nim napisać , czy długo jeszcze był i czy sie z kimś sparował.:D Bo właśnie on sie najwięcej udzielał swego czasu ja i Ty i dlatego Was najbardziej pamiętam!!!!!! ojejku ale sie porobiło!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- nie spie od chyba 7 i przygotowywuje sie na prezentacje jutrzejsza. wlasnie do mnie \"moj\" asystent z uczelni dzwonil i mi kilka dobrych rad dal do prezentacji, dlatego siadlam do kompa. biala-- wierszyk przedni:D ja kawusie z miodem pije tez bardzo chetnie, kiedys pilam z cukrem ale mi obrzydlo, z mlekiem tez jakos mi nie smakuje az tak bardzo, wiec sprobowalam z miodem i zasmakowalam, ale praktycznie tylko z miodem gryczanym, bo on nie jest taki slodki jak inne:) co do cherbat to tez pijam tez z farfuclami rzadko, bo mnie tylko te farfucle draznia, chociaz czasami smakuja niezle. a tak na codzien to pije czarna np. greypruthowa, albo zielona, no i meliske i miete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem więcej , kiedyś na maila coś tam pisaliśmy , patrze a on mnie zapisał jako seti :P hehehheeh chyba dużo o Tobie myślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka widzisz jak sie porobilo:D ich przykld przywraca wiare w to, ze w sieci tez mozna, chociaz ja probowalam tak nie raz:P i cos mam pecha za pechem:( z jednym na forum rok poad pisalam , spotkalismy sie i jednak to nie to:( no ale trzeba zyc dalej;) Sipp powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka bo pisalismy tez mejle, piosenki sobie przesylalismy;0 zdjeciami sie wymienilismy:D;) ale to stare , zamierzchle czasy:D ale powspominac fajnie;) moge dac Ci linka do topicku jesli chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowałam swoje rzeczy... Sporo tego, ale może jakiś miły kolega zawiezie mi to do domu ;) Jeszcze godzinka i koniec mojego ostatniego dnia pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek nie urzadzalas zadnego pozegnania??w sumie to chbya pacownicy powinni o tym pomysec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio trochę pod górkę było, bo chciałam w poniedziałek złożyć pracę. Ale drukarki jeszcze mi nie przysłali, internet odłączyli i wogóle było ciężko :( W końcu pojechałam w poniedziałek do promotorki bo chciałam jak najszybciej już złożyć pracę a ona zaczęła wymyślać, kombinować i tylko mnie wkurzyła i namieszała w pracy. Poza tym była bardzo niemiła. Ja rozumiem, że pewnie ma natłok teraz ludzi, ale w końcu ma taką pracę i jej za to płacą. Ale już lepiej podłączyłam internet w innej firmie, czekam na drukarkę i poprawiam pracę, ale mam gdzieś co ona sobie wymyśliła zamierzam napisać tak jak ja uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia... linka nie musisz podawać , sama znalazłam i zaczęłam czytać! to były czasy !!! i te nasze wyrywanie kogoś w supermarketach. Szkoda że te filmiki nie działają co ktoś tam układał o nas heheeh a i chyba sie muszę poprawić bo nie z białym pisałam tylko z tym drugim naszym kawalerem :D oj ale to były czasy to już 2 lata , fajnie sie tak teraz to czyta i wspomina:) a ja nadal singel choć z kolejnym bagażem doświadczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka aaa juz wiem, ze Sticiem pewnie pisalas;) on sie gdzies t blaka po forum:P glownie na erotycznym przebywa;) doczekal sie nawet topicku o sobie, kogos zafascynowal swoja osoba ale cos tez to ucichlo;) ja raczej sie nie cofam i nie czytam co bylo kiedys, tak samo jak taki jeden topick na ktorym z kiims isala;) tez mam tam jakies doswiadczeia za soba ale zadnych powaznych zwiazkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciala by bylo jutro ta godzina to juz bym byla po wszystkim, bo juz serdecznie mam dostyc czytania tego gowna i poprawiania prezentacji, no ale coz, co ja moge, czasu nie przyspiesze, a szkoda:( no ale udalo mi sie do pracy zatrudnic asystenta wiec D, moze mnie w d... pocalowac ze swoja pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - a z D to Ty już tak ofickalnie sie rozstałaś? czy jeszcze nie? jutro cały dzień będę za Ciebie kciuki trzymać ;) i pewnie nie ja jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę, żew grono nasze się powiększa ;););););) nie tylko córki marnotrawne wracają ale i nowe twarze się pojawiają :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×