Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

cześć dziewczyny, mnie burza dopadła w drodze do pracy, a teraz już wygląda słoneczko...przynajmniej powietrze jest świeższe :) też nie chce mi się pracować, ale jakoś się muszę zmusić...zacznę od kawy :D sipp, bardzo fajny gest na przeprosiny :) a co do solarium, to nie chodzę właśnie z powodu takich niespodzianek jak Ty masz...niby pracują tam kompetentne panie...ale...no własnie ;) zamierzam się stopniowo poopalać nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za solarium przed wystawieniem się na ałońce opalenizna jest wtedy zupełnieinna,od razu taka brązowiutka ;) z solarki wolę korzystać przez 8 -10 minut a moje pierwsze razy to w ogóle po 6 minut były, chyba nigdy nie kładłam się na dłużej,niż 10 min z obawy przed własnie takimi niespodziankami, jak dotknęła Sipp .. czas na kawę, nie piłam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic w domu nie robię, bałagan!!! Nawet zaczyna mi przeszkadzać, ale jakoś nie mam sił sprzątać. Karton z naczyniem do gotowania na parze (prezent) stoi w dużym pokoju od wesela…. Szok, nie? Gdzie się podziała moja energia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje dzisiaj posprzatac, albo ewentualnie jutro. zatrudnie N do odkurzania i zmywania podlog a ja sie na scierce przelece kurze i lazienke. do tego jutro bedzie oblewanie dachu. wiec musimy jakies szamanie zrobic. a szczerze poiedziawszy to mi sie nic a nic nie chce. no ale jak trzeba to trzeba. my pic nie bedziemy bo jak dieta scisla to dieta scisla. no ale moze jakiejs wody sie chociaz napijemy;) przegwizdane takie dietowanie w sezonie grillowym a co do solarium to ja mam zawsze takie akcje nawet jak wejde na 5 minut. za pierwszm razem moj brzuch reaguje totalna agresja i pieczeniem... no ale to zazwyczaj po 2-3 godzinach od solarium, a tu dopiero dzisiaj rano biala-- ja slyszalam ze takie zmeczenie moze miec jeszcze jedna przyczyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - co insynuujesz?????? :P My też w planie mamy sprzątanie...tylko nie wiem kiedy. Jak w sobotę nigdzie nie wyjedziemy to chyba od rana z porządki się weźmiemy. Razem szybciej i raźniej :P a jutro po pracy idę paznokcie poprawić, jeszcze je trochę ponoszę skoro już założyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp to ma często prorocze słowa...więc Biała :) przyjrzyj się temu swojemu zmęczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie? :D czyżby W \"źle\" strzelał? :D ZARTUJE oczywiście... się zasiedziałam normalnie w pracy, jakaś nienormalna jestem. Czas się zbierać, do jutra dziewczeta :) No i Biała, nie miałam czasu wejść na tego linka co mi podesłałaś :( ale zrobię to jakoś w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja mam tyle roboty?? :( Nie powinnam narzekać, kiedy szaleje bezrobocie, ale marzy mi sie wolniejszy dzień w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety :) też się cieszę że piątek, planów na weeka nie mam, z wyjazdu nad jezioro nici ;( A. bedzie jutro pracował, skoro w poniedziałek wziął sobie wolne żeby pojechać ze mną do Wwy. Biała, Ty masz plany wypadowe? Gosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpiewniej się w ogródku poopalam jak pogoda będzie, albo nad Zalew wyruszę rowerkiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mają być upały .....chyba jednak gdzieś w okolice Augustowa się wyrwiemy ;) do fajrantu bliżej niż dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci że masz tak blisko takie typowo rekreacyjno-turystyczne tereny :) a propo, wiesz że ja nigdy nie byłam na Mazurach... zawsze jak juz wybieram sie gdzieś dalej to ciągnie mnie nad morze, choć słyszałam że Mazury są piękne. znów zglodniałam :) mam makaronik z warzywami do odgrzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się zbieram :D teoretycznie mam urlop od poniedziałku...ale przez tą sprawę w Wwie jeszcze nie potrafię się cieszyć wypoczynkiem, nie wiem co usłyszę, jaką opinię dostanę...Trzymajcie kciuki, proszę!!!!! :) oczywiście będę do Was zaglądała. Pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla udanego wypoczynku:):) dziewczyny a macie może jakieś namiary na fajny nocleg w zakopanem, blisko centrum?? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasiunia **ja ostatnio nocowałam w Zakopanem w Ośrodku Wypoczynkowym Jaskółka, cena to 60zł-70/dobe ze śniadaniem,w zależności od pokoju. Warunki dobre, lokalizacja super...5 min do Krupówek. Sprawdz sobie ich, mają swoją stronkę w necie. u mnie dzisiaj żar leje się z nieba. Chyba z moich planów rowerowych nic nie wyjdzie. Wczoraj jakoś dziwnie się czułam, zmierzyłam temperature wieczór i miałam 38 st!!!! ale się zdziwiłam...bo innych objawów nie miałam. Mam nadzieje ze to nie od nerek :( bo paskudnie się to przechodzi. Dzis wstałam bez gorączki i na razie jest OK. Najwyżej poopalam się na tarasie w domu...choć póki co nie da się tam wysiedzieć, tak jest duszno. Biała, a Ty w plenerze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - kiedyś mieszkałam w Zakopanem w fajnym miejscu , jak znajde w domu namiary to Ci podeślę. Cena za pokój 25 zł w tamtym roku ....nie jest to same centrum, gdzieś ze 20 minut spacerem do Krrupówek i Dworca, za to blisko do Kuźnic jakieś 10 minut Olla - tak byłam w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia: Droga do Olczy 15 34-501 Zakopane tel. (18) 20-113-83 tel. 0-663-468-908 My nocowaliśmy na piętrze w pokoju 3 osobowym. Obok były jeszcze dwa pokoje. Łazienka jest na każdym piętrze. Na samym dole kuchnia w pełni wyposażona. A dom obok bar Sosenka w którym można było zjeść całkiem niedrogo smaczny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten bar to żadna wykwitna restauracja hehehe....ale jedzenie dobre. To dobra lokalizacja dla tych co chcą po górach połazić, bo do Kuźnic jest rzut beretem a stamtąd praktycznie większość szlaków się rozpoczyna :) Do Krupówek jest nie co dalej ale do przejścia :) Z miejsca byliśmy zadowoleni. W pokojach było czysto, w łazienkach też :) http://www.bystre.e-zakopane.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja jeszcze w ...łóżku :) z lapem na kolanach :D dzięki Biała za troskę, akurat przeczytałam SMSa jak tylko wyszłam z rozmowy, aż raźniej mi się zrobiło że pamiętasz i pytasz :) a A. siedział dzielnie te bite 2 godz pod drzwiami!!!!! cieszę się że mam już to za sobą, teraz poczekam na drugą recenzję... a póki co cieszę się urlopem i zbliżającym się wyjazdem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeee...dziewczyny co się znowu dzieje że takie pustki tu panują? Biała, Gosia, Sipp, Maxi...dajcie jakiś znak. Kasiunia się urlopuje, ale mam nadzieję że zajrzy tu czasem... ja powoli się przygotowuję do wyjazdu, pranie już zrobione :) zostały mi jeszcze zakupy kosmetyczne i spożywcze. i kilka spotkań do załatwienia najlepiej przed wyjazdem...oby się udało. a wczoraj lekko się ściełam z A., to żeby nie było tak różowo ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×