Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka dziewczynki ja weekend spedzilam z D., bylo zaskakujaco milo, nawet sie nie pozabijalismy, wrecz przeciwnie;) zaraz jade do pracy oddac prace. nie powiem bym byla zachwycona tym co w niej zawarlam, ale mam to juz w 4 literach, najwyzej bede miala wiecej do poprawy, ale chce oddac wreszcie calosc i miec to z glowy. jako ze w weekend za duzo nie pospalam to oczka mi sie kleja maksymalnie;) a dotego zaczelam popalac, ale staram sie trzymac by nie wpasc w jakis nalog. gosia-- mnie rozwalilas, normalnie na lopatki:) trapery zamiast szpilek.. niezla musiala byc zabawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mile dziewczeta :) ufffff w koncu nadrobilam z Wami zaleglosci ;) musialam jechac na delegacje z dnia na dzien z pracy :( grrrrrrrr nie znosze takich akcji :( no i oczywiscie jak to zwykle bywa na miejscu okazlo sie ze: 1. brak netu 2. prawie same chlopy i to nie tacy jakich bym sobie zyczyla ;) Gosia - sy;lwester objazdowy wieden-bratyslawa - podobno miejsca wolne jeszcze sa ZAPRASZAM ;) wyjazd z krakowa albo katowic. PS. a chemia jakas sie miedzy panem lat 36 wytworzyla? Biala - ale fajna imprezka ;) az mi sie zamarzylo do jakies domowki... Malinka - wrocilas juz? jesli tak to poprosze o relacje ;) Amelka - jak ja bym chetnie spredzila spokojny weekend w domu :( nienawidze poniedzialkow :( Sipp, Malenstwo - buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) a co tutaj tak cicho ostatnio? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja dzisiaj nie pracowalam, ale za to musialam odreagowac, za duzo spedzilam czasu przed kompem i musialam troche od niego odpoczac:) pozniej moze pojade do D., ale jeszcze nie zdecydowalam czy naprawde mi sie chce. milego wieczorku jak nie pojade to jeszcze tu zajrze do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie skonczylam prace na dzis, w koncu sie odrobilam :) jade do domu i dzis wieczorem siedzie przy komputerku i bede zagladac na kafe, musze badrobic zaleglosci ;) a Wy co dzis wieczorkiem robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cadra ;) napewno będę zaglądać na Kafe :P:P a w zasadzie na ten topik bo już chyba nigdzie indziej nie bywam.... Po pracy przeszłam przez miasto wydałam ponad 100 i nic nie kupiłam :( a poszłam w pogoni za prezentami.... Niedawno przyszłam i się zastanawiam co by tu zrobić? ...może ugotuję coś na jutro?? kupiłam mięso i mielone i na bitki ...nie wiem co wrzucić do zamrażalnika a co przygotować :O Po za tym w moich planach na dzis jest jeszcze pranie (w automacie :P) i może pogapię się bezmyslnie w TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem towarzyszki! 🖐️ biala, ja podobnie do ciebie zamierzam spedzic wieczor, (pranie, jedzonko, tv) poza tym jakas prace mam napisac do szkoły, wiec pasowaloby sie do tego zabrac no i projekt skonczyc bo mnie terminy gonią.... a tak mi sie nie chce, az mnie skreca!! znacie jakies lekarstwo na lenia? sipp, gonia, cadra, malinka, setunia,amelka, malenstwo, 🌻 ale nas przybywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh biała:D zapale jeszcze i zbieram sie ostro do roboty! jak nie wykonam projektu i zawale szkole to wtedy wyladuje pod mostem w kartonie i powiesz mi biala jaka jest metoda na głoda:D tylko kurna chyba pod mostem nie bede miala dostepu do sieci i kafe.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Jeszcze nie wróciłam do domku, dalej leniuchuje ;) Spędziłam świetny weekend, ale z sylwestrem dalej nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) poszlam do sklepu i troche mi zeszlo, nic nie kupilam bo w portfelu pustki swieca :o heheeh czasem sie tak zastanawiam ze ja pasuje do topicu - singielki mieszkajace same traktujace dom jak hotel jak spedzacie dobe hehehheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzilam program - dzis w tv TITANIC :( m a s a k r a :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) Co do prezentów, to sama dziś sobie zrobiłam wielki prezent :) Kupiłam... pralkę :D:D:D Na raty oczywiście, ale... :D Normalnie jest taka śliczna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i mnie wcięło Ta praleczka to tak za 10 miesięcy będzie cała moja, ale co tam :P W ogóle poszalałam dziś prezentowo, bo i dla przyjaciółki już mam podarek na gwizdkę :) Więcej prezentów nie przewiduję - u mnie w rodzinie nie ma tego zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też niby się umawiamy, że nie robimy prezentów ....ale w praktyce kupujemy sobie jakieś drobiazgi ;) Witajcie w środek tygodnia!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) u mnie tradycja prezentowa jest szeroko rozwinięta :) mój osobisty tato, pomimo mojego wieku, zawsze organizuje mi zabawę w szukanie prezentu. A trzeba przyznać, ze pomysły ma czasami nieziemskie :) Gosia gratuluję zakupu! niech się dobrze sprawuje ta Twoja nowa praleczka :) Też mam w planach większe inwestycje. Powinnam kupić autko, tylko niestety nie potrafię się za to zabrać :( no i tylko czekam kiedy szczeli mi telewizor :( a szczeli na pewno :( czasami przydałby się mężczyzna u boku... Wczoraj spędziłam miły wieczór u znajomych. Były plotki i zabawa z dzieckiem - lubię takie wieczory. A dzisiaj spotkanie z byłą dyrekcją :) Dziś środa czyli bliżej niż dalej do weekendu. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro Mikołaja :D:D Idę do fryzjera :) Czas wreszcie pokryć swe siwe sitowie na głowie jakąś farbą. Dziś za to mam ambitny plan rozpoczęcia procederu wypisywania kartek świątecznych :) No i muszę zrobić małe pranko w mojej nowej praleczce :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
aaaaaaaaaaaa właśnie dostałam mmsa od koleżanki ze studiów, że została po raz drugi matką... chyba dzisiaj zaliczę doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa... niby to radosna nowina, a mnie zawsze takie wieści dobijają i też łapię doła. To chyba mi unaocznia, co mnie omija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane :) co do matkowania - ja naszczescie jestem od tego daleka :o, po ostatnich jazdach z urojona ciaza i \"przesladowaniem\" przez bylego naczeczonego mam dosc :( naszczescie okres dostalam i juz jestem pewna na 100% ze nie :) :) ufffffffff ja jestem na kupnie mebli - kupuje od 4 miesiecy, juz nawet mam upatrzone - wystarczy tylko podjechac do sklepu i zaplacic ale nie mam kiedy i tak mi schodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cadra w "kupowaniu" mnie nie przebijesz :) autko kupuję już jakieś 1,5 roku, a o telewizorze myślę od jakiegoś roku :) tak dla zobrazowania mojego charakteru zakupowiczki, to swój przedpokój umeblowałam po 2 latach mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo - no to mamy podobnie ;) hehehe auto kupowalam tak z pol roku a przeprowadzalam sie 3 lata hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×