Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Najbardziej na naszej klasie wścieka mnie gdy widzę nową wiadomość i nie mogę jej przeczytać ze względu na przeciązony serwer :O ....ciekawość zżera kto napisał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nijak zapewne... W pracy poczęstowałam ciastem, polało sie wino i już. Teraz powrót do domu, coś do jedzenia sobie przygotuję i może obejrzę Władcę pierścieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzołchy ;) jak tam?? ja sprzątam :) wyszorowałam dywan, podłogę, przesunęłam mebel ... duży pokój lśni :P nie będzie wstyd jak przyjdą goście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze i ogladam TV - tez by mi sie przydalo zabrac sie za jakies porzadki ale mi sie nie chce :( mam mega lenia weekend tez tym razem spkojny Gocha jak tam urodzinki???? pijemy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
()_()_.-\"\"-.,/) ; . . `; -._ , `)_ ( o_ )` __,) `-._) a ja padlam jak ten psiak i teraz sie klade z grishamem (lawa przysieglych) nie ma to jak wieczor z ksiazka:D brakuje mi tylko lampki wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że pijemy :):):) Możemy dużo pić :P:P Mam czerwone i białe winko, martini - resztka i sporo piwa :D W piekarniku dopieka sie sernik z brzoskwiniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giosiaczkowa - mniam mniam ... nie zapomnij poczęstować serniczkiem :P:P:P ja robię mielone :) będa jutro na obiad :) ...i na pojutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - ksiazka to dobry pomysl ;) Gosia - to ja moze pierwsza zasiade i czerwonego lampke poprosze ;) Biala - sprzatanie, gotowanie - normalnie zaczynasz mnie dopingowac do jakies pracki domowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko nieco ostygnie to oczywiście poczęstuję :) Cadra, to i ja Cie zdopinguje do sprzątania - ja już posprzątałam dziś jeden pokój tak na świeta - tip top :):) Tylko dywan wyprać zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - na pocieszenie :) ja jestem największy leń topiku ....nie robię zupełnie nic ...zazwyczaj ....no ale teraz dopingują mnie piątkowi goście :) i sobotni :P Będę miała maraton gościnny, i trochę chcę przed nimi zabłysnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie widzicie tego co sie dzieje u mnie w pokoju, to dopiero niezły balaganik ;) a sprzątać jakoś mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Biała :P Ze mnie też leń niezgorszy :P:P:P Ja muszę mieć chcicę na sprzątanie :P Bez chcicy ni du du :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam babeczki?:P Pracujecie chyba?:) Net mi wczoraj padł i nie miałam jak Wam powiedzieć... były sie odezwał Niby życzonka sratatata, a na spotkanie namawia i próbował wybadać, czy z kimś się spotykam. A jak walnął \"czasem myślę, że tylko Ty mnie rozumiałaś\", to mało z łóżka się nie zsunęłam :P Coś chyba jego fascynująca pinda, dla której tak szybko się mnie z życia swego pozbył, przestała być taka fascynująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja pospalam dzisiaj ladnie, ale sny mialam konkretnie odjechane, ze kolega z poprzedniej pracy (lat 45) byl we mnie zakochany i chcial ze mna spedzic wakacje i sabotowal jakies moje wyjazdy, nie wiem dokladnie o co chodzilo, ale w koncu mnie uprowadzil... no odjechany sen na maxa... gosia-- ex zazwyczaj odwalaja takie szopki, bo my jestesmy super babki i lepszej nie znajda :D ;) a co do sprzatania, to mnie niedlugo czeka pakowanie mojego dorobku i przeprowadzka, a dokladniej czeka mnie to w przyszlym tygodniu. wiec juz sie ciesze na sama mysli. ale pozniej czeka mnie kilka dni w domku co mi dodaje sil a w domku juz bedzie wszystko posprzatane, tylko robienie pierogow mnie czeka:D, ale je uwielbiam, a robienie nie jest takie zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Gosia spóźnione ale za to szczere życzenia urodzinowe. Wszystkiego co naj i w rozmiarze XXL a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń :) duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dylemat jak 15-latki - odezwać się czy nie:P Pan nr 36 wczoraj dzwonił do mnie z życzeniami, a dziś cały dzień ani słowa... Korci mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
........ az niewiem co pisac na swoje usprawiedliwienie mam..buu....ja chyba jakaś nienormalna jestem alboco..czasami zacinam się..i sama niewiem dlaczego...jestem z wami kazdego dnia....a nie pisałam...hlip hlip..plisss...wybaczcie mi niewdzięcznej! :( niedobrej oraz złej..............................................................Gosiu.chcę Ci złozyć życzenia ..najlepsze najcudniejsze i najpiekniejsze....takie od serca...cobyś nam moja droga w przyszlym roku już singielką nie była, ale nam tu zawsze towarzyszyła !! :)..buziaki..i przytulaki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ja chyba głupieje już i dziwaczeje..a to wszystko przez to , ze jest mi żle i depresyjnie...a to wszystko z kolei z powodu....takiego , ze nikt mnie nie kocha i nikt mnie nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×