Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

no na to wszystko to nic innego jak polać, baby, wodka na stole, sledzik i porzadnych rozmiarów ogór zakiszony , pijta! goska juz nie pije, bo jej sie wzrok rozmywa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde, to zdrówko gosienko! pod ten pierwszy przedurodzinowy kieliszek:D STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! NIEEEEEECH ŻYJE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 sto lat! sto lat! sto lat! sto lat!!! niech żyje żyje nam :D:D:D:D i zabraniam Ci mówić o sobie stara ....bo co ja wtedy mam powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko i Maxi śpiewa :D Nie jestem przyzwyczajona aż do takich przyjemności mi okazywanych :) Zawstydzacie mnie strasznie :) Czerwienię się jak gimnazjalistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaaaaaa :D Jak wspomne swoja osiemnastkę... Koleżanka tak ochoczo otwierała czerwonego szampana, że wszystko na bieluśkiej ścianie wylądowało :) Ojciec był załamany, bo malowanie robił parę dni wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 18 byla na ponad 140 osob, na obozie jezykowym, taka impreza, ze do dzisiaj boli mnie tylek od pasow jak o niej wspominam i to jak sie z sufitem przytulalam, bo wymysili, ze nalezy nas podrzucac... ale imprezka byla nieziemska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia!!! Ściskam Cię!!! i życzę wszystkiego naj naj naj naj!!! Żebyś zawsze była piękna i młoda i szczęśliwa :D:D:D radosna, zdrowa ;);) kochana, lubiana, ubóstwiana :P:P:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka wszystkiego NAJ NAJ NAJ ;) buziaczki naucze si ekwiatka zrobic to zaraz przesle ;) a wogole to ... JA SIE Z WAMI TAK NIE BAWIE :( :( :( :( kurcze wczoraj bylyscie wszystkie kumposzki - a mnie nie bylo przy kompie - normalnie chyba podam Wam nr i jak bedzie ZLOT ;) to prosze dzownic :) Biala ostalysmy sie same - ale mysle ze po1 stycznia to sie zmieni ;) hihihi buziaki i milegpo dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki! wczoraj mi net padł, sukinsyn.... gonia! 🌻 duzo, duzo radosci z zycia i spełnienia marzen, tych największych i tych malutkich:) i oby słonce i usmiech towarzyszyły ci kazdego dnia! 👄🌻 cadra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz bym poszla do domku :( a tu dlugie siedzenie sie zapowiada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też czas dziś się dłuży .... obijam się :P:P:P układam menu - w piątek rodzina się do mnie zwala ....wyprawiam przyjęcie :P:P a w sobotę tez mam gości przychodzą znajmomi pomóc zjeść co zostanie :P:P no i jest okazja do opijania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to robie sobie obrazki do mojej pracy, znaczy sie plotuje z programu rozne dziwne rzeczy coby prof sie ucieszyl... dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×