Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi - no właśnie!!! co ja na siebie włożę?? przecież na taką imprę to się trzeba jakoś eleganciej ubrać ;) Gosiaczkowa - liczę na to :) koleżanka mówiła, że będą ciepłe danie, przekąski alkohol i kilku wolnych facetów do towarzystwa :P:P:P zostaje mieć nadzieję, że wpadnę komuś w oko :) ....z wzajemnością :D ....choć obaw mam całą masę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HFDFGHGDHVRN
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mną próbuje się umówić jeden taki ....ale mi nie zależy znam go z portalu.... a w zasadzie nie znam, bo go nie widziałam na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - umów sie z nim i sprawdź jaki na żywo jest :) Gdyby mi ktoś pokazał zdjęcie pana nr 36 to za żadne pieniądze bym się z nim nie spotkała :P Wredna jestem :D A na żywo facet tylko zyskał :):):) Nie wiem, czy mnie bierze... może :D Fajny chłop po prostu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, słonce! gwarantuje ci ze znajdziesz niejednego adoratora na imprezie sylwestrowej! inteligentna, wygadana, laska jak sie patrzy! gdybym nie byla zajeta sama bym sie za ciebie wzieła :P❤️ gonia, w sumie nie dziwie sie, ze nr 36 siedzi ci w głowie, wszak to przeciez najbardziej pożądany przez kobiety numer- rozmiar 36 :D ty to masz farta, kobieto! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy jesteście fajne :D:D:D Pewnie z tym gościem dawno bym się umówiła ....ale w sumie gadka na gg wcale się aż tak nie klei ...od 3 miesiecy klikamy od czasu do czasu ale bez polotu ...po za tym on nie z mego miasta.... a co do sylwka to .... Maxi, żeby Twoje słowa ciałem się stały :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi uważaj, bo sie pobijemy o Białą :D :P No ciekawa jestem, jak z tym panem nr 36 sie poukłada. On też zarabia znacznie więcej niż ja i po ostatnich przeżyciach z panem A. jestem jakaś taka sceptyczna pod tym względem. W sumie w dzisiejszych czasach można by sądzić, iż nie ma czegos takiego jak mezalians społeczny, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak sylwester to i nowy rok, to trzeba jakies postanowienia noworoczne stworzyc, wiec mam juz pierwsze: postanowilam, ze bedziemy szczesliwe w przyszlym roku, u boku wymarzonych facetów:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, czy ty widzisz jakie masz branie? my z goska juz poza forum umówilysmy sie na walke na gołe klaty o ciebie:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi kobieto w tym wieku juz problem ze zwieraczami??? :P Jeszcze nie widziałaś mego nagiego torsu, a już taka reakcja :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki ja zrobilam prawie cala korekte ktora zrobic mialam:) troche mi to czasu zajelo, ale podstawa, ze prawie skonczylam, juz mi sie nie chce wiecej poprawiac wiec sobie gram w backgammona przez siec:) weekend spedzilam z D. jak przypuszczalyscie:) bylismy na imprezie urodzinowej usmialam sie do lez:) towarzystwo bylo w gruncie rzeczy dosc dretwe, ale pojawil sie nasz kolega i mnie rozbroil opowiesciami o swoim kocie, normalnie wylam ze smiechu. a co do sylwestra to ja jak na razie nie mam kompletnie rzadnych planow i nic nie wiem. no ale coz ide na zywiol. nie wiem czy bede w niemczech, wiec nie wiem czy sedze go z D. Ale to sie bede zastanawiala jak bede wiedziala, czy mam prace. i pewnie w domku:) boze ja chce juz do domu, 4 miechy na zeslaniu to jednak za dlugo a 2 lata bez urlopu to stanowczo za dlugo:( gosia-- ladnie ladnie sie znajomosc rozwijaa tak sie zapieralas;) biala-- imprezy w knajpie zazwyczaj sa spoko wiec bedzie dobdzie dobdzie a co do ubierania sie to chyba jest odwieczny problem wszystkich kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maxi... Kochana Ty Moja Babo z tymi samymi cycami :D:P:P Echhh... swój to swego zawsze wywącha :P Niekoniecznie cycem :P Sippel - ja tam trzeźwa, jak świnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×