Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maleństwo 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Omlet na słodko? Jajko z szynką? Jak to się majstruje? Tzn omlet wiem, jak ale ja zawsze na ostro z papryką, pieczarkami, groszkiem, cebulką i innymi takimi. A na słodko, to z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, a wy tak nie macie ze sie plany zmieniaja? :P malenstwo, kto rano wstaje, ten rano je sniadanie ;) Gosiaczkowa, szukaj se roboty to nie bedziesz gnic w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może od jakiego wieku przeznaczona jest gazetka Twist, czy jakoś tak? Bo to wygląda mi na takie dość nastoletnie pisemko, a tam mapa męskiego ciała jest. Normalnie prawie 30 lat chodzę po świecie i nie wiedziałam, że do chłopa trzeba się z mapą zabierać. Myślicie, że komps też potrzebny? Albo nawigacja? Proszę... człowiek w niewiedzy żył, a młodzież teraz wszystko wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz Gosiaczkowa to ci pare zdan po hiszpansku podrzuce zobaczymy jak sie naumialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kwiatki :) omlet - w kubeczku roztrzepujesz jajko z mąką, odrobiną śmietany i cukru waniliowego - rozsierasz na jednolitą masę i smażysz na oleju, albo jeden duży albo kilka małych placuszków. A potem smarujesz go powidłami śliwkowymi albo nutellą :) to takie szybkie śniadanie, jak nie mam nic innego w domu do zjedzenia :) A jajko - kroję szynkę w kostkę smażę na oleju, a na to sadzę jajko, solę i gotowe :) to ostatnio moje ulubione śniadanie weekendowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja wstaję rano naprawdę!!! tylko, że na nic nie mam czasu, bo zdecydowanie bardziej wolę doleżać parę minut dłużej w łóżku niż zjeść śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, spoko, juz strawione ;). a ruszenie sie do pracy naprawde dobrze by ci zrobilo, czlowiek gnuśnieje jak nie ma konkretnego zajecia malenstwo, ja sniadanko dzis o 7.30 i dozeralem jeszcze w pracy. niedlugo trzeba bedzie Niemcow obudzic do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz maleństwo... To ja robię omlet z samych jajek i dodatków. Ale ten Twój przepis brzmi smakowicie i chyba skuszę się na niego ;) Nawet powidła śliwkowe mam tegoroczne już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam robic leczo, wyszlo mi go jak dla pulku wojska, no ale coz, kabaczek byl takich slusznych rozmiarow, wiec musialam sie nim orietowac. co do mapy ciala faceta to tez kiedys widzialam i myslalam ze navi to sie jednak przydac by mogla:) no ale jak zobaczylam cialo kobiety i jej strefy erogenne to sie zdziwilam, ze tyle ich jest... przy kobiecym ciele to nawet navi wymieka:D a co do jedzenia obiadu po 12 to jest jeszcze nic, jak pracowalam w niemczech to kolesie po 11 potrafili wychodzic na obiad... no ale wstawalo po 5 i wtedy jedli sniadanie wiec ich bylam w stanie zrozumiec. gosia-- ucaluj ode mnie swojego neonaziste, a moj ostatnio tez przejawia takie zapedy i tez sypia oddajac hold hitlerowi... na poprawe koncentracji polecam lecytyne popijana kawa. dziala cuda:) ale na dluzsza mete oslabia bardzo organizm wracam do pilnowania robotnikow i kleptomana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, a skąd Ty wiesz, że ja nie mam konkretnego zajęcia?? Sipp - swojego też ucałuj :) Nie opowiadałaś mu o pozycjach mojego? Może teraz praktykuje. Albo wyciągną tą wiedzą z prasy podziemnej dla czarnych agresorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale jeśli uważasz, że na forum spowiadam się ze wszystkiego, to bardzo się mylisz. Zmartwię Cie - wszystkie mamy życie poza tym topiciem. Mało tego utrzymujemy ze soba kontakt i to bliski. Tutaj to po prostu miejsce, gdzie możemy pogadać wszystkie naraz, bez podawania żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goś, bliski kontakt- klata przy klacie:)❤️❤️ sipp, ja wczoraj leczo robilam, tylko bez kabaczka i cukinii bo nie lubie w leczo, no i tez jak dla pułku wyszlo.... kiedy cie ta ekipa opusci? ,moze sie obijają z robotą bo im w oko wpadlas i im dluzej sa u ciebie to moze mysla ze ich szanse sie zwiększaja.. :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się naprawdę nie gniewam. Mówisz, co myślisz, a ja jestem na tyle dużą dziewczynką, żeby nie przejmować się gadaniem innych, tylko robić swoje. Ten topic czyta pewnie kilkadziesiąt osób, które nigdy sie nie wypowiedzą. Z różnych powodów. Ale mimo to, nie zamierzam zgrywac innej niż jestem i udawać nie wiadomo kogo. Ani rezygnować z pisania tutaj. Jeśli mam zły dzień, to o tym napiszę. Jak mam dobry, też się podzielę. Ale wyobrażanie sobie, iż jestem jakaś tylko na podstawie tego, co tu piszę, to już nadinterpretacja. proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - ja nie będę wskazywać palcem, kto tutaj kiedys chciał z gołą klatą biegać :D I obiecał nam pokazać różne takie na wieczorze panieńskim Białej ;) Ja wciąż czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek, :D:D ja tez czekam przecież na wieczor panienski białej, niech tylko wroci z urlopu to przypomne jej o tym, jeszcze mam co pokazac, gorzej jak schudne do 45kg to psy sie zleca na moj widok, wiec im szybciej tym lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi to jedz, jedz, żeby było, co oglądać ;) Do macania wyrywać sie nie będziemy, chociaż kto wie, jak to się może skończyć... ;) Idę sporządzić omleciki wg przepisu Meleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za chwile sie ich pozbede z domu. kolejne urzadzenie ktorego musze sie nauczyc obslugiwac a pozniej nauczyc rodzinke... no ale co ja na to poradze:( do tego chyba w przyszlym tygodniu mi przyjda panowie do kuchni:( a myslalam, ze sobie odpoczne od tych wszystkich panow w kombinezonach:( maxi-- no to bierz sie za jedzenie, bo na same kosci to sie nawet pies nie rzuci:( a i my mozemy dostac jakichs niestrawnosci na Twoj widok kwiatek-- cos nerwowy rocznik z Ciebie. moze meliske + magnez powinienies pic. mnie lekarz tak zalecil i nawet pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×