Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxii-- ciesze sie, ze jest 7:D bo juz sie zastanawialam, czy nie jechac i nie sprawdzic osobiscie, czy alles ok. co do bialej to niech szczytuje i zdobywa szczyty;) najwazniejsze by sie dobrze bawila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i tym optymistycznym akcentem zaczelma nowa stronke:D a nastepnie mi zezarlo kolejny wpis, bo niby napisalam go w mnieniz minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotne maleństwo - i tak trzymaj ❤️ Też nad tym pracuję :) Napiszę do Ciebie niebawem, jak tylko poogarniam parę spraw tutaj ;) Maxi - no!!!!!!! To pogratulować ❤️ Ulga wielka, bośmy się martwiły strasznie, ale widac tendencja zwyżkowa jest ;) Oby tak dalej. Może Wy po prostu należycie do tych, co od czasu do czasu potrzebuja silnego wyładowania. Sipp - już nie znaczę terenu ;) Ale chodze nafaszerowana Nospą, Apapem i tajemnicza błękitna tabletką ;) I mam całe 38 stopni tylko :) Kwiatek - one się przeniosły, ale gdzie??? Ja mam ślub w sobotę i gdzie kupię kwiatka?? A może mogłabym Cie obwiązać wstążką i podarować ;)? Państwo młodzi mają wielki ogród - dobrze by Ci było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 najgłupszych komentarzy z eBay/allegro 1. Przedmiot dostarczony bardzo szybko. Mam sny erotyczne o sprzedawcy. Dzięki! 2. Tak naprawdę to nie pamiętam, co zamówiłem. Ale przez cały dzień siedziałem w pudle, w którym to przyszło. Pudło jest świetne! 3. Zwykły brązowy papier pakowy zmylił moją żonę. Bardzo dziękuję! 4. A+++++. Rzeczy w 100 proc. zgodne z opisem. Najlepsze kałasznikowy, jakie kiedykolwiek kupiłem. Allah Akbar. 5. Sposób, w jaki napisałeś mój kod pocztowy sprawia, że miękną mi kolana. Takie piękne zawijas. ALLEGRO : I. Negatywy: 1. te kajdanki sa hujowe moja kolezanka mi sie z nich uwolnila i mam problemy na policji 2. Miala byc chlodna koldra a w rzeczywistosci wyglada na wyprasowany pampers. 3. Brak kontaktu. Kocham cię !!!!!!! 4. sprzedawca to leszcz i nic nie polecam kupowac od niego!!!!! w lepszym kombinezonie moja babcia chodzi na pole jak jest rosa!!!! 5. Kolega twierdzi, ze nie jest zarejestrowany na Allegro. Ja tez nie jestem. 6. Nieoznakowana miała być koperta, a nie produkt!! Za taką kasę należy się jakiś dokument autentyczności, a nie jakaś buteleczka po esencji do ciast!! Supersprzedawca? Nie polecam! Jak ktoś Was przeleci, to znaczy, że to feromony? 7. Te feromony ładnie pachną przesyłka przyszła tylko jest jeden problem one chyba niedziłają bo byłem na disco i nic żadnego efektu 8. Nie będe z tobą dłużej prowadził konwersacji ponieważ nie stoisz nawet w brodziku moich potrzeb intelektualnych!!! 9. Za grube pieniążki - 1.000.000zł - zakupiłem "skarbonkę z niczym". Już Einstein udowodnił, że nicość istnieje, dlatego też skusiłem się na zakup. Zostałem oszukany!!! w środku wykryłem: 78% azotu oraz 21% tlenu... nie polecam!!! 10. po wygraniu gość zrezygnował podając powód - brak zaufania do internetu. 11. zamiast joya wysłał mi węża pytona pokrojonego na kawałki! nie odpowiada na smsy i maile! świntuch! 12. zero kontaktu mailowego i telefoniczneg zabawy służy wibrator a nie allegro 13. chyba wyjdzie na to, że nie powiększy Pan sobie penisa - nie bardzo rozumiemy dlaczego wygrał Pan aukcję i po minucie wystawia Pan negatywa - jakieś kompleksy? 14. Klient twój Pan skórwielu..... II. Neutrale: 1. ODBIERZ POCZTE!!!!!!!! 2. Szkoda słów i nerwów dla takiego co koń pod brzuchem nosi 3. wszystko było ok więc chciałem wysłać sprzęt do X, ale pudło sp********* mi się po schodach 4. Licytowałem STALINA, dostałem LENINA... i ani słowa wyjaśnienia. 5. jestem roszczarowany takim postempowaniem. 6. ej co z moją koszulką ?? 7. wystawiam neutral bo to ani w ryja dać ani podziękować 8. czekalem na pieniążki ponad trzy miesiące; i pomimo, że na zachete wystawił mi pozytywny komętarz to ja muszę nadmienić, iż do zmaterializowania transakcji nie doszło. ale nie jestem chujem więc nie będę mu brużdzić. 9. Książka dotarła, ale właśnie jadłem obiad i listonosz wyrwał mnie tym samym z konsumpcji co poważnie wpłynęło na mój późniejszy nastrój. Ale sprzedający się wywiązał. III. Pozytywy: 1. ma w pizdu konkretnych rzeczy na allegro 2. Dobry kontakt, elastyczny sprzedający, odbiór osobisty. Szkoda tylko, że ksiażkę tak szybko przeczytałem Polecam. 3. witam ..zakupiłem szeleczki .piesek ciąga oponki i jest zajarany .. 4. No pozytyw. po ch. sie produkować. 5. MEGA BOMBOWY KOLES spprzedał bym mu wszystko co posiadam i jeszcze troche wiecej jeszcze sie aukcja nie skonczyła a on juz siedział pod dzwiami krzycząc "DAJE WIĘCEJ" zapłacił nalerzytą sume i dał mi napiwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, a czemu ci taki pseudonim dali Niemcy? ordnung oczywiscie muss sein, z tym sie zgadzam, trza tutaj zaszczepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goś, cos w tym jest, M mowi ze wpadlismy juz w schemat- dwa, trzy dni dobrze, pozniej burza, i znow cicho i przyjemnie... mam ogromne ładunki energii a ze on jest najblizej, wszystko kumuluje sie na nim.. ehhh, kielba z grilla chodzi za mną, ZNOWU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, cholera wie gdzie sie przeniosly, ale mysle ze z kupnem kwiatka sobie poradzisz. a ja sie na prezent nie nadaje zdecydowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to nie pamiętam, co zamówiłem. Ale przez cały dzień siedziałem w pudle, w którym to przyszło. Pudło jest świetne! to mnie rozłożyło na łopatki :D Maxi - znam kilka takich mocnych związków i ludzie jakos funkcjonują :) Chociaż ja osobiście chyba bym oszalała i pewnie wielka miłość zakończyłaby się morderstwem - jego lub moim ;) Na starośc zachciało mi sie spokoju ;) Ale... jak się człowiek pokłóci, to sie później może żarliwie pogodzić ;) Kwiatku - ale placowe kwiaciarki miały takie śliczne ananasy... Nigdzie takich nie widziałam :( W ogóle tak mi się nie chce iśc na ślub. Nachodziłam się już w tym roku. Powinna byc jakaś norma zdrowotna wyznaczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak juz pisalam, jak bylam w niemczech to na swieta jezdzilam do pl, w de siedzialam prawie 4 miechy zanim moglam pojechac do domu, wiec na 2 tygodnie przed wyjazdem chodzilam jak maly szczeniaczek i sie cieszylam, jakbym miala ogonek to bym nim ciagle machala i popiskiwala. no wiec ubawieni moi znajomi powiedzieli, ze sie strasznie ciesze na wyjazd do mojego klanu. no i do wyjazdu tak mnie niektorzy nazywali, a jako, ze w tamtym czasie sie zalogowalam na kafe to taki nick wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, mnie sie tez nie chce isc na slub kolegi :D. teraz to jedz polskie owoce bo dobre i w duzych ilosciach sa dostepne sippelsweg - rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chciałam kwiatka ananasa :( Ładny i nie jest oklepana różą :) Dobrze, że wesela nie robią, bo tego bym nie przeżyła. A w ogóle to... przypomniało mi sie, iż Kwiatek cos kiedyś mej osobie obiecał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, hehe ty to wybredna jestes :P kolega mnie na wesele nie zapraszal bo mu powiedzialem ze nie przyjde bo nie lubie wesel i do tego nikogo oprocz niego praktycznie nie znam. ten slub troche mnie gnebi bo w sumie moglbym pojsc ale cos bym mu kupil a nie chce mi sie chodzic za tym :P a co ja ci obiecywalem - przypomnij, bo wieki temu to bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde myslalem ze mu kupie taki scyzoryk wielofunkcyjny z otwieraczem itd. ale jak sie go pytalem co mu kupic to gadal ze nie chce nic wiec pewnie nie pojde na ta szopke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie, że z takiego ananasa byliby bardziej zadowoleni ;)? Do soboty mało czasu, a i gotować mi sie nie chce :) Dostaną zielsko. Chcieli zielsko - będzie. Kwiatek - scyzoryk na preznt dla pary młodej? A panna młoda co z nim zrobi? Wbije mężowi w oko w czasie kłótni? Może lepiej żadnych ostrych narzędzi ;) Żeby ich nie kusiło :) Obiecałeś kiedyś... pograć ze mną w... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to powiem Wam, że muszę zastrzec numer telefonu. Jak jeszcze raz zadzwoni do mnie ktoś z propozycją wybrania sie na pokaz chuj wie czego, gdzie w gratisie dostanę chuj wie co, to mnie chuj strzeli!!!! Tak się wkurzyłam Dzwonią od 7 rano!! Niech mi spróbują zadzwonić, jak numer będzie zastrzeżony. TP nie wygrzebie sie spod pozwów ode mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, nie, zadna para mloda, nie uznaje zadnych takich \"zbiorowych celow\". scyzoryk bylby dla niego bo z tego co widzialem nie ma a dla niej roza i tyle. ale w sumie sie skonczy pewnie na gadaniu... PS nic nie jarze jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pograć miałeś ze mną w badmintona ;) O!! Proszę, tak mężczyźni rzucają obietnicami na prawo i lewo... Muszę się zająć czymś pożytecznym. Np uporządkowaniem komputera wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorry!!! faktycznie tak bylo ale "sie rozeszlo", wybacz. ale trafilas w sumie ostatnio myslalem o badmintonie ale tez sie nie moge jakos zebrac-stoi toto w kacie w pokoju a i moje kolana niestety ciagle w stanie mowiacym zeby lepiej nie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa na śniadanie :-) Maxi - popłakałam się ze śmiechu czytając te wpisy :) rewelacja. Mój ulubiony to: 4. Licytowałem STALINA, dostałem LENINA... i ani słowa wyjaśnienia. chociaż jest jeszcze sporo takich przy, których ryczałam ze śmiechu :-) Gosia kwiatek ananas fajna sprawa - coś innego i nie oklepanego :-) Dobry pomysł z tymi kieliszkami - zawsze się przydadzą :-) No i kwiatek - jak mogłeś zapomnieć o grze z Gosiunią???? Skandal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz maleństwo... tak to z tymi chłopami jest. Naobiecuje, naobiecuje, namota i pójdzie na obiad ;) O 12-tej!!! Ja dopiero po sniadaniu :) Matko, jakiego mam dziś lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowy facet :) bez obrazy kwiatku :) Gosiu witaj w klubie - żebyś Ty wiedziała jak mi się nie chce :( a mam sporo spraw do załatwienia i to samych problemowych... ale nic dam radę :) byle tylko spać mi się nie chciało :) bo mózg do pracy jest mi potrzebny, a on jakoś się dzisiaj wyłącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mózg trawi gorączka, więc chyba w ogóle nie pracuje ;) Maxi mnie tym ananasem poneiła i teraz kombinuję, co by dobrego zjeść, ale się nie narobić przy tym ;) Sipp - mój pies specjalnie dla Ciebie, śpi właśnie na wyznawcę Hitlera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×