Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Siedze w pracy, w brzuchu mi burczy, bo postanowilam sie odchudzic. Ale beznadziejna jestem jesli chodzi o diety. Za bardzo kocham slodycze i dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek popracowal, zdrzemnal sie i jest troche spokojniejszy. A z ciekawosci zapytam ty sippelsweg gdzie w Niemczech przebywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek-- clausthal i hamburg automatykow + kleptomana udalo mi sie pozbyc z domu:D:D:D wiec wreszcie spodnie robocze mnie nei draznia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten dosyć ciepły wieczór :) właśnie wróciłam ze spotkania z moją byłą szefową. Pogadałyśmy sobie od serca i rozstałyśmy się z postanowieniem, że do końca roku trzeba zmienić pracę... ciekawe czy nam się to uda... No i niestety zaczęłam walkę z jaskółkami :( Coś im się chyba pozajączkowało, bo o tej porze roku próbują znowu wprowadzić się do moich 2 gniazd na balkonie (mają u mnie tzw. m2). W zeszłym roku walkę wygrałam ja, ale w tym się dopiero okaże - nie wiem czy nie za późno się zorientowałam... Gosia cieszę się, że omleciki Ci smakowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast pojechac na trening, musialam kolejny dzien spedzic przy stawianiu kojca dla psa. chcialam oswoic spawarke, ale okazala sie bardzo narowistym przedmiotem i sie nie udalo, ale szlifierke katowa udalo mi sie oswoic:D bo z z mlotkiem jozefem (5 kg) zaprzyjaznilam sie wczoraj:) lapki mam w odciskach, wloski lekko przypalone - nieudane podejscie do spawarki:( no ale straty sa jak zawsze po wiadomej stronie:( milego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenos dias :D Pomyślałam rano, że może powinnam pisać do Was po hiszpańsku. W końcu uczyłam się tego języka za Wasze pieniądze z podatków i pewnie chcielibyście miec dowód, iż coś tam umiem :P Przekazuję pozdrowienia i ucałowania od Białej ❤️ 👄 Pogoda im dopisuje, po górkach chadzają. Słowem nie wspomniałam, że tęskni za nami ;) Maleństwo, jak Twoje jaskółki? Zameldowały się już? Czy dopiero porządkują swoje m2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosiaczkowa, to co poprobujesz sie z paroma zdaniami po hiszpansku? Czy wymiekasz bez walki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) popracowalam ciezko 2 tygodnie a teraz zbieram zniwa tejze mojej pracy :) bede nic nie robic w pracy, grac na kompie i zagladac na kafe :) teraz niech inni pracuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dzisiaj mam za zadanie zlokalizowanie tudziez zakup psiej budy. nie wiem czy mi sie ud znalezc jakas ktora bedzie zarazem odpowiednio duza i na tyle ciepla by moja psina w niej przezyla zime. do tego 1000 innych spraw dla rodzicow przed wyjazdem. ehhh za dobra jestem:) cadra-- no to teraz mam nadzieje, bedziesz nas czesto odwiedzala:D gosia-- no to jak przyjedziesz moge was ze soba zapoznac;) kwiatek-- milo, ze sie ze wszystkimi przywitales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - witka tobie i wszystkim, szczerze mowiac glupio mi troche sie witac z ludzmi ktorych nie widzialem na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - jakiego psa masz ze sie obawiasz czy zime w budzie przezyje? mojemu juz rosnie dluzsza siersc na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- ale tez troche glupio i niekulturalnie wyglada jak witasz sie z tylko jedna osoba w grupie, mimo, ze dziej wczesniej rozmawiales z wiekszoscia... no, ale mozliwe, ze wyglada to tylko dla mnie w ten sposob. oki zmykam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, labrador to chyba faktycznie sie bedzie trzasc w zimie w takiej budzie drewnianej-to pies nieosiersciony praktycznie. wezcie go lepiej do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) i witam kolegę :) w końcu dotarłam do pracy. Dzisiaj zaliczyłam badania okresowe, które były połączone z małym stresem - otóż pani wstrzymała moją wizytę u lekarza, bo przyjechali aresztanci: 3 sztuki w pomarańczowych kombinezonach i z kajdankami na stopach plus 4 uzbrojonych policjantów, czy żołnierzy (jak zwał tak zwał). Zrobiło się mało przyjemnie. Z koleżanką przytuliłyśmy się do ściany i siedziałyśmy cichutko jak myszki. Nie ma to jak adrenalinka z samego rana :) Moje jaskółki niestety zadomowiły się na dobre :( Przegapiłam moment kiedy się wprowadzały, a teraz nie mam sumienia wypędzać ich z gniazda, bo zdaje się, że złożyły już jajka :( Dzisiaj rano widziałam 4 w gnieździe no i z 10 dolatujących. I tak to moje kochane czeka mnie teraz gówniane szczeście :( Na razie nie będę o tym myślała... Pozdrawiam słonecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,dokladnie, pamietam jak mojej babci podziobaly ciasto bo weszly do domu przez okno. babcia najpierw na parapecie im chleb sypala i \"chodzcie golabeczki\" a jak ciasto zobaczyla to \"uciekac cholery\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - quiero conocer senor Jozef!! Quiero mucho!! Yo y Jozef... ;) Mi perro ahora esta durmiendo y su posicion dice \"tengo el mundo del culo\". Algo como Garfield :) maleństwo - puedes hablar - tengo las coautoras :) Pagan el alquiler? :) Kwiatek - satisfecho? Hmmm... puedo escribir espanol, por que no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×