Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość mieszkam
w anglii od 3 lat czesto spotykam sie z kims,lecz nawet czesciej lubie spedzac samotne wieczorki na necie i z tona jointow NA MOJEJ MIECIUTKIEJ SOFCE W MYM APARTAMENCIKU seryjnie HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że masz :) Miałaś zabrać:P Nie chciałaś nam z Sipp pokazać... Psa ;) Tak mnie zastanawia... Jak szybko zaczyna kobiecie brakować seksu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
CHCESZ BUCHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie przywitam sie z nowymi kolezankami:) a teraz napisze, ze zakup psiej budy jest praktycznie awykonalny jeslipies ma wiecej nic 20 cm wzrostu 😡. no a moj ma 2 razy wiecej:( no ale poprawilam sobie humorek i upolowalam w koncu super zajebisty plaszczyk na jesien. normalnie sie w nim zakochalam. czarny z klamerkami:D:D:D przecudowny. owszem teraz bede musiala ograniczyc wydadki, ale jest cuuuuuuudowny. apropo wieczornych imprezek, to jakos dawno nic takiego nie mialo miejsca, hmmmm moze nalezalo by sie poprawic:) mania-- a ile masz latek, ze doszlas do wniosku, ze po 2 latach bycia razem jak nic z tego nie ma to see ya. maxi-- sloneczko, meliske i magnezik polecam na uspokojenie:) gos- jak samopoczucie? malenstwo-- jak tam ptaszyny? swiergola? kwiatek-- dzisisj wstalam lewa noga, wiec sorrki, za poranne czepianie sie. a dla pozostalych C kawy, a gos specjalnie dla Ciebie C herbatki czarnej z grapefrutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke 🌼 Imprezka topicowa sie szykuje? Ja wlasnie sie dzis wybieram potanczyc i popic Moze wpadniecie to pojdziemy razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki :) i nie nowe też :) moje ptaszyny świergolą na całego - trzeba przyznać, że głosy mają mocne :) Potrzebuję chyba opinii jakiegoś ornitologa, bo zastanawiam się czy jaskółki o tej porze roku mogą znieść jajka, a jak tak to czy zdążą je wysiedzieć, a potem odchować małe? No bo co ja zrobię z tymi maluchami jak rodzice je opuszczą????? Sipp gratuluję zakupu!! :) ale jakim cudem w sklepie z budami wypatrzyłaś płaszcz? :) :) :) Znowu będziemy pić? No dobra, namówiłyście mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - jak to znów pić? Dawno nie piłyśmy ;) Na jaskółkach się nie znam. Jedną tylko kiedyś uczyłam latać, jak mi wpadła do tej szafeczki z licznikiem. Nie wiem, jakim cudem, ponoć z dachu. Okazałam się chyba dobra nauczycielką, bo po paru dniach poleciała ptaszynka... Nocą :( Bez pożegnania :( Echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo-- plaszczyk wypatrzylam (jest cudny, az sie na niego caly czas patrze, wiem cos mam nie tak z glowa, ale leczenie juz nie pomaga;)), jak bylam za zakupami dla rodzicow na wyjazd. bo jako dobre dziecko musiala pozalatwiac im sprawunki by mogli wyjechac spakowani, a ze oboje pracuja od rana do wieczora to nie maja czasu. co do picia, to ja dzisiaj nie moge, bo musze prowadzic:( no ale jutro... chociaz jutro to chyba w knajpie jakiejs z dziewczynami z aerobiku, a w sobote robie mini impreze. ze niby dziewczyny na kawe przychodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - polałam sobie Twojej herbatki ;) A później dobiorę się do ginu. Nie mam tonica... hmmm... upije się szybciej ;) Mogłaby się Maxi pojawić z kiełbaska z grilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt dawno :) A czy ja mogę też się dołączyć do dzbanka z herbatą? nie przepadam za kawą, za to czarna herbata... ehhh... to jest to co lubię najbardziej :) Gosia, to jak rodzice pozostawią swoje małe dzieci to przyjedziesz do mnie jako ekspert poduczyć latania moje ptaszyny :) Sipp nie martw się ja mam tak samo - jak coś mi się podoba to nie mogę się na to napatrzyć ;) To kiedy się z nami kochana napijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, no właśnie ja za kawą też nie bardzo. Sipp juz wie ;) Ale herbata... Chyba jestem od niej uzależniona :) A jak ptaszynki zostaną same, to daj znać. Gosia-nauczycielka latania przybędzie :) Dwa pisklaki gołębiowe też odchowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - zaczęłam pisać do Ciebie maila, ale jednak przełożę to na trzeźwiejszy czas ;) W ogóle mam remont w domu. Chodzę otumaniona lakierem, farbami, rozpuszczalnikami i gładzią gipsową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w klubie uzależnionych :) ostatnio zaczęłam nawet ograniczać sobie dawki :) i przerzuciłam się na czerwone, no nie całkiem przerzuciłam, bo dalej muszę zacząć dzień od czarnej plus jeszcze jakieś 2 może 3 w ciągu dnia :) no ale "wprowadziłam" inne kolory. Niedaleko pracy mam sklepik z herbatami, no i jak tam wchodzę to przepadam :) zawsze wyjdę z jakąś nową herbatką ;) to taka moja mała słabostka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie. Czerwona herbata nie przechodzi mi przez gardło :) Czuje się jakbym popijała spalone ciało ludzkie i do tgo obtoczone w ziemi ;) Zieloną herbate też bardzo lubię. Biała - ujdzie. Najbardziej czarna. Może być z dodatkami :) Kiedys pijałam tylko Tetley Strong, ale ponieważ to herbata siekiera, po długiej drodze odstawiania - przestałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia zapewniam Cię, że jest jedna czerwona herbata, którą byś polubiła :) i nie ma nic wspólnego ze spalonym ciałem ludzkim ;) a ma cudowny zapach i smak! wiśni. Nazywa się koneser - musisz spróbować :) A z dodatków do czarnej to lubię tylko dużo cukru i ewentualnie od czasu do czasu cytrynę - żadnych kwiatków, owoców, niczego :) http://www.youtube.com/watch?v=xxtUH_bHBxs popłakałam się ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata koneser... brzmi... intrygująco :):) Jutro się wybieram na wielką szarlotke z lodami, to spróbuje jakiejś nowej herbaty w herbaciarni. Ostatnio nie mogliśmy się zdecydować, co wybrać i pani nam przyniosła wszystkie herbaty do obwąchania :) W filmiku mi się najbardzioej podoba bzzzzzzzz ;) w kobiecym mózgu i nothing w męskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piosenka z linka jest o przemocy domowej... To wciąż ogromny problem w Hiszpanii. Fragment refrenu - zly, zly, jestes, nie rani sie kogoś kogo sie kocha, glupi,glupi jestes,nie mysl, ze jestes lepszy od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to faktycznie smutny kawałek :( Nigdy nie byłam w Hiszpanii, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni :) Strasznie chciałabym zwiedzić choć część tego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie byłam :( Ale w przyszłym roku... :) Od stycznia będę tam miała przyjaciółkę na stałe mieszkającą, więc... :) Tylko rezerwować bilety :) I to jeszcze w Andaluzji zamieszka :) Trzeba tylko herbate zabrać, bo oni tam ją tyko na ból brzucha popijają. Dziwacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy ustawione :) Wypiłam prawie cały gin :) Teraz się biorę za kabarety ;) A o 22-giej idę do łóżka z Kryminalnymi zagadkami ;) Jutro zdobywam ściankę - 8 tys. coraz bliżej mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, ale oni w tej Anglii zimnej i deszczowej, piją herbatę z barbarzyńskim mlekiem!! Chociaż prawdziwe five o'clock to i pyszna marmolada i ciasteczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę do łózeczka z Wołoszańskim ;) niestety czytanie tej książki przed spaniem to kiepski pomysł, bo nic nie kumam :( ale nic może uda się ją przeczytać ze zrozumieniem ;) O nie herbata z mlekiem odpada!!!! to mój koszmar z przedszkola, do dzisiaj nie biorę tego paskudztwa do ust :) Kryminalne zagadki też lubię, najbardziej Miami, ale jakoś ich nie ma :( może od września się pojawią :) życzę spokojnej nocy i tęczowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryminalne zagadki z Miami są na AXN :) I właśnie tam będę je zaraz oglądać. Maxi - jestem głodna ;) Rano proszę przynieść kiełbaskę z grilla ze świeżą bułeczką. :) Doranoc wszystkim 🌼 Niech się wyśni coś ładnego :) Mania - preparujesz bombę? :) Buenas noches :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Gonia u mnie w progranie były Zagadki Nowego Jorku :( No trudno obejrzę w przyszłym tygodniu. U mnie zapowiada się dzisiaj piękna słoneczna pogoda :) a pracy huk... Poranne pozdrowienia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×