Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gośka, nie. ty jesteś pasztetem :P kotletem jestem ja. :P jak ci sie taka para podoba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasztet i kotlet... dużo wódki trzeba :P Bo zemdli ;) Tyle mięcha :P Zapomniałam, że ja gruby pasztet jestem, stare próchno i stara panna, której nikt nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione powiedzenie na tą okoliczność brzmi - ja ogólnie jestem łatwa tylko ty taka pierdoła ;) Zajme sie czyms konstruktywnym... znaczy kapielą ;) Miłego wieczoru i sprawdż, co to za kolejke posiadasz ;) Matko!! Jaka ja monotematyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, do jakiego parku masz najbliżej? wczoraj w 3 maja sie z psem produkowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja ogólnie jestem łatwa tylko ty taka pierdoła \" faceci sie zawsze boją ładnych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czemu śpita :P:P Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety: - Bardzo mi się spodobałaś, nie spierdol tego. Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: - No weź, puść mnie na chwile, teraz ja sobie posurfuje po internecie... A mąż na to: - No żesz kurwa mać! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn pisze list do matki: "Droga Mamo! Urodził mi się syn. Żona nie miała pokarmu, wzięła mamkę Murzynkę, więc synek zrobił się czarny." Matka odpisuje: "Drogi Synu! Gdy Ty się urodziłeś, również nie miałam mleka w piersiach.Wychowałeś się na krowim, ale rogi ci wyrosły dopiero teraz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnej niezamężnej kobiecie zadano pytanie: - Dlaczego nie ma pani męża? - A po co mi mąż: mam psa, który warczy, papugę, która przeklina i kocura, który włóczy się przez całe noce. Muszę zakupic papuge i kocura :P Śpijta Bączki 🌼 Przez park 3 Maja wracam często do domu, choć teraz tak szybko ciemno sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dementuję - nie jestem ładna. Tylko obleśne, grube pasztety siedzą przeciez na kafe ;) Zwłaszcza po nocach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie przy porannej kawusi:) kurcze nie wiedzialam, ze jestem pasztetem, albo kotletem.... ze faceci traktuja mnie czasami jak mieso to wiedzialam, ze az takie przetworzone i gotowe do spozycia;) milego dnia i pozostawiam dla was kawusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Chłopaki ;) Pogoda to d...:/ jest pochmurno i ciśnienie niekorzystne :O głowa jakoś ćmi ....kawa nie pomogła :( Nadal mnie trzyma PMS...juz dawno takich humorów nie miałam....normalnie aż to uciążliwe jest. Stosunek do pracy seksualny ...pierdolę robotę :P ...chociaż może nie aż tak :P hehehhe Chcę już weekendu !!!! dobrze, że piątek jest już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasypiam na biurku... lewe ucho mam zatkane, w ogole kurde nie mam siły, najchetniej poszlabym do lozka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tematem zasypiania to wszem i wobec ogłaszam, iz mija 9 miesiecy jak nie palę :) czekam na oklaski i gratulacje 👄 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. b-cz - dobre z tym stosunkiem do pracy :D mam pytanko - kupowal ktos z was obligacje Skarbu Państwa? jak tak to jak to sie robi niemajac konta w PKO BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszytskich już po kawie :-) dzis popołudniu robie inprezke mam okrągły jubileusz stosunku pracy będzie piwko, kaszaneczka, kiełbaski i smaluszek a jak ktos zechce to i wódeczka sie znajdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Gratuluję ;) i Maxi 🌻🌻🌻 i Papabrawo 🌻🌻🌻 Papa – ja też w tym roku mam okrągłą rocznice pracy w firmie :) ale nie będę świętować, na jubileuszówke żadną się nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Jestem juz w domku u rodzicow, leniuchuje ;) Kwiatku jakbys czasem choc odrobine pomyslal, to by bylo oczywiste ze z nawigacja mozna uniknac korkow. Jadac sobie trasa zauwazasz coraz wieksze zageszczenie aut, zjezdzasz z tej drogi i dzieki nawigacji wybierasz inna. Gosiu czy wybieram sie do Hiszpani? w najblizszym czasie chyba nie, jesli juz to jak sie zrobi tam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaa-OK, to sie zgadzam. ja tam wole mape w reke i gapie sie na droge jednym okiem a drugim w mape. sprawdzilo mi sie wiele lat temu. troche mnie te gadżety elektroniczne denerwuja bo moim skromnym zdaniem za bardzo zwalniaja nas od myślenia nieraz. stajemy sie uzaleznieni od tego dziadostwa. a jak sie popsuje to... mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaa, no chyba ze masz juz 60+ lat i słabo mapę widzisz ;P to wtedy navi nieodzowna jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku trzymanie mapy i prowadzenie raczej jest niebezpieczne, szczegolnie przy wiekszych predkosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Goska, do kolejki dokopie sie w weekend, mam nadzieje. Malinka, Kwiatek ma opanowane trzymanie mapy, zreszta sie zwalnia do 100 na autostradzie albo bardziej na zwyklej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...a ja z kawusią właśnie was czytam... jakiś dziwny ten poziom rozmowy... nie czyta sie fajnie...ale nic to. życzę wszystkim milego dnia :) Gosia, dziękuję za @. Odpiszę jak nie dziś to po weekendzie. szkoda ze w domu neta nie mam...ale moze juz niedlugo coś drgnie w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×