Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sam porowozik tyle kosztuje, ale nie mów, że nie piekny ;) Co do znaków zodiaku... Raki odwalam na starcie ;) Babki spod tego znaku są cudne ;) ale mężczyźni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dzis sie prawie poszarpałam z kontrolerem biletów w tramwaju Chłop nie chciał mnie na przystanku wypuścić, bo... on nie sprawdził wszystkim biletów jeszcze!! Policja mnie straszył, kryminałem!! Jak wyjęłam telefon i powiedziałam, ok to sama po policję zadzwonię - odsunął sie od drzwi. Dziewczyny na przystanku wcześniej nie wypuścił, bo nie miała legitymacji a skasowała bilet za 1,20. Normalnie oszukała panstwo na całe 1,20!! Tłumaczyła mu, że studiuje na wydziale obok i właśnie spieszy się na kolokwium. Nic. Chwycił ją za płaszcz nawet. A jak tramwaj ruszył z przystanku, to rzucił jej bilet pod nogi i powiedział - wysiadaj - z pogardliwym uśmiechem. Ma pecha chłop, bo zapamietałam jego numer i właśnie piszę skargę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sam porowozik tyle kosztuje, ale nie mów, że nie piekny " zaczynam sie nastawiać na drenaż kieszeni :classic_cool: "Raki odwalam na starcie" uffffffff. Gośka, ostra babka z ciebie. zaczynam się też bać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak sie duzo jezdzi po nieznanym to nawigacja jest przydatna" tzn. jak sie czesto na nowe trasy wyjeżdża "Albo zeby uniknac korkow." to nawigacja korki pokazuje? niby skąd dane czerpie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, ten właściwy oczywiście ;) pytanie jaki jest twoj znak zodiaku. podpowiem ze do mnie Lew pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu - nie lubie sie rozpraszać ;) i - nie mam postanowień, raczej cele ;) a te to były 32-gie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale spóźnione - najlepszego!! Tej Mikołajówny i żeby dmuchana nie była ;) nowej pracy, bo w tej juz sie chyba wypaliłeś czy coś. I żebyś nie zabijał do końca w sobie tego fajnego faceta, który czasem sie ujawnia ;) Szkoda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Masz cele roczne czy dłuższe\" różne, wzdłużne i podłużne ;) parowozik bede wyciagac z piwnicy bo zasmiecona jest niemożebnie ;) fajne to bo z lat 80-tych kolejka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" żebyś nie zabijał do końca w sobie tego fajnego faceta, który czasem sie ujawnia \" Gośka, ja w pracy jestem. jak bede siedziec 8h non-stop na kafe to mnie wyleją na zbity pysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek Ty masz kolejkę z parowozikiem????? A nie z lokomotywką? Sprawdź dobrze, bo jak masz parowozik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna Gośka nietania jednak jesteś ;) i jak tu mam sie nie brać za 20-tki ;) takim to wystarczy ze furą podjadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fury mnie nie ruszaja ;) Może ze 4 marki samochodów rozróżniam ;) Kolorów więcej :P No ale kolejka... taka z czasów dzieciństwa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak tu mam sie nie brać za 20-tki takim to wystarczy ze furą podjadę" zreszta to wszystko już było i jest przereklamwane :P po 30-tce tylko juz mozna kotlety odgrzewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×