Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

a mi mówią, że czasem jak spojrzę!!! ...nie wiem co mam w tym spojrzeniu?? ...podobno może zabić... :O to pewnie też się boją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakaka
i ja mam pecha od urodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę z kolegą ze studiów ... nie miałabym nic przeciwko temu, żeby między nami coś zaiskrzyło ;) ...ale jakoś zainteresowania po za koleżeńskim raczej nie przejawia :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
no cos w tym musi byc..... chyba zastanowie sie nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Kajzerko Biedactwo, przykro mi! Ale wiesz, nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo....w zyciu roznie bywa. I wiesz mi, ze te zle doswiadczenia, tez sie w zyciu do czegos przydaja, ucza, hartuja...itp.Glowa do gory!! Nie szukaj faceta na sile. Ucz sie, pracuj, rozwijaj....postaraj sie byc niezalezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
to tak jak ja ..... mam kolege tzw . etatowiec na moich weselach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Bialo-Czarna----moze to te Twoje spojrzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Bialo-Czarna----a ten Twoj "etatowiec", to tez singiel:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele..............
mozna powiedziec ze mieszkam sama i mozna powiedziec ze jestem singielka:):):) witam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Kajzerko----to znaczy, ze jestes bardzo silna osobowoscia, i taka tez pozostan, nie zmieniaj sie na rzec jakiegos faceta. Wiesz mi, ze kiedys spotkasz tego wlasciwego, ktory bedzie Cie akceptowal taka jaka jestes. A moze i pod jego wplywem, troche "zlagodniejesz", bo to bedzie wlasnie ten....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Coraz bardziej mi sie podobasz Kajzerko:D, jestes silna babka z charakterem:D, masz tez poczucie humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Trele Morele :)🖐️-----a co znaczy, ze "mozna powiedziec....":D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Nie, znajdziesz takiego, ktory bedzie "dorastal Ci do piet", jak to sie potocznie mowi...takiego,ktory zaakceptuje Cie calutka, z Twoimi zaletami i wadami, wiesz mi. Jestes naprawde ciekawa, nietuzinkowa i silna osobowoscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...ja się żegnam, życząc dobrej nocy i kolorowych snów, w których spełniaja się Wasze marzenia :D Na pewno odwiedzę jeszce ten topik ;) Do juta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to już było ale ja też należe do tych przegrywających życie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Ja tez juz sie zegnam....jutro skoro swit do pracy. Zycze wszysktim kolorowych snow, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
ja rowniez zycze spokojnej nocy.... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montinis
witam PAnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzccczzzccc
tak rocznik 77 jest pechowy...ja spedzam sama z kompem i butelka wina...odcielam sie od swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka77
dziewczyny co wy z tym wmawianiem sobie ze rocznik 77 jest pechowy?? ja jestem z '77 i moge smialo powiedziec ze jestem szczesciara. i dziekuje za to Bogu i losowi. co prawda kiedys bylo w moim zyciu okropnie, ale to chyba na to obecne szczescie musialam zasluzyc:) jest bosko, od ponad dwoch lat mam wspanialego meza, urzadzmy sie, mamy dobre prace i w olge jest swietnie. wiekszosc moich kolezanek i kolegow tez nie narzeka. takze wyjdzicie z domow, nie soedzajcie calych dni na necie, zapiszcie sie na jakies kury, basen itp. wyjdzicie do ludzi i wszystko bedzie dobrze. ulozy sie. powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Witajcie dziewczynki :D🖐️.Tez siedze w pracy...pozdrawiam wszystkich!! Nie mam czasu pisac, ale spewnoscia odezwe sie wieczorem z domu....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Witajcie Kochani🖐️, kolejny wieczor przed kompem :p? 2 godziny temu wrocilam z pracy do domku....uwielbiam ten moment, kiedy po powrocie do domu moge przebrac sie w cos wygodnego, wlaczyc fajna muzyke, pogadac ze znajomymi przez telefon, napic sie winka, wejsc na kafe...:D. Bardzo wtedy wypoczywam. Co u Was?? Bialo-Czarna----juz po Koledzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
No to wypije za Ciebie Bialo-Czarna ;-) 🖐️. Ja pijam tylko biale, czerwonego nie znosze. I jak minal dzien? Tez pracujesz od rana do poznego popoludnia? Troche mnie takie zycie przeraza, wiem, ze powinnam sie cieszyc, ze mam prace i jestem niezalezna finansowo, ale na dluzsza mete, jak sie zastanowie, nie wyobrazam sobie spedzic tak calego zycia, az do emerytury:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×