Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość singielka 32
Hej! Biało-czrna,z tym wzrokiem ... skąd ja to znam?????:-D Zawsze mówią że zabić mogę jak spojrzę -a to stąd że się nie uśmiecham, to dla mnie duży wysiłek uśmiechnąć się szczerze i zatrzepać rzęsami, nie p-otrafię jak nie mam powodu!!! A minkę mam poważną, nawet kiedyś szefi mi coś napomknął o tej mince:-P hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Singielka 32.....a wiesz, ze mi tez mowia, ze za malo sie usmiecham?? Nieraz slyszalam, ze jestem fajna, atrakcyjna babka, ale moglabym sie wiecej usmiechac...nie lubie takiego gadania. Taka jestem, i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię czerwone ;) tylko nie może być wytrawne ewnetulanie pół wytawne a najlepiej półsłodkie ja pracuję w takich pięknych godzinach od 7.15 do 15.15 Też niezależna finansowo :D własnego mieszkanka się dorobiłam ;) jeszcze tylko 19 lat kredytu... dzień minął szybko A Tobie jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Mi po czerwonym jest niedobrze, mam zgage....polslodkie jeszcze przejdzie. Ale tak jak juz mowilam, uwielbiam biale....tyle, ze zmieszane pol na pol z woda mineralna (gazowana) + kostki ludu....mmmmm uwielbiam. A wiec Twoje zdrowie Bialo-Czarna, oby na nam sie ;-)..... za wszystkie "ryczace" i te "nieryczace" 30-stki:D Moj dzien mina przyjemnie, jakzwykle w pracy:D. Cale szczescie lubie to co robie, choc czasami jest bardzo stresujaca, tak jak ostatnie 3 miesiace. Po Nowym Roku, troche sie uspokoilo. Ja przewaznie zaczynam prace miedzy 8 a 8:30, nie mam jakies konkretnej godziny, o ktorej mam byc w pracy, ale lepiej by bylo, gdybym pojawila sie miedzy 7 a 9. Tak samo z pojsciem do domu, koncze gdzies ok. 17-18. Gratuluje wlasnego mieszkanka🖐️, ja jeszcze mam zamiar poczekac ze 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie właśnie w styczniu mija rok jak mieszkam samodzielnie ;) Mieszkanie jest stare jak świat ...starsze może ode mnie,nic szczególnego ale moje i to mnie cieszy :D Ciekawe gdzie są te wszystkie wczorajsze singielki??? i jak spędzają dziesiejszy wieczór? Hej dziewczyny!!! Kajzerka, zosiasamosia, żabulek, kobitka jakas i reszta której nie wymieniłam ... Gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Ja tez miszkam samodzielnie, gdzies tak od poltora roku, tyle, ze wynajmuje miszkanie....na wlasne chce jeszcze poczekac. No wlasnie, gdzie wszystkie dziewczyny?? Kajzerka dzis rano na chwile tu zajzala....moze jeszcze wpadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
mialam na mysli mieszkam, a nie miszkam....chyba winko zaczyna dzialac :D I jak tam przygotowania na impreze weselna?? Kiecka juz przygotowana:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już kieckę mam ;) taaaki tam wrzosowy kolor długa do ziemi i na ramiączkach ...może nie zmarznę? a!! najwyżej partner będzie musiał ogrzewać mnie w swoich ramionach ;) a na czwartek umówiłam sięna paznokcie ...cyba soie zrobię takie akrylowe. Miałam już kiedyś ...podobały mi się ...tyle, że jak już się je zdejmie to swoje są strasznie słabe i łamliwe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka23
Cześć dziewczyny! Czytałam wszystko to o czym pisałyście. Może nie jestem rocznik 77, ale ostatnio też często spędzam samotnie wieczory. Jakiś czas temu zakończyłam swój 4-letni związek. Musiałam. Starałam się nie załamywać, wychodzić,kogoś poznać, ale im więcej poznaje facetów, tym bardziej wydaje mi się, że nigdy nie znajde tego odpowiedniego. Tez mam swoją działalność(narazie zawiesiłam),ale mieszkam jeszcze ze staruszkami(co zaczyna mi bardzo przeszkadzac). W sumie z facetami nie układa mi się od zawsze. 2 razy wydawało mi się, ze cos z tego będzie, ale niestety zdrady i bicia nie potrafiłam wybaczyc. Także siedze tak jak wy wieczorami przed komputerem i pocieszam się, ze jest ktos kto mysli podobnie - czyli Wy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
hahahaha....no tak, ten Twoj etatowy ;-). Nawet jak nie zmarzniesz, to udawaj, ze Ci zimno ;-)....brrrrr...;-) Tez jeszcze niedawno mialam akrylowe paznokcie, ale w sierpniu przeprowadzalam sie do innego mieszkanka i pozbylam sie ich, zeby bylo wygodniej przy przeprowadzce...moje wlasne, tez sie lamia, za malo o nie dbam. Wrzosowy kolor sukienki jest extra...zawsze na czasie i elegancki. Sama bedziesz sie czesac, czy idziesz do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Witaj Kaska, glowa do gory!!! Nic na sile, najgorsze, to szukac faceta na sile....przewaznie konczy sie to porazka. Zyj swoim zacie, i staraj sie czerpac z niego jak najwiecej, a los sam sie do Ciebie usmiechnie, zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej pójde do fryzjera ...mam na osiedlu dziewczynę która za uczesanie moich krótkich włosów bierze ok 12-15 złotych ....To co mam się sama męczyć i wkurzać, że mi nie wychodzi tak jak chcę... i mam to szczęście, że koleżanka serdeczna jest kosmetyczką więc i na profesjonalny makijaż się załapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka23
No ja myśle! Fajne z Was babki. Może gdzieś tam są odpowiedni faceci dla nas i wynagrodzą nam te samotne wieczory! Szkoda, że wszystkie mieszkamy daleko od siebie, bo bym do Was wpadła na pogawędkę i na winko(obojętnie jakie, białe czy czerwone) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
No, fajnie bylo by sie spotkac, tyle, ze ja od lat nie mieszkam w Polsce....chociaz czesto tam jezdze, przynajmniej raz w roku, do przyjaciolki, jeszcze z podstawowki, ktora strasznie kocham i bardzo za nia tesknie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka któregoś razu możemy się umówić o którejś godzinie ...otworzyć sobie po winku ...każda jakie lubi :D i poklikać sobie o facetach ...jak to z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej ...czy odwrotnie nie wiem ;) Kaśka a Ty skąd jesteś? Samotna a w jakim kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Pochodze z Bydgoszczy, a mieszkam od 16 lat w Niemczech....dlatego tak strasznie lubie kafe, bo przesiaduja tu Polacy porozrzucani po calym swiecie. A Wy skad jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka23
Macie rację dziewczyny, nic na siłę. Na wszystko przyjdzie czas. Przeciez nie bedziemy z kimś dlatego, że tak wypada. Ps. mnie w kwietniu tez czeka wesele. Fajnie. Uwielbiam sie bawic na takich imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka23
Ja jestem z Mazur. Biało-Czarna a Ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z podlasia Kaśka a mnie to chyba worek z weselami sie rozwiązał ...we wrześniu się ohajtał brat cioteczny, teraz koleżanka, w sierpniu znów wesele tym razem brat rodzony (o 9 lat młodszy o zgrozo!!!) ...i wiem, że drugi cioteczny brat też planuje, ale jeszcze terminu nie mają... I w pracy dwie osoby z mego działu w święta się zaręczyły... (yzn nie ze sobą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
No nie, moj brat tez sie latem tego roku zeni :D, i to drugi raz, 2 lata temu byl rozwod, krotko po tym poznal nowa dziewczyne, a teraz slub.....On juz drugi raz, a ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
A czy Was "zyczliwi" tez wypytuja, kiedy przyjdzie na Was czas???? brrrrr....jak ja tego nie znosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już i ch chyba trochę przyzwyczaiłam do myśli, że będe starą panną ...mówię im, że to takie przeznaczenie po chrzestnej ...ale i tak pytają od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Bialo-Czarna---prosze mi nawet tak nie myslec!! Jaka stara panna?? Jeszcze nie wiesz, co Cie w zyciu spotka...wiesz mi, ze zycie bardzo jest przewrotne. Nigdy nic nie wiadomo. A nie chcialabys wybrac sie do wrozki:D?? Tak jak ja 2 lata temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×