Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość juku
*samotna* no a tam nie ma facetow ,niemcy lubia polskie kobiety wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bym chciała... kiedyś miałam ogromną ochotę na to... ale nie wiem czy to dobry pomysł. No chyba, że miałaby mi powiedzieć same optymistyczne rzeczy :D Koleżanka na obrączkę wywróżyła mi dwójkę dzieci i mówiła, że jak babcię Drybcię to się sprawdza ...bo jak wróżyła tak ciotkom i matce to wychodziły tylko takie dzieci jakie miały i w takiej kolejoności ani jednego więcej ...zobaczymy czas pokaże, ale wróżba mnie ucieszyła bo dała nadzieję, że jeszcze coś się wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
juku---oczywiscie, ze sa i co z tego?? Tak samo jak w Polsce zyja polscy faceci. Ja dotychczas mialam 2 dlugie powazne zwiazki, ale zaden z nich nie byl Niemcem. Dla mnie liczy sie TO COS, a nie narodowosc, facet musi mnie zafascynowac. Jednak z gory skreslam poludniowcow, to nie moje typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.N.N. > chyba specjalnie nie szukam ... bardziej czekam aż sam się znajdzie ;) spotykam różnych facetów tu i tam ...to w pracy, to znajomi znajomych na jakiejś imprezce ... to ostatnio z chłopakiem co mi zakładał internet nawiązałam znajomość (koleżeńską) ...no ale jakoś na TEGO swego nie mogę trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Bialo-Czarna---tez mam takie odczucie, po tym jak bylam u wrozki, caly czas takie wrazenie, ze cos sie zdazy, cos niesamowitego. Nie wiem, moze jestem naiwna, i cos sobie wymyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Ze poznam faceta, ciemnego blondyna. Odradzala mi wychodzenie za maz, za faceta, z ktorym bylam jeszcze 2 lata temu, zwiazek trwal 6 lat. Twierdzila, ze moge z nim byc, ale nie wychodzic za maz, bo i tak skonczy sie to rozwodem. Podobno dla ciemnego blondyna rzuce wszyskto ;-). Mam miec z nim synka, a drugie dziecko coreczke, z ktora musze sie pospieszyc, bo moze byc za pozno. Tylko prosze nie myslec, ze rozstalam sie z moim facetem, tylko dla tego, ze wrozka cos mi tam nagadala, az tak naiwna nie jestem!!! Rozstalam sie, bo to juz nie mialo sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz tylko ciemnego blondyna wypatrywać :D a ja kiedyś naprawdę miałam ochotę na taką wizytę ...ale może lepiej nie wiedzieć? ...obawiam się, że mogłaby mi powiedzieć, że nie widzi żadnego mężczyzny w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna na forum powiedziała, że w ciągu najbliższych dwóch lat nie widzi, żadnego faceta ...a o moim \"etatowym koledze\" powiedziała, że nic z tego - tylko romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Na forumowych wrozbach bym nie polegala....nawet o tym nie mysl i nie bierz tego na powaznie. Jesli juz, to wybierz sie osobiscie do wrozki. Chociaz ja, juz wiecej nie pojde, nie chce sie nakrecac i potem o tym myslec, co mi powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
no nie, nasza babka z charakterkiem sie pojawila :D. Witaj🖐️! Gdzie bylas, jak Cie nie bylo ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama098
eh...mailem dzisiaj zajrzec do was a wpadam tylko sie pozegnac :classic_cool: jutro po pracy sobie caly ten topik poczytam w spokoju:P ale ciesze sie ze rozwija sie i prowadzony jest starannie :) wiec do jutra :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankoP
nom:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
mama098...bylas tu wczoraj??? Jesli tak, to pod jakim nickiem? Bo nie kojaze...zreszta niewazne, witaj 🖐️ i do jutra:)! Ty Kajzerka jestes niesamowita:D, strasznie mnie rozsmieszasz, swoim charakterkiem:D. Koledzy w pracy, tez pewnie respekt czuja:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabant
Biało-czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabant
Biało-czarna dobranoc 👄❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Moge spytac, w jakiej branzy pracujesz? Jestes ich przelozona:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skipper
witam " laski" o czym to dzisiaj ... rozprawiacie ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...ja już zmykam... bo jak siebie znam to jutro rano znów problemy będą ....ze wstaniem... Spokojnej nocy i kolorowych snów 🖐️ 😘 ...i do jutra zapewne ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skipper
jako przedstwiciel rasy męskiej, szowinistyczna świnia, czytam wasze wypowiedzi, kilka ostatnich stron ;-). Można boki zrywać, czasem nawet z krzesla spaść ze śmiechu ;-) dziewczyny ... ale wy macie problemy !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Skiper, a co oznacza ten cudzyslow przy laskach:D?? no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
a jednak Cie mimo wszystko skipper nasze "problemy" intersuja ;-), inaczej bys ich nie czytal....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skipper
bez urazy... dałem cudzysłów by się nikt nie obrazil ;-) ale widzę, że już.... wietrzycie podstęp? ach... przepraszam za najście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Bialo-Czarna kolorowych snow zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skipper
mnie interesuje wszystko co się dzieje dookola:-) widocznie kobiece problemy też trochę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
a ktory watek Cie najbardziej rozsmieszyl, ze az prawie spadles z krzesla skipper:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×