Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Gorąca prośba.................
3,5 letnia dziewczynka po przeszczepie szpiku walczy o życie. Na leczenie rzadkiej infekcji grzybiczej szpital potrzebuje 40 tys. złotych miesięcznie. Jednak takich pieniędzy brakuje w kasie szpitala. - Pomagają nam zwykli ludzie - mówi tata Emilki. Emilka została poddana zabiegowi przeszczepu szpiku na początku grudnia walczy teraz z poważną infekcja grzybiczą. Na jej leczenie potrzeba aż 40 tysięcy złotych miesięcznie. Takich pieniędzy nie ma Akademicki Szpital Kliniczny, któremu podlega Klinika Hematologii i Onkologii Dziecięcej. - Dlatego pieniądze zbieramy sami - mówi Jacek Myślecki ojciec dziewczynki. - Otrzymujemy datki od przyjaciół, od ludzi, którzy usłyszeli o naszych kłopotach. Od tych, którzy w deklaracji PIT przekazali jeden procent podatku dla Emilki - dodaje. Każdy z nas może wspomóc kurację dziewczynki. Wszystkie informacje można znaleźć nawww.emilka.org Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czas dzis wolno leci. Jak dla mnie moglby juz byc piatek wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mailnka – czekasz zwyczajnie na weekend, czy ma wydarzyć się cos wyjątkowego??? Mnie przeciwnie czas biegnie nieubłaganie….goni na łeb na szyję…dzień za dniem, miesiąc za miesiącem…. Maxi – Ty jesteś bombowa :D:D:D nie opuszczaj nigdy tego topu, bez Ciebie jest tu tak bezbarwnie… Kocham Twoje cięte i trafne riposty :P:P Jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz …kiedyś myślałam, że to z braku seksu, ale to niemożliwe normalnie!!!! Hehehhee ?:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozeszliście się już?? ech... ja już po pracy :D siedzieć za bardzo czasu nie mam, bo przez te podróze, kina itp mieszkanie zarasta brudem, dziś zaplanowałam sobie go zwalczyć!!! ciekawe jak mi się uda....skoro zaczynam od korzystania z netu hehhehhe Kasiunia - tylko kolorek zmieniłaś czy długość też?? (przypomniało mi się :P) Sipp - jaK Twój nastrój??? lepiej?? cieszę się, że mimo wszytsko nadal ten top istnieje :D:D:D::D Pozdrówki 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wczoraj bylam u mojego promotora, wszystko pozalatwialam co chcialam na uczelni pozalatwiac, za to z moim \"ukochanym| bratem tak sie poklocilam, ze go przez tel spacyfikowalam. doszedl do wniosku, ze jak jestem wkurwiona, to jestem straszna i ze lepiej nie przytakiwac niz wdawac sie w polemike, bo sprowadzam czlowieka tak szybko na ziemie, ze nawet poduszki powietrzne nie zdarza sie otworzyc... a dzisiaj jak tylko weszlam do pracy to mnie odrazu do roboty zaprzegli... a kupilam sobie kolejna kiecke wyjsciowa, kolejna mala czarna, ale ta taka bardziej sexi;) ogolnie wiec rzecz ujmujac wczorajszy dzien zaliczam na plus:) kwiatek-- no to wyslij zdjecie, to ja ocenie Twoje wdzieki skoro krytyki sie nie obawiasz:) milego dzionka wszystkim zycze i postaram sie zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest tradycja jak ja sie odzywam to prawie nikogo nie ma na topie a jak znikam na dzien czy dwa i potem zagladam to sie dyskusja robi..... grrrrrrrrrrrrrr :P spac mi sie chce okropnie - ale o dziwio dzis przyszlam na 9 do pracy - z mojej strony to jest nie lada wyczyn :) milego piatku i weekendu zycze Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj dzien lenia... nic mi sie nei chce, a rooty mam od zarabania... a ja sobie czytam w sieci i mam wszystko ogolnei w dupie... byle do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra – ja jestem, i Sipp jest....nie mów, że Ci mało ....zostań z nami, możę Maxi wpadnie...i Kwiatek.... Jest też szansa, że Papabrawo zajrzy ;) ....tylko nie uciekaj Mnie też robiś się nic nie che...a. zajęć mam :O tylko ruszam się jak mucha w smole :O to co zrobiłam od 7 rano mozna byłoby w pół gozdiny zrobić na upartego. Coś z pocztą się porobiło :( albo awaria albo blokada naszych informatyków... od wczoraj nie moge z pracy wejść na gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwis sie melduje ;P tez mi sie niec chce juz nic robic, wypatruje weekendu :) wczoraj ledwo wrocilem, wieczorem mgła byla na gownianej drodze i prawie zasypialem. sippel-hehe nie bede wysylac fotek do oceny ;) PS wez ty wyluzuj bo ci w koncu żyłka w mózgu peknie i w szpitalu wyladujesz przez te nerwy... PS2 a szkielecik gdzie? ;P zaspał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Coś z pocztą się porobiło albo awaria albo blokada naszych informatyków... od wczoraj nie moge z pracy wejść na gmaila \" zablokowali ci ploteczkowanie :D ja mam od dawna poblokowana poczte oraz sporo innych stron... ciekawe ze mi kafeterii nie zblokowali jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- jak pozwole sobie na wyladowaniie sie od razu to mnie to pozniej od srodka nie zrzera i jestem zdrowsza... czemu boisz sie wyslac zdjecie? taki chojrak jestes a boisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel-to nie chodzi ze sie boje.. chodzi o to ze inaczej sie podchodzi do gadki do osoby ktora sie widzialo :P a z tego co piszesz wnioskuje ze atrakcyjna jestes i sie wysoko cenisz ;P poza tym ja nie wysylam fotek bez konkretnego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wyladowaniem emocji od razu to oczywiscie dobrze robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wygląda na to że zablokowali :O ale tak juz w naszej firmie jest....inni od dawna mieli poblokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek -- no wiesz, mysmy se na tym topiku wszystkie juz widzialy, wiec powinienes ze tak powiem udostepnic nam swoje oblicze by nalezec do naszej kliki;) a co do odreagowywania, to rzucilam palenie w zeszlym roku szukam innego zajecia ktore rozladowywuje stres i agresje, fitness nie zawsze sie sprawdza, a worka treningowego nie mam gdzie powiesic, a jak sie przeprowadze na mieszkanie to juz calkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kwiatek -- no wiesz, mysmy se na tym topiku wszystkie juz widzialy, wiec powinienes ze tak powiem udostepnic nam swoje oblicze by nalezec do naszej kliki\" sippel-hehehe, pomysle nad tym ;) co do wyluzowywania to oczywiscie nie ma jednej dobrej metody-kazdy szuka sobie sam co mu najlepiej pasuje :) ale, hm, powiem ci ze jak nie mozesz rozwiazac problemow to sprobuj sie nie przejmowac-olac to. ja w weekend nie mysle w ogole o robocie :) i odpoczywam :) np. psem sie zajmuje-laduje psa w auto i do lasu jedziemy :) w stres zaczynam wpadac dopiero w niedziele wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj mam zajobik od rana.. oj oj... brzuch boli bo @... :( ale zakupilam zajebiaaaszcze buty i poprawilam sobie humorek na caly luty:) hiehie teraz jeszcze wiosenny płaszczyk i bede paradowac z podniesionym łbem po miescie:):) sippus to jest kwintesencja kobiecosci, takze kwiatek uwazaj bo sie zakochasz jak ją zobaczysz:) mnie mozesz wysłac fotke, ja brzydka jestem jak noc listopadowa i chuda przy tym wiec totalnie nieatrakcyjna :P biala, skad wiedzialas ze zajrze? moja ty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sippus to jest kwintesencja kobiecosci, takze kwiatek uwazaj bo sie zakochasz jak ją zobaczysz " hehe i bede jak Komik wchodzil na kafe o 3-4 rano jak z imprezy wracal zeby juz-juz zagadac do lasek ktore mu sie podobaja bo o nich myslal :D :D "mnie mozesz wysłac fotke, ja brzydka jestem jak noc listopadowa i chuda przy tym wiec totalnie nieatrakcyjna " spadaj :P kota sobie kup w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- stres zwiazany z praca to z chwila z ktora ja opuszczam mnie nie dotyczy, olewam cieplym moczem. ale jak ktos mnie wnerwi poza praca to exploduje szybko ostatnio bo jestem przemeczona, no i wczoraj moj brat dostal przedsmak mojej furii:) no to czekamna zdjecie;) obiecuje byc obiektywna:D maxi-- az sie zaczerwnienilam👄 a co za buciki zakupilas? u mnie nic nie jest poblokowane, ale moja firma to w ogole jest dosc interesujaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×